Φόρουμ

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την empotonaki, 4/12/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα.
    Ενώ έχω πρόσβαση στο φόρουμ δεν μπορώ να έχω πρόσβαση στις συχνές ερωτήσεις κανενός από τα τρέχοντα δρώμενα.Μόλις πατήσω να μπω στις συχνές ερωτήσεις μου βγάζει,μεταξύ άλλων,και αυτό: Sorry, we're currently unavailable. Please check back later.
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Κανε μια διαγραφή Cache & Cookies και δες αν συνεχίζει το πρόβλημα και ενημέρωσε μας.
    Μπορείς να δεις πως θα κάνεις διαγραφή εδώ
    https://board-el.farmerama.com/threads/Σ-Ε-Διαγραφή-cache-cookies.3981/
    Επίσης δοκίμασε αν μπορείς να δεις τις Συχνές ερωτήσεις από εδώ
    https://board-el.farmerama.com/threads/Τρέλα-με-τα-άγρια-ζώα-Δεκέμβριος-2019.27844/
     
    Τελευταία επεξεργασία: 4/12/19
  3. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Είχα κάνει διαγραφή ιστορικού πριν μία ώρα και έκανα ξανά τώρα αλλά μία από τα ίδια.
    Αυτό μου βγάζει ολόκληρο:
    Farmerama GR

    Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

    αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
    Sorry, we're currently unavailable. Please check back later.
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

  5. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

  7. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Από το παιχνίδι μπαίνω πάντα και αυτό προσπαθώ .... μάταια και σήμερα.Εάν διορθωθεί κάποια στιγμή,όλα καλά.
    Καλό βράδυ και ευχαριστώ.
     
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

  9. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Αυτές τις είδα και συγνώμη που δεν το ανέφερα.Από πουθενά αλλού δεν μπορώ να μπω και σε κανένα δρώμενο.
     
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    καλησπέρα

    Μας έχεις μπερδέψει λίγο. Ας τα πάρουμε από την αρχή.

    Αφού δεν μπορείς να συνδεθείς στο Forum, πως ακριβώς γράφεις τώρα;

    Μπορείς να μου δώσεις ένα Link το οποίο δεν δουλεύει;

    .
     
  11. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Στο φόρουμ μια χαρά μπορώ να μπω.Πατάω όμως να μπω από το φόρουμ στις συχνές ερωτήσεις του δρώμενου π.χ.Χριστουγεννιάτικες ιστορίες,με βγάζει εκεί,και μόλις πατήσω αυτό: Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Χριστουγεννιάτικη-Ιστορία-1-4.27841/
    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Χριστουγεννιάτικη-Ιστορία-1-4.27840/
    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλές γιορτές

    μου βγάζει αυτό:
    ΑρχικήΦόρουμ>
    1. Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Χρησιμοποιώντας την συναινείτε στη χρησιμοποίηση των cookies. Learn More.
    Farmerama GR

    Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

    αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
    Sorry, we're currently unavailable. Please check back later.
     
  12. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Οπως σου είπε και η Κα, Hazel αλλάξανε τα Links σήμερα. Τα παλαιά δεν λειτουργούν πλέον.

    Τα έχουμε ανανεώσει στις επίσημες ανακοινώσεις και μπορείς να βρεις τα νέα links.

    Διαφορετικά μπορείς να μπεις στην ενότητα των Συχνών ερωτήσεων και να δεις όλα τα θέματα.

    Θα προσπαθήσουμε να αντικαταστήσουμε τα Links το συντομότερο δυνατόν.
     
  13. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Καλημέρα.
    Όλα εντάξει σήμερα ευχαριστώ πολύ.
     
  14. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα, καλή συνέχεια.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.