Φαρμεροδιαζύγιο

Η συζήτηση στο 'Άσχετες και γενικές αναρτήσεις' ξεκίνησε από τον/την μαμαβικη, 2/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. μαμαβικη

    μαμαβικη Προχωρημένος

    Παρακολούθηση θέματος
    [​IMG]
    rixainrempite Άρχων του φόρουμ
    Καλησπέρα σας.
    Προσπαθώ να "χωρίσω" από την φαρμεροσύζυγο μου που με έχει ήδη "εγκαταλείψει" :cry::cry:για να αναζητήσω την τύχη μου αλλού, αλλά δεν είναι εφικτό. Όσες φορές κι αν πατάω την διαγραφή της, δεν την δέχεται.
    Παρακαλώ το "φαρμεροδικαστήριο" σας, να κάνει δεκτό το αίτημά μου.. Ευχαριστώ.
    Τα συγχαρητηρια μου στον συμπαικτη για τον τροπο που εγραψε την αναρτηση του.Μου εφτιαξε την μερα και μου θυμησε γιατι παιζουμε ενα π α ι χ ν ι δ ι για να διασκεδαζουμε!!!!!!!(κουμπαρα εγω για την επομενη)
     
    Αρέσει σε Lina123, niktsa112, Megas_kokoriko και 8 σε άλλους.
  2. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα!!Αναμένουμε όλοι με αγωνία την εξέλιξη της υποθέσεως...τα διαζύγια στις ημέρες μας είναι εύκολα ,αλλά πάντα αφήνουν ένα αυλάκι στη καρδιά...ο φίλος μας έχει την αμέριστη συμπαράσταση όλων ,αν και δεν γνωρίζουμε τους λόγους της εγκατάλειψης. Μήπως υπήρχε κακομεταχείρισης? πάντα πρέπει να ακούμε και τη δεύτερη πλευρά....
     
    Αρέσει σε Lina123, SavoirAimer..., Megas_kokoriko και 4 σε άλλους.