Χαμενα bonus.

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την traxhla, 22/2/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. traxhla

    traxhla Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Παρακαλω θα ηθελα την βοηθεια σας γιατι δεν βρισκω στα καταναλωτικα αγαθα τα bonous 200%, που πηρα απο το διακοσμητικο, ροκαροντας στη ζουγκλα!
    ID 37184220.
    Σας ευχαριστω!
     
  2. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπέρα,
    θα το βρεις στα υπάρχοντά σου στα Διακοσμητικά και στη κατηγορία Καταναλωτικό αγαθό. Μπορείς να χρησημοποιήσεις στην λειτουργία αναζήτησης βάζοντας το:
    Μπόνους Συγκομιδής
     
    Αρέσει στον/ην traxhla.
  3. traxhla

    traxhla Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Σας ευχαριστω πολυ που απαντησατε τοσο συντομα, παρα την προχωρημενη ωρα! Εκανα αυτην την αναζητηση αλλα μου δινει αλλα μπονους κ οχι τα συγκεκριμενα! Εχω το ιδιο διακοσμητικο κ σε αλλο λογαριασμο κ εκει τα πιστωνει κανονικα!
    Δεν θα ηθελα να μπειτε στον κοπο αυτην την ωρα ! Μου απαντατε αυριο!
     
  4. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Κάπου έχεις μπερδευτεί. Άλλο τα Μπόνους Συγκομιδής που είναι Καταναλωτικά αγαθά και άλλο ένα διακοσμήτικο που δίνει μπόνους. Αφού το έχεις το συγκεκριμένο διακοσμητικό σε άλλη φάρμα και ξέρεις το όνομά του μπορείς να πας στα Διακοσμητικά σου και στην κατηγορία Όλα και να το αναζητήσεις με το όνομα αυτό. Αν δε το βρεις τότε δεν το έχεις στην αποθήκη σου αλλά κάπου τοποθετημένο και σε αυτή την περίπτωση δώσε μας το όνομά του Διακοσμητικού και θα σε βοηθήσουμε το συντομότερο δυνατό ή επικοινώνησε με την υποστήριξη.
     
  5. traxhla

    traxhla Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Σας ευχαριστω κ παλι κ ζητω συγγνωμη εαν δεν εξεφρασα σωστα το προβλημα μου, ωστε να μπορειτε να με βοηθησετε!. Το διακοσμητικο λεγεται ... ροκαροντας στην ζουγκλα! Το τοποθετησα στον λουλουδοκηπο πριν μια περιπου εβδομαδα, που τελειωσα το ιβεντ του ναου των πιθηκων! Αυτο το διακοσμητικο θα επρεπε ανα 48 ωρες να μου δινει 2 μπονους ΠΕ L 200%. Αποψε το διακοσμητικο ξαντλησε το δωρο, αλλα αυτα δεν υπαρχουν πουθενα! Ειναι καπελο αποφοιτησης με την επιγραφη που σας περιεγραψα! Σας ευχαριστω κ παλι για την προσπαθεια σας κ λυπαμαι που επικοινωνω τοσο αργα αλλα αντιμετωπιζω προβλημα με τον υπολογιστη μου!

    Επειδη η ωρα ειναι προχωρημενη κ δεν θελω να κανω καταχρηση, σας παρακαλω δειτε αυριο τον αχυρωνα μου η τα καταναλωτικα αγαθα μου ωστε να δειτε οτι το διακοσμητικο, δεν μου πιστωσε τα μπονους!
    Σας ευχαριστω κ παλι. Καλο ξημερωμα !
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/2/19
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Επικοινώνησε με την υποστήριξη για να ελέγξουν το πρόβλημα σου.
     
  7. traxhla

    traxhla Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημερα! Μολις επικοινωνησα κ περιμενω απαντηση!
    Ευχαριστω!
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.

    Το πρόβλημα προωθήθηκε στην υποστήριξη και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.