Φιορινια

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την annaf, 11/3/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα σας. Σημερα ενω ειχα 98 φιορινια ειδα 8 χωρις να αγορασω τιποτα . Για ποιο λογο λειπουν τα φιορινια?
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Μπορείς σε παρακαλώ, να μας δώσεις το ID σου;
     
  3. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    48439317
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Έχεις αγοράσει μια σειρά σύννεφων που κοστίζει 90 φιορίνια
     
  5. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    δεν εχω αγορασει τιποτα ...οταν εκλεισα το παιχνιδι το βραδυ υπηρχαν 98 φιορινια και σημερα το πρωι που το ανοιξα ειχα 8 φιορινια
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ο έλεγχος έδειξε, πως αγόρασες μια σειρά σύννεφων, αν δεν την έχεις αγοράσει εσύ, τότε κάποιος άλλος που έχεις δώσει τον κωδικό σου και μπαίνει στη φάρμα σου την έχει αγοράσει.
     
  7. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    σας παρακαλω τωρα εχω δωσει τον κωδικο μου...παιδακια ειμαστε?...αυτα ειναι δικαιολογιες... απ' οτι αναφερατε δεν εχω κανει ουτε εχω αγορασει τιποτα οτι συννεφα ειχα υπαρχουν και τωρα
     
  8. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Όχι φυσικά και δεν είμαστε παιδιά και όταν γίνεται έλεγχος δεν δίνουμε παιδιάστικες απαντήσεις
    Η σειρά αγοράστηκε στις 2019-03-09 20:33:43
     
  9. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    σας εξηγησα πιο πανω οτι τα φιορινια λειπουν σημερα....εχθες το βραδυ ειχα 98 φιορινια και σημερα το πρωι εχω 8....δεν εχω αναγκη να πω ψεματα ..ειμαι 5 χρονια στη φαρμα και δεν εχω δημηουργησει θεματα.... αυτα που αναφερετε ειναι αναληθες... αλλα αφου επιμενετε οτι εχω αγορασει συννεφα που ειναι να τα βρω
     
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Στην 3η σελίδα. Πήγαινε να δεις οτι υπάρχει μια άδεια σειρά την οποία αγόρασες χτες βράδυ και μετά σε περιμένουμε να ανακαλέσεις τις προσβολές σου. ;)
     
  11. annaf

    annaf Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    απο τις 2019-03-09 20:33:43 εγινε χθες βραδυ ? τελικα ποτε τα αγορασα? συννενοηθειτε μεταξυ σας να μου λετε τα ιδια τουλαχιστον!!επιμενω δεν υπαρχει τιποτα ...φανηκε η αληθεια .....καταλαβαμε......να ειστε καλα καλη σαρακοστη
     
  12. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    2019-03-09 20:33:43


    Είναι λυπηρό να μην παραδέχεσαι το λάθος σου και να κατηγορείς τους άλλους να τους προσβάλεις και να εύχεσαι καλή σακαροστή. Εκτός και αν για εσένα σαρακοστή είναι να τρως λαγάνα και ταραμά και χάνεις την ουσία της Σαρακοστής οποτε καλύτερα να εύχεσαι καλά κούλουμα.

    Η σειρά είναι στην 3η σελίδα σου και αν δεν την βλέπεις τότε μάλλον δεν τσέκαρες καθόλου γιατί δεν θέλεις να παραδεχθείς το λάθος σου.

    Επίσης, δεν είμαστε εδώ για να λέμε ψέματα ούτε να σε κλέβουμε. Το Farmerama δεν είναι επιτράπεζια monopoly για να παίρνουμε τα εικονικά χρήματα. Αλλά προφανώς δεν ξέρεις καν πως λειτουργούν τα Online παιχνίδια.

    Λυπάμαι γιατί μπήκαμε στο κόπο να σου απαντήσουμε και αντί να μας ευχαριστείς που σε εξυπηρετήσαμε, μας προσβάλεις με το πιο άσχημο τρόπο.

    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην jimisraf1.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.