Φυτευτήρι

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την bill18, 8/1/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Η ιδέα μου για το φυτευτήρι είναι όταν πάμε να φυτέψουμε να βγαίνει ένα πινακάκι και να γράφουμε την ποσότητα που θέλουμε να φυτέψουμε. Να μπορούμε να φυτεύουμε και 2 είδη φυτών αν θέλουμε π.χ. 100 μαρούλια και 100 σανό παράδειγμα.
     
    Αρέσει σε μαρω69, niktsa112, anastz και 5 σε άλλους.
  2. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    καλησπερα φιλε σε σενα κ ολους...
    χωρις να διαφωνω με την ιδεα σου θα ηθελα να προτεινω μια λυση.... αν εχεις ολους τους βοηθους μπορεις να διαγραψεις τα χωραφια κ μετα να βαλεις τα 100 που θες κ να σπειρεις αυτο που θες κ κατοπιν βαζεις τα υπολοιπα κ σπερνεις αυτο που θες....
    για εμενα πιο σημαντικο θα ηταν να υπαρχει επιλογη στη θεριστικη γιατι καποιες φορες εχω στην ιδια εκταση φυτα δεντρα σταβλους κ διακ/κα κ θελω να μαζεψω μονο τα φυτα για να μαζεψω για καποιο event για παραδειγμα κ ν αφησω τ αλλα για αργοτερα που θα εχω καποια bonus,τοτε η δεν θα χρησιμοποιησω βοηθους κ θα μαζεψω με το χερι η θα χασω τα bonus......
    ηδη υπαρχει η ξεχωριστη επιλογη για κατοικιδια ελπιζω να μπει κ για τα αλλα
    ελπιζω η ιδεα μου να ειναι κατανοητη κ αν πραγματοποιηθει να βοηθησει...
    ευχαριστω κ καλη συνεχεια.....
     
    Αρέσει σε sofaki1968, skias10, bill18 και 2 σε άλλους.