Φιορινια?

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την smaro94, 12/4/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα εχθες ειχα 104 φιορίνια και χωρις να αγορασω τιποτα σημερα εχω 44 μπορει καποιος να μου πει τι εγιναν? το I D einai 8307293
     
  2. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Μπορείς να μας δώσεις το id σου?
     
  3. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    το εχω γραψει επανω αλλα το ξαναγραφω είναι το 8307293
     
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το ID το πρόσθεσες αφού σου είχα απαντήσει. Στο αρχικό ποστ δεν το είχες.

    Έκανες αναβάθμιση σε πελάτη για παραγγελίες του νησιού, από το επίπεδο 4 στο 5, στις 2017-04-11 13:50:17.
     
  5. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    ουτε που το καταλαβα αυτό αφου δεν εχει καποια ασφαλεια είναι όπως και τις σ τροφες που τις χανεις χωρις να σε ρωτάει τελος παντων μας εχετε υποχρεωσει με όλα αυτά τι να πω πια :mad:
     
  6. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Φυσικά και υπάρχει ασφάλεια. Όταν πατάς να αναβαθμίσεις πελάτη, βγαίνει παράθυρο που σε ρωτάει αν είσαι σίγουρος οτι θες να προβείς στην αγορά με κόστος τα αντίστοιχα φιορίνια. Μπορείς να το δεις εδώ για μετάβαση από το 1ο στο 2ο επίπεδο:

    [​IMG]

    Θα πρέπει να είσαι επομένως πιο προσεκτική στο τι πατάς και να μην κάνεις τίποτα βιαστικά. Δεν σου φταίει το παιχνίδι για τυχόν λάθος επιλογές σου.