Χαρακτιριστικα υπολογιστη

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την smaro94, 27/3/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Επανερχομαι να σας δωσω τα χαρακτηριστικα
    HP Pavilion TP01-0000nv(7wj10EA-AMD Ryzen tm 53500v-8gbRAM 1TB HDD+128GB SSD
    ισως τωρα να καταλαβετε οτι δεν φταιει ο υπολογιστης μου και ανοιξα νεο θεμα γιατι κλεισατε το πρωτο οχι οτι και τωρα θα βρω το δικιο μου αλλα ετσι για την ιστορια
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Η χωρητικότητα του σκληρού σου δίσκου δεν έχει καμία σχέση με το αν μπορείς ή όχι να παίξεις Φαρμεραμα. ;)

    Όπως σου είπα τρεις φορές ήδη :

    1. Αναβάθμισε το Browser σου
    2. Χρησιμοποίησε το Client.
     
  3. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλημερα εκανα αναβαθμιση στο googie chrome απο εκει παιζω δεν ειδα καποια διαφορα
    και το client ειχα προσπαθησει στην αρχη που βγηκε δεν μου φανηκε καλυτερο τωρα αν εχει αλαξει προς το καλυτερο θα δοκιμασω και θα σας πω
    οσο για την χωρητικοτητα του σκληρου μου δισκου που λετε οτι δεν εχει καμια σχεση πιστευω να ξερετε οτι αυτη δεν υπαρχει σε παλιους υπολογιστες
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα.
    Η χωρητικότητα δεν έχει καμία σχέση με την παλαιότητα ενός υπολογιστή.
    To Chromebook μου είναι ενός μηνός και ο σκληρός τους είναι 32 GB ;)

    Το Client έχει γρηγορότερους χρόνους φόρτωσής μέχρι και 70% λόγω του ότι φορτώνει τα γραφικά στον υπολογιστή και δεν τα κατεβάσει ξανά ξανά. Οπότε θα σου συνιστούμε να δοκιμάσεις το Client.
     
  5. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Kαλησπερα το κατεβασα το client θα παιξω ενα 24ωρο για να κανω τσεκ και θα το ξανα πω οτι ο υπολογιστης μου ειναι καινουριος δεν παιζουμε μονο φαρμεραμα και δεν εχω σκοπο να κανω αρνητικα σχολια οπως νομιζετε απλα οπως ολοι οσοι παιζουμε θελουμε το παιχνιδι να γινει καλυτερο και οχι κουραστικο;)
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Και εμείς το ίδιο θέλουμε :)

    'Εχεις κάποια άλλη ερώτηση;
     
  7. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλο μεσημερι
    οχι ευχαριστω πολυ!
     
  8. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.