Feedback Φούρια των γιορτών

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Persa*, 18/12/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Γεια χαρα σε ολους
    ωραιο το ιβεντ και περιπλοκο! αυτο με το +1 που λετε δεν το εχω καταλαβει που το εχει??!!
    ελπιζω τα διακοσ/κα να βγουν γιατι σαν πολλα τα βλεπω :wuerg:


    υγ τωρα το ιδα το +1 απο τον απο πανω.....κριμα το ειχα ανοιξει!
     
    Αρέσει σε ioanna6929, skareleni, kolokythopitas και 5 σε άλλους.
  2. ΛΙΤΣΑΚΙ

    ΛΙΤΣΑΚΙ Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    παιδια δεν εχω λογια για τα δωρα. απο τα 9 δωρακια που ταισα τους πιγκουινους τα 7 ηταν 500πε. υπεροχα. ελπιζω εσεις να εχετε καλυτερη τυχη απο εμενα:cry:
     
    Αρέσει σε sugar64, powerranger91, ioanna6929 και 7 σε άλλους.
  3. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    χαχα εμενα τα 5 δωρακια ηταν 500 χορτοταλιρα....ειμαι πλούσιος xD
     
    Αρέσει σε powerranger91, ioanna6929, Gulit1 και 6 σε άλλους.
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Σε παρακαλώ πολύ αφαίρεσε τα λινκ που έχεις στην υπογραφή σου, καθώς αφενός απαγορεύονται οι εξωτερικοί σύνδεσμοι και αφετέρου δεν δουλεύουν.
     
    Αρέσει στους jimixatz και kolokythopitas.
  5. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα!! εγω στα πρωτα δωρακια πηρα πιο πολυ πε. τα πιγκουινακια για μενα εχουν αδικηθει γιατί δεν δίνουν ούτε ενα κουπόνι!! ας ελπίζουμε οτι θα είμαστε τυχεροί στα υπόλοιπα ζωάκια και θα κερδίσουμε τίποτα καλό!!
    να πω οτι το +1 απο το ημερολόγιο είναι μαγικό!! τσακα τσακα μαζεψα 4000 φυτα συνολικά!! μακάρι το επόμενο μεγάλο δώρο να ειναι +2 χαχα!! καλή επιτυχία συναγρότες!!!
     
    Αρέσει σε soyla74, sugar64, powerranger91 και 8 σε άλλους.
  6. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα σε όλους,δύσκολο το εβεντ αλλά με σωστή στρατηγική βγαίνει;),τα δώρα είναι εξαιρετικά, ειδικά αυτά που δίνουν οι αρκουδίτσες,αξίζει τον κόπο να ασχοληθεί κάποιος με το δρώμενο;),θα προσπαθήσω όσο μπορώ να το τελειώσω και μετά θα πάω δυναμικά για τα δωράκια τα επιπλέον;).να είστε όλοι καλά:):):).
     
    Αρέσει σε soyla74, GEPPO1, powerranger91 και 7 σε άλλους.
  7. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα. Καλές Γιορτές
    Τάισα τα πρώτα 40 πιγκουινάκια, αλλά ούτε Γλυκό Ράμφος μου έτυχε, ούτε μυστηριώδης στάβλας, ούτε λιπασμα της Ζωζώς.
    Σας εύχομαι Καλή Επιτυχία!!!
     
    Αρέσει σε soyla74, sugar64, GEPPO1 και 6 σε άλλους.
  8. kitsena

    kitsena Ειδικός του φόρουμ

    Tάισα τα πρώτα 50 πιγκουινάκια , αλλά ούτε διακοσμητικό , ούτε μυστ. στάβλος . Ελπίζουμε σε κάτι καλύτερο ...
     
    Αρέσει σε soyla74, sugar64, GEPPO1 και 3 σε άλλους.
  9. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα αγροτοπαρέα . Απο ότι φαίνεται είναι ωραίο το δρώμενο ,το πιγκουινάκι με έδωσε το διακοσμητικό γλυκό ράμφος και ξεκλείδωσα και την αρκτική αλεπού.:D
     
    Αρέσει σε jimixatz, skareleni, graganta και 6 σε άλλους.
  10. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπερα παιδια. να πω οτι τωρα μολις πρόσεξα οτι το δρώμενο θέλει 1200 αναδυόμενα. πρέπει να ομολογήσω, οτι αυτό μου κακοφανηκε πάρα πολύ. κάπου πρέπει να σταματήσει αυτο το κακό με τα αναδυόμενα!! καποτε ηταν 300, μετα 500, μετα 750 και τωρα 1200!!!! καλό ειναι να επανέλθουμε σε λογικούς αριθμους!! πιθανων με τόσα πολλά που ζητάει να μην το τελείωσω γιατι ερχονται και γιορτες!! δεν θα κατσω πανω απο το κομπιουτερ να βγαζω αναδυόμενα!! κριμα αυτο δυσκολευει πολύ το εβεντ!!!
     
    Αρέσει σε pinelopi55, powerranger91, Gulit1 και 10 σε άλλους.
  11. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    γεια σας φίλοι μου καλοί και αγαπημένοι
    η πιγκουινούλα μου έδωσε αρκετά χτ και Π.Ε και της φάρμας και του νησιού και μερικές σ.τ και σουπερ λίπασμα
    ο χιονόλευκος είναι πιο γενναιόδωρος δίνει πιο πολλά χτ και Π.Ε και μου έδωσε και την πρώτη μπανάνα
    και αρκετά αλλα που δεν τα θυμάμαι
    όντως τα αναδυόμενα είναι πολλά αλλά πιστεύω πως θα βγουν
    καλή συνέχεια σε όλους
     
    Αρέσει σε powerranger91, LILA413, jimixatz και 7 σε άλλους.
  12. chara1955

    chara1955 Ενεργός συντάκτης

    ολα μια χαρα τα δωρα υπεροχα η μεχρι τωρα προοδος μου ειναι....

