Χαθηκαν δεντρα

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την angie1980, 12/11/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. angie1980

    angie1980 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα,
    όταν μπήκα στο παιχνίδι διαπίστωσα ότι είχαν εξαφανιστεί το αυγουλόδεντρο, το μελόδεντρο, το δεντρο με κατσικίσιο γαλα, και το γαλατόδεντρο (Τα είχα πάρει από το δέντρο της σοφίας).Στη θέση τους υπήρχε κενό.
    Τα αναζήτησα στα δέντρα μου, αλλά δεν τα βρίσκω πουθενα.Τι έγινε;
    Να σημειωσω ότι ξανασυνέβη παλιότερα με στάβλους.
    Ευχαριστω
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Μπορείς σε παρακαλώ, να μας δώσεις το ID σου;
     
  3. angie1980

    angie1980 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημερα
    Να σας το δωσω, αλλά τι είναι το ID; :eek: (ασχετη ).Που το βλέπω;;
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το id θα το βρεις στο κάτω μέρος της φάρμας σου πάνω στο ξύλινο πλαίσιο
     
  5. angie1980

    angie1980 Αρχάριος στο φόρουμ

    Χρήστης: angie1980 ID: 30259831
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Τα δέντρα, τα έκανες δώρο, στο δρώμενο πάρε δώσε, στην συμπαίκτρια σου ,manuela301979
     
  7. angie1980

    angie1980 Αρχάριος στο φόρουμ

    Οχι δεν το εκανα εγω. Τα δεντρα αυτα τα είχα φυτεψει στη φαρμα και τα ήθελα. Αν έγινε από το παιχνίδι , τεχνικώς, αυτο να το αποδεχτώ. Αλλά εγω δεν ήθελα να τα κάνω δωρο και δεν το έκανα.
     
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Δυστυχώς αν δεν τα έδωσες εσύ, η συμπαίκτρια σου τα πήρε μόνη της. Γι αυτό το λόγο δεν πρέπει να δίνουμε πουθενά τον κωδικό.
    Κάτι που απαγορεύεται και από τους γενικούς όρους χρήσης του παιχνιδιού
    Καλό θα ήταν να αλλάξεις κωδικό για να μην ξανασυμβεί το ίδιο και να μην τον δώσεις ποτέ σε κανέναν
     
  9. angie1980

    angie1980 Αρχάριος στο φόρουμ

    Δεν εχω δώσει ποτε τον κωδικό σε κάποιον,παιζω το παιχνίδι πολλά χρόνια τωρα και ποτε δεν εδωσα κωδικό. Προφανώς η ασφάλεια του παιχνιδιού, σε τεχνική υποστήριξη, πάσχει. Γιατί ο καθένας που εχει τις γνώσεις μπορεί να μπαίνει στο δικό μου παιχνίδι κ να παίρνει ό,τι του λείπει. Σε κάθε περίπτωση, θα εκτιμούσα αν γινόταν διόρθωση αυτού από τη "συμπαικτρια" που το έκανε , με δική σας ίσως παρέμβαση.
    Ευχαριστω
     
  10. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Η ασφάλεια των κωδικών, από κάτι απλό όπως είναι ένα παιχνίδι, μέχρι και τα σοβαρά, όπως τα κινητά μας ή οι τραπεζικοί μας λογαριασμοί, είναι μόνο δικιά μας ευθύνη
    Εμείς πρέπει να φροντίζουμε, να έχουμε δύσκολους κωδικούς και να τους αλλάζουμε σε τακτά χρονικά διαστήματα.
    Άλλαξε το κωδικό σου και βάλε ένα έγκυρο email για να προστατέψεις το παιχνίδι σου,
    Εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι περισσότερο.