Feedback Φούρια των γιορτών

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Persa*, 18/12/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα!! κοντεύω και εγω να τελειωσω, αλλα 3 χριστουγεννιατικα ζαχαρωτα θέλω, και αυτη την φορά δυσκολεύτηκα αρκετά!! βεβαια ήταν και οι μινι διακοπες και περιορισα τα μαζεματα σε 2 την ημερα!! ομως θα το τελειωσω και πηρα και αρκετα δωράκια!!
    και εγω το ιδιο!! πρέπει να το κοιτάξουμε αυτό χαχα!!
    εκτος λοιπον ολων των αναμενόμενων δώρων, πηρα πολλους πε νησιού, γλαστρουλες ,σουπερ λιπασμα κλπ, αλλα και 8 δενδρύλλια, 7 κουπόνια, 2 μπανάνες, και 1 γλυκό ραμφος επιπλεον. πιστεύω οτι ηταν αρκετα καλα!! θα ηθελα και κανενα σταβλο αλλα οκ δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα!! βεβαια ελπιζω πως οταν ανοιξω τα δενδρίλλια θα ενθουσιαστω χαχα!!! θα δουμε. παντως ηταν δυσκολουτσικο εβεντ και ακομα πιο δυσκολο το εκανε το οτι ηταν μερες εορτων και ολοι ειχαμε κατι να κανουμε. θεωρω οτι πρεπει να ηταν πιο βατο!! καλη επιτυχια σε ολους που το παλευουν ακόμα και μπραβο στους καλους αγρότες που το τελείωσαν!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, 2014chr και 6 σε άλλους.
  2. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Καλημέρα φίλοι μου !!!!
    Χρόνια πολλά σε όλους!!!
    Σήμερα που τελειώνει το χριστουγεννιάτικο ιβεντ , είπα να πω και εγώ την γνώμη μου
    βέβαια το έχω τελειώσει εδώ και μέρες αλλά συνεχίζω ακόμη , σε 2 μέρες μάζεψα 3πλάσια φυτά από αυτά που χρειαζόταν με το επιπλέον +1 φυτό από το ημερολόγιο και γιαυτό μπόρεσα να παραδώσω εκτός από αυτά που ζητούσε 200 μπισκοτάκια 50 μήλα και 30 ζαχαρωτά επιπλέον
    τα δώρα ήταν καλά και πολλά ,πήρα 2 φορές τα διακοσμητικά και πάρα πάρα πολλά δώρα !!!!!!!!!!!
    μόνο το κλικ - κλικ με κούρασε πάρα πολύ , ίσως να βρουν ένα άλλο τρόπο να παραδίδουμε τα δωράκια

    καλή συνέχεια σε όλους και καλή χρονιά !!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, Gulit1 και 6 σε άλλους.
  3. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Το τελείωσα και γω. Πήρα αρκετά δώρα και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Καλή συνέχεια σε όλους και καλή επιτυχία.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, heavymetal7 και 5 σε άλλους.
  4. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    το τελειωσα απο το σαββατο! τα δωρα τα γενικα πολυ καλα, τα συγκεκριμενα στις αλεπουδες,αρκουδες και πιγκουινους σε εμενα οχι και τοσο καλα αλλα δεν πειραζει,συνεχιζουμε! καλη προσπαθεια σε οσους το παλευουν!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, Louisa και 6 σε άλλους.
  5. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    ουφ!! επιτέλους μόλις τελείωσα!!! παω τωρα να βαλω τους σταβλους (απο τους πιγκουινους) και τα δενδρύλλια να δω τι τυχη θα εχω!!! αντε προλαβαινετε και οι υπολοιποι!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, Louisa και 5 σε άλλους.
  6. Leuteris_Kastoria

    Leuteris_Kastoria Αρχάριος στο φόρουμ

    Ουφ ουφ και ξανά ουφ....... για 2 ζαχαρωτά μάλλον δεν θα μπορέσω να τελειώσω...... τα μπουκαλάκια βγαίνουν με το σταγονόμετρο.....
    Μπράβο σε όσους τα κατάφεραν αλλά και σε όσους το προσπάθησαν.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, GEPPO1 και 6 σε άλλους.
  7. panos-1968

    panos-1968 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλή συνέχεια αλλά εγώ θέλω αρκετά μπουκαλάκια. panos1968(id 50584493
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, Louisa και 3 σε άλλους.
  8. kitsena

    kitsena Ειδικός του φόρουμ

    Ουφ , κουράστηκα ! Αυτο το συνεχόμενο κλικ στα γλυκά πιγκουινάκια ηταν άσκοπο ... για 500 ... Εκτος αν ήσουν μικρο επίπεδο , που όλα σου φαίνονται ωραία δώρα !
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GEPPO1, Louisa και 2 σε άλλους.
  9. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα, ευτυχώς σήμερα το πρωι τέλειωσα το ιβέντ μετά απο πολύ κόπο. Ευχαριστώ πολύ όσοι με βοήθησαν.:oops::D
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, Louisa και 4 σε άλλους.
  10. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    εγω δεν καταφερα να το τελειωσω για λιγα μπουκαλακια!!!κριμα!!αργησα να το ξεκινησω γιατι ειχα διαβασμα.θα περιμενω το επομενο
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, kitsena και 3 σε άλλους.
  11. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Λοιπόν προτιμώ να έχουμε την επιλογή απενεργοποίησης του! όταν ξαναμπεί τέτοιος μηχανισμός.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofia, skareleni και 2 σε άλλους.
  12. Louisa