    αφαίρεση εξωτερικού συνδέσμου
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 22/12/15
    Αρέσει στους jimixatz, ioanna6929 και soyla74.
  13. Louisa

    Louisa Κόμης

    Καλησπέρα και από εμένα. Ήρθα και εγώ να μοιραστώ τις σκέψεις μου μαζί σας (γιατί το κάνω ΚΑΙ αυτό!!! σκέφτομαι...). Νομίζω ότι τα αναδυόμενα αν και πάρα πολλά βγαίνουν με καλούς ρυθμούς, οπότε αν δεν σκοντάψουμε πολύ στη φούρια των Χριστουγέννων δεν θα έχουμε πρόβλημα. Πάντως σκέφτηκα να κάνω το εξής: Πιγκουινούλα: 80 μπισκότα (από τα 150), Αλεπουδίτσα 50 μήλα (από τα 80) και Αρκούδα 60 ζαχαρωτά (για την φασολιά). Μετά να τελειώσω την Αλεπού και τέλος την Πιγκουινούλα συν ότι και εάν προλάβω...;)
     
    Αρέσει σε powerranger91, LILA413, jimixatz και 4 σε άλλους.
  14. chara1955

    chara1955 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε LILA413, jimixatz, skareleni και 6 σε άλλους.
  15. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    παμε αργα αλλα σταθερα. καλος ο ρυθμος εμφανισεως των αναδυομενων!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε LILA413, jimixatz, skareleni και 4 σε άλλους.
  16. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    Αρκετά καλά ξεκίνησε το χριστουγεννιάτικο event.
    Τελείωσα πολύ νωρίς την κύρια μπάρα με τους πιγκουίνους και ήταν πολύ γενναιόδωροι:
    [​IMG]
    Μέχρι αύριο το βραδάκι, τέτοια ώρα θα έχω τελειώσει πλήρως και με τις άλλες δύο μπάρες και μετά ότι προκύψει.
    Τα αναδυόμενα εμφανίζονται εύκολα, φτου φτου να μην τα ματιάσουμε...:p
    Υ.Γ1 στο τέλος θα κάνουμε τον απολογισμό!
    Υ.Γ2 καλή επιτυχία σε όλες και σε όλους!
     
    Αρέσει σε powerranger91, LILA413, Gulit1 και 8 σε άλλους.
  17. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα
    Μπράβο Λάζο. Πάντα τυχερός σε όλα.
    Εμένα αντίθετα αν και μπήκα και στην αλεπού δεν μου έχει φέρει κανάνα από τα κύρια δώρα...
     
    Αρέσει σε powerranger91, LILA413, soyla74 και 2 σε άλλους.
  18. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [​IMG]
    και φυσικά και δενδρύλια και στάβλους και μπανανούλες και συνεχίζω :p

    για την ελεύθερη θέση που είναι 2χ1 και δυσκολεύονται πολλοί παίκτες να βρούν διακοσμητικό να βάλουν, να πω άλλη μια φορά να παίξουν το κόμικ 1, που απλά παραδίδεις φυτά και θα πάρουν από εκεί διακοσμητικά που μπαίνουν στην φασολιά.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/12/15
    Αρέσει σε powerranger91, misirli, LILA413 και 12 σε άλλους.
  19. giannissuper

    giannissuper Έμπειρος

    Έκλεισε και η φασολιά.
    [​IMG]
    Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει σε powerranger91, Louisa, LILA413 και 11 σε άλλους.
  20. kakosgr

    kakosgr Προχωρημένος

    Καλησπέρα.
    Συγχαρητήρια σε όλους όσους τελείωσαν ήδη το event.
    Για αυτούς που αγχώνονται για τη συλλογή των απαραίτητων αναδυόμενων, έχω να αναφέρω την τακτική μου:
    Έχοντας ξηλώσει όλους τους στάβλους (εκτός του νησιού) και χωρίς να πειράξω τα δέντρα μου, ολοκλήρωσα τη συλλογή των φυτών που αναγκαιούν. Ήδη σήμερα έχω κλείσει με τον πιγκουίνο και την αλεπού. Για τον αρκούδο θα συνεχίσω με τριαντάφυλλο και τζίντζερ και εκτιμώ ότι τις επόμενες 3 ημέρες θα μαζέψω και τα υπόλοιπα αναδυόμενα.
    Όσο για το πλήθος των αναδυομένων, μη θεωρείται ότι είναι μεγάλος ο αριθμός. Θα μπορούσε να είναι 300 στον αριθμό αλλά να βγαίνουν σπανιότερα. Έχει υπολογισθεί από την εταιρεία να είναι εφικτή η συλλογή των αναδυομένων με την προϋπόθεση να έχεις και κάποια συμμετοχή στο παιχνίδι. Γιαυτό το λόγο, πρώτα τις καλλιέργειες των φυτών του δρώμενου και έπειτα τριανταφυλλάκι και η ολοκλήρωση είναι βεβαία.
     
    Αρέσει σε powerranger91, soyla74, skareleni και 4 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.