Φάρος-νησί

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την putavi, 29/9/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. putavi

    putavi Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα farmers. Θα ήθελα να προτείνω μια ιδέα. Στο πάνω-δεξιά μέρος του χάρτη παρατηρούμε την παρουσία ενός φάρου και ενός νησιού τα οποία προς το παρόν είναι μόνο για διακόσμηση του χάρτη. Θα μπορούσε να φτιαχτούν 2 περιοχές εκεί : μια στο νησί όπου θα μπορούμε να βάζουμε μόνο στάβλους και δέντρα, αφού δεν υπάρχει αρκετός χώρος στην κανονική φάρμα, και στον φάρο ίσως να δημιουργηθεί κάποια αποβάθρα με πλοία, με καλές αμοιβές, τα οποία θα αντικαταστήσουν τις παραγγελίες στο χωριατόσπιτο που δεν αξίζουν να δώσεις τα προϊόντα σου σε αυτές επειδή οι αμοιβές τους είναι πάρα πολύ μικρές..
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας !!! :D
     
    Αρέσει σε Paradiso88, kat77, alonisos και 8 σε άλλους.
  2. andrew140

    andrew140 Αρχάριος στο φόρουμ

    Το νησί πάντα πίστευα οτι είναι το Bahamarama από μακριά
    Για το φάρο συμφωνώ κι εγώ, είναι πολύ καλός για να μένει αναξιοποίητος. Ή θα μπορούσε στα event ψαρέματος όπως τότε με την αρκούδα να ψαρεύουμε από εκεί.
     
    Αρέσει στους alonisos και graganta.
  3. otaba

    otaba Αρχάριος στο φόρουμ

    πολύ καλή ιδέα ιδίως αυτή του φάρου !! Αλλά δεν το βλέπω να γίνεται εκτός άμα το προωθήσουν οι αρμόδιοι..
     
  4. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    Γεια σας και συμφωνω με τον φιλο εδω , εχω κανει θεμα για το νησι-φαρο αλλα με εγραψαν τους ειχα πει μαλιστα να λειτουργησει κατι σαν λιμανι για τα παντα ομως και κατι σαν παιχνιδι με αμοιβες
     
  5. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    μπορεί να πέρασε καιρός αλλα μπορεί και τώρα να γίνει +1 απο εμένα ας αξιοποιηθούν κάποτε