    Louisa Κόμης

    :D Καταπληκτική ιδέα!!! Μακάρι να μπορούσαμε να διαλέγουμε αν θα δώσουμε τα δώρα στον κουβά ή στα ζωάκια!
    Γιατί φυσικά και θέλουμε παιχνιδιάρικα ζωάκια στη φάρμα μας, αλλά όταν δεν υπάρχει χρόνος γίνεται πραγματικό βάσανο το τάισμα...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, kitsena και 2 σε άλλους.
  13. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Αναρωτιέμαι αν κατάλαβες τι είπα! Σε παρόμοιο ιβεντ όπως της γατοψιψινας μπορούσαμε να απενεργοποιήσουμε τις γάτες για να μαζεύουμε τα φυτά μας χωρίς πρόβλημα...εδώ σε αυτό δυστυχώς δεν είχαμε την απενεργοποίηση των ζώων! Και ψιλοεμπόδιζε κάπως!-.- το φύτεμα και το μάζεμα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, takis.00 και 3 σε άλλους.
  14. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    δυστυχως εγω εχασα τις 2 πρωτες μερες και μου εμεναν 20 μηλα να το τελειωσω ...ηταν αρκετα διασκεδαστικο με ωραια δωρα.
    αναμενομεν το επομενο ιβεντ
    καλο βραδυ!!
     
  15. ssss1234

    ssss1234 Αρχάριος στο φόρουμ

    κουραστικο πολυ το συγκεκριμενο ιβεντ μπορει να ειχε σχετικα καλα δωρακια αλλα ο μεγαλος αριθμος αναδυομενων ηταν απελπιστικος
    κι αυτο που αναφερθηκε πιο πανω ας το δουν λιγακι δλδ να μπορουμε να ενεργοποιουμε οποιο ζωο θελουμε μεμονομενα στο τελος μου εμειναν μονο φυτα εκανα 100 μπισκοτα και ειχα μονο 2 πιγκουινους αν εβγαιναν και οι 6 θα ηταν πιο ξεκουραστο
    αντε να δουμε τι μας περιμενει στο επομενω
    χρονια πολλα σε ολους
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, 2014chr και 5 σε άλλους.
  16. Louisa

    Louisa Κόμης

    :D Καλημέρα! Έχεις δίκιο :( δεν είχα καταλάβει... δεν είχα παίξει τη γάτα. Πάντως η άποψή μου παραμένει, αν και συμφωνώ και με τη δική σου, γιατί όταν μαζεύεις με το χέρι τα ζωάκια σε εμποδίζουν...
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, powerranger91 και skareleni.
  17. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα συναγωνιστες!! τελικα τα δωρακια απο το εβεντ (οσον αφορά τα δενδρυλλια και τους σταβλους), ήταν κατωτερα των προσδοκιων μου!! το μόνο αξιολογο ηταν ενα μπαομπαπ, ενας ταμαρινθος και μια σπηλια των λυκων!! τα υπόλοιπα.... αστα να πάνε!!
    εχεις απολυτο δικιο!! ηταν πολυ ενοχλητικο, ειδικα σε εμενα που ειχα δένδρα στο κατω μερος της φάρμας και με δυσκόλεψε!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, 2014chr και 3 σε άλλους.
  18. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    καλα εγώ είχα μεσαία χωράφια κι ήταν το ίδιο. Νομίζω ότι το χειρότερο και απο δέντρο είναι να μάζευες μικρά χωραφάκια. Τώρα θα μου πεις για ποιο λόγο είναι χειρότερα; αν το φυτό δεν έχει όγκο (ή ύψος, όπως τα δέντρα) δεν φαίνεται πίσω απο τα ζώα! ;) και μην ξεχνάμε αν δεν μαζεύτει εγκαίρως, βγαίνουν τα ζιζάνια
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, Louisa και skareleni.
  19. μαμα!

    μαμα! Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους και Χ ρ ό ν ι α Π ο λ λ ά
    Θα ήθελα να πω για το event των Χριστουγέννων...
    Επειδή είμαι μικρό επίπεδο,κατάφερα να τελειώσω τα πιγκουϊνάκια και τις αλεπουδίτσες
    Είχα και εγώ το πρόβλημα όταν μάζευα στο κάτω μέρος της φάρμας ....
    Πάντως θάθελα να ευχαριστήσω δημόσια όσους με βοήθησαν με τα αναδυόμενα....
    Θα κάνω όμως ειδική αναφορά σε καναδυό γειτόνους μου που με τα βιοτεχνικά τους μου έδωσαν τη δυνατότητα να αυξήσω τα φυτά και να ανέβω επίπεδα:elena101960 , NOGIO .:inlove:
    Θα ήθελα να σταθώ στην GERRO1 την δασκάλα μου....είναι κ α τ α π λ η κ τ ι κ ή......ευχαριστώ!!!!!:inlove:
     
    Αρέσει σε Louisa, powerranger91, skareleni και 2 σε άλλους.
  20. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το ιβεντ Φούρια των γιορτών τελείωσε
    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας
    Η κουβεντούλα κλείνει
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.