Φεστιβάλ...

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την rixainrempite, 18/11/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Καλησπέρα.
    Στην μάσκα παράδοσης αντικειμένων για το παγκόσμιο, ξαφνικά "έφυγε" η 2η σειρά άθροισης. Εκείνη που αθροίζει όσα έχεις ήδη επιλέξει να παραδόσεις και δεν έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία. Εμφανίζεται μόνο η συγκεντρωτική.
    Εγώ συνεχίζω να παραδίδω, ή υπάρχει θέμα;
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Δεν καταλάβαμε απολύτως τίποτα.

    Ξανα προσπάθησε να γράψεις κατανοητά.
     
  3. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Εσένα άμα δεν σου μιλήσουν στην καθαρεύουσα, μπερδεύεσαι... xD:p
    Έχω πάρει την απάντηση από αλλού, οπότε μπορείς να το κλείσεις.
    Και του χρόνου!!
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το οτι γράφεις ακαταλαβίστικα με δίκους σου όρους και λέξεις και περιμένεις σοβαρή απάντηση, με ξεπερνάει.
    Δεν είμαστε εδώ για να μαντέυουμε τι λες αλλά για ανα απαντάμε σε σωστές και κατανοητές ερωτήσεις.

    Η μόνη μάσκα που υπάρχει στο Farmerama, είναι η μάσκα τίκι.
    Αυτό που εννοείς είναι το παράθυρο της τοπ λίστας.


    Δεν υπάρχει 2η σειρά άθροισης γιατί δεν υπάρχει ούτε 1η.
    Υπάρχει η ένδειξη ποσότητας που παραδόθηκε

    Αυτό που περιγράφω εγώ λοιπόν, γίνεται όταν κάνεις ανανέωση σελίδας ενώ έχει γίνει η παράδοση αλλά δεν έχει τρέξει ακόμα το Cron για να το προστέσει στις παραδόσεις σου. Οπότε απλά μην κάνεις ανανεώσεις ανάμεσα στις παραδόσεις σου.


    Τότε να κάνεις και εκει τις ερωτήσεις σου για τις μάσκες και να μην χρειάζεσαι απαντήσεις από εμάς στα απλά και κατανοητά Ελληνικά.


    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στους Lina123 και vagelis1968.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.