Χάθηκε το δώρο μου

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την magdoulini1991, 4/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. magdoulini1991

    magdoulini1991 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα,χθες με τις ανταλλαγές κέρδισα ένα πουπουλόδεντρο παπαγάλου το οποίο το άφησα στα υπάρχοντά μου και βγήκα,σήμερα το πρωί μπήκα και δε το βρίσκω πουθενά ενώ μέχρι χθες υπήρχε γιατί το τσέκαρα
    Εχω ψάξει και τις 2 φάρμες τα αντικείμενα όλα και τίποτα,προφανώς δε το έδωσα ούτε το πούλησα ,τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση γίνεται να ελεγχθεί το πρόβλημα ή να το πάρω απόφαση και να το κλάψω μαζί με το δέντρο που έδωσα για να το πάρω;;
     
  2. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Μπορείς να μας πεις αν έβαλες εσύ προσφορά για ανταλλαγή ή βρήκες κάποια έτοιμη προσφορά στο πάρε δώσε? Μήπως σου το έστειλε ως δώρο κάποιος?

    Δώσε μας με τις απαντήσεις σου και το id σου.
     
  3. magdoulini1991

    magdoulini1991 Αρχάριος στο φόρουμ

    Είχα βάλει εγώ προσφορά για ανταλλαγή προσέφερα αγκαθωτό δέντρο και έλαβα το πουπουλόδεντρο

    magdoulini1991ID: 2825186
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα, Ελαβες στο πουπουλόδεντρο στις 2017-02-03 16:40:04 από ανταλλαγή

    Στις 2017-02-03 18:56:15 τό έστειλες ως δώρο στον/στην bilbo619
     
  5. magdoulini1991

    magdoulini1991 Αρχάριος στο φόρουμ

    Δεν ήμουν καν σπίτι την ώρα που γράφει αλλά ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση :):)
     
  6. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια,

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.