Φιορινια

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την VAFROULA42, 4/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. VAFROULA42

    VAFROULA42 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα. εχω αγορασει φιορίνια με μηνυμα στο κινητο και με paysafe card και δεν εχουν πιστωθεί στον λογαριασμο μου. πρωτη φορα μου συμβαινει κατι τετοιο, μπορειτε να με βοηθήσετε?
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Για το SMS, μήπως έστειλες ενα ήδη αποθηκευμένο μήνυμα; Σε παρακαλώ έλεγξε αν το BIG ID του SMS είναι το ίδιο με αυτο που εμφανίζεται στην καρτέλα πληρωμών τώρα. Είναι πολύ πιθανόν να έστειλες σε BIG ID που δεν ισχύει τώρα.
    Σε αυτη την περίπτωση θα πρέπει να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη ωστε να σου πιστώσουν τα φιορίνια χειροκίνητα.

    Οσο αναφορά την αγορά με Paysafe, πότε έκανες την αγορα;
     
  3. VAFROULA42

    VAFROULA42 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ευχαριστω για την απαντηση. Εχω ελεγξει το SMS και είναι σωστο. δεν ηταν αποθηκευμενο το μηνυμα. Με paysafe card αγορασα πριν από κενενα μισαωρο. Ειμαι σιγουρη ότι εχω κανει σωστες κινησεις γιατι αγοραζω πολύ συχνα.
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Τα χρήματα για το sms αφαιρέθηκαν απο το κινητό σου;
    Έλεγξες αν έχεις υπόλοιπο στην Paysafe;
     
  5. VAFROULA42

    VAFROULA42 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Τα χρηματα αφαιρεθηκαν από το κινητο. Στην paysafe υπηρχε μεγαλυτερο υπολοιπο από την αγορα μου.
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Επικοινώνησε με την υποστήριξη, επιλέγοντας στο είδος προβλήματος Προβλήματα πληρωμών.
     
  7. VAFROULA42

    VAFROULA42 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημέρα. με την υποστηριξη πως να επικοινωνήσω?
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Κάτω απο το ξύλινο πλαίσιο της φάρμας θα βρεις την λέξη υποστήριξη.

    [​IMG]

    Στο είδος προβλήματος θα επιλέξεις Προβλήματα πληρωμών.