Φιορίνια

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την ath, 30/10/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Τι θα λέγατε αν στις νέες αποστολές που βγαίνουν ή και σε event να δίνανε και φιορίνια και όχι μόνο χαρτοτάλιρα, λιπάσμα ή διακοσμητικά; Εγώ είμαι από τις τυχερές διότι είχα κερδίσει με την πρώτη φορά φιορινόδεντρο, έτσι κάθε μέρα έχω 1 φιορίνι. Τις αποστολές τις παλιές, τις πρώτες που δίνανε κάποιες φιορίνια τις έχω τελειώσει εκτός από τις εκτροφής που όλες στο στάδιο 9 δίνουνε φιορίνια, αλλά έχω φτάσει μέχρι και το 8 επίπεδο και σε κάποια και το 9.Μπορεί να μην συμφέρει την εταιρεία αλλά θα έπρεπε να δίνουν και φιορίνια για να μπορέσουν και τα χαμηλότερα επίπεδα να έχουν και αυτοί κάποια οικονομική άνεση
     
    Αρέσει σε aloniaris, ellee68, aggelos974 και 7 σε άλλους.
  2. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    συμφωνω απολυτα!!!! να μας ξαναδωσετε την ευκαιρια για φιορινοδεντρα
     
    Αρέσει σε aloniaris, ellee68, aggelos974 και 5 σε άλλους.
  3. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    θα συμφωνησω και εγω με το φιορινοδεντρο, η αν δε γινεται να μας αφησουν στο Παρε-δωσε να το ανταλαξουμε ελευθερα.ευχαριστω πολυ


    Οι μουσικές σου προτιμήσεις ΔΕΝ αφορούν τους συμπαίκτες σου!!!
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 31/10/14
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    heavymetal7
    1. Θα αλλάξεις αβαταρ σήμερα
    2. Θα σταματήσεις να αναφέρεις σε κάθε ανάρτηση τι μουσική ακούς. Αυτό ΔΕΝ μας αφορά!

    Σε μη συμμόρφωση με τους κανόνες, θα αποκλειστείς μόνιμα.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.