Ψάχνεις για φίλους/γείτονες (Αύγουστος 2014)

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 25/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Pandora*

    *Pandora* Επίτροπος του φόρουμ

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!

    Ψάχνεις για φίλους και γείτονες; Εδώ είναι το κατάλληλο θέμα για να βρεις! Μπορείς να ενημερώσεις όλους τους συμπαίκτες σου!

    Σημαντικο: Απαγορεύονται τα πολλαπλά δημοσιεύματα,η κουβεντούλα μεταξύ σας, τα πολλά smileys,τα κεφαλαία γράμματα καθώς και το άνοιγμα μεμονωμένων θεμάτων.
     
  2. kat79

    kat79 Ανερχόμενος συντάκτης

    ειμαι στο 80 επιπεδο και ψαχνω για γειτονα:D:D:D
     
    Αρέσει σε soula48, andreas1, mariatsikaki και 6 σε άλλους.
  3. DINA1712

    DINA1712 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Είμαι επίπεδο 93 και ψάχνω γειτονακι για καθημερινη ανταλλαγη δώρων. :rolleyes:
     
    Αρέσει σε soula48, andreas1, mariatsikaki και 2 σε άλλους.
  4. coku2010

    coku2010 Ανερχόμενος συντάκτης

    ψαχνω φιλους . καλεστε ....
     
    Αρέσει στους andreas1 και statso89.
  5. johnny04

    johnny04 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα, ψάχνω γείτονες. Είμαι επίπεδο 3 (!), αλλά είχα και λογαριασμό πριν 2 χρόνια, άρα είμαι έμπειρος και θα ανεβώ γρήγορα επίπεδο. Λέγομαι Cypriot-guy στη φάρμα. Δε με νοιάζει το επίπεδο των γειτόνων μου...
     
    Αρέσει στους statso89, Angeliq69 και alepu.
  6. PANOS849

    PANOS849 Ανερχόμενος συντάκτης

    Ψάχνω φίλους άνω του 70ου επιπέδου. Είμαι επίπεδο 74.
     
  7. .triantafilo.

    .triantafilo. Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα χρειαζομαι φιλους ενεργους για ανταλαγη δωρων ... ψαχνω φιλους σε μικρο επιπεδο που να περνουν ευκολα επιπεδα . για δωρα θα παρακαλουσα μονο εργαλειοθήκες .
    ευχαριστω:)
    επιπεδο φαρμας 73
    επιεδο νησιου 83
     
    Αρέσει στους dwra1, andreas1, mariatsikaki και σε ακόμα ένα άτομο.
  8. elenip93

    elenip93 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Θελω κι εγω ενα γειτονακι!!ειμαι 89 επιπεδο!
     
    Αρέσει στους επαμεινωνδας, andreas1 και mariatsikaki.
  9. aggelos974

    aggelos974 Μόνιμος στο φόρουμ

    Χρειαζομαι και εγω γειτονα!

    Απαγορεύεται η χρήση κεφαλαιών
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 25/8/14
  10. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    γεια σας, ψάχνω για αρκετούς γείτονες, επιπέδου 60 και άνω ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις αιτήσεις!! :)
     
    Αρέσει στον/ην andreas1.
  11. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Ειμαι 33 επιπεδο και ψαχνω γειτονες για καθημερινη ανταλλαγη δωρων και για το αγριο λιβαδι.:)
     
    Αρέσει στον/ην -sarantimaria-.
  12. spyridoulakg

    spyridoulakg Νέος ειδικός

    καλησπέρα είμαι επίπεδο 85 και ψάχνω γείτονες ενεργούς και μεγάλου επιπέδου.
     
    Αρέσει στον/ην bonita5.
  13. Chris-110

    Chris-110 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα, είμαι επίπεδο 37, σκαρφαλώνω γρήγορα όμως, και ψάχνω για γείτονες από επίπεδο 1-199.
     
    Αρέσει στον/ην dwra1.
  14. .gogo1979.

    .gogo1979. Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα. χρειαζομαι γειτονες. ειμαι επιπεδο 55
     
    Αρέσει στον/ην bonita5.
  15. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Καλημέρα είμαι παίχτρια από την αρχή σχεδόν που ξεκίνησε η farmerama. Είμαι στο επίπεδο 93 και στο νησί στο 186. Επειδή κάποιοι από τους παλιούς γείτονες μου αποχώρησαν θα ήθελα έναν ενεργό παίκτη που να ασχολείται καθημερινά με την φάρμα όπως και εγώ. Και θα του στέλνω καθημερινά δώρο αρκεί να στέλνει και αυτός - η. Ευχαριστώ!!!

    Καλημέρα και πάλι είμαι η ath στο φόρουμ και kreath με βρίσκεται στην φάρμα μου. Θέλω να ζητήσω ένα μεγάλο ευχαριστώ που ζήτησα έναν γείτονα και μου ανταποκρίθηκαν 4. Τους δέχτηκα και δεν θα ήθελα άλλος να μου κάνει αίτημα διότι δεν θα μπορώ να τους στέλνω δώρο και μου αρέσει όπως μου στέλνουν να τους στέλνω και εγώ και όχι να τους κοροϊδεύω. Ευχαριστώ για την κατανόησή σας και έπρεπε να το κάνω για να είμαι εντάξει απέναντι σας.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 2/9/14
    Αρέσει στον/ην korakas.
  16. GIORGOSGIORGAKIS

    GIORGOSGIORGAKIS Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα σας,ψάχνω για γείτονες πάνω από 70 level.Το όνομα μου όπως το βλέπετε GIORGOSGIORGAKIS
     
    Αρέσει στους bonita5 και li-aki.
  17. .triantafilo.

    .triantafilo. Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημερα .. καλημερα . χρειαζομαι εργατικα και σε μικρο επιπεδο γειτονακια . καθημερινως θα ανταλασουμε δωρα . διευκρινιζω πως εγω θελω μονο εγραλειοθηκες . ειμαι επιπεδο φαρμας 73-74 και νησιου 83 .
     
    Αρέσει στον/ην bonita5.
  18. sdl177

    sdl177 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα είμαι επιπ 91, προσπαθώ να σας κάνω γείτονα στο ath οπως ειναι γραμμένο, κ λεει αυτός ο παίχτης δεν υπάρχει , παίζω καθημερινά κ πάντοτε ανταποκρίνομαι με συνέπεια όταν μου αποστέλλουν οι φίλοι κ γείτονες μου δωράκια!!
     
    Αρέσει στον/ην ath.
  19. .triantafilo.

    .triantafilo. Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημερα .. καλημερα . χρειαζομαι εργατικα και σε μικρο επιπεδο γειτονακια . καθημερινως θα ανταλασουμε δωρα . διευκρινιζω πως εγω θελω μονο εγραλειοθηκες . ειμαι επιπεδο φαρμας 73-74 και νησιου 83 .
     
  20. syper5

    syper5 Αρχάριος στο φόρουμ

    geitonakia psaxno epigontos
     
    Αρέσει στους soula48, dimitri678 και ΚΙΚΗ11.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.