Υπέροχα πεπόνια

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την Megas_kokoriko, 24/3/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Προσπάθησα να βάλω τα "υπέροχα πεπόνια" σε μία φασολιά και δεν μπόρεσα. Είναι κάποιο λάθος ή έχει αποφασιστεί από την εταιρεία ότι το διακοσμητικό αυτό δεν θα μπαίνει στις φασολιές;
     
  2. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα,

    Το συγκεκριμένο διακοσμητικό δεν τοποθετείται σε σειρές συννέφων καθώς είναι διακοσμητικό με περιορισμένες χρήσεις.
     
  3. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Εγώ πάντως στις φασολιές μου έχω πολλά διακοσμητικά με περιορισμένες χρήσεις άρα αυτό δεν ισχύει... απλά αυτό το έφτιαξαν για να μην μπαίνει φαντάζομαι... ευχαριστώ πολύ μπορείτε να κλείσετε το θέμα.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αυτό ισχύει!! Οι συντονιστές δεν απαντάνε αυθαίρετα!

    σε αντίθεση με εσένα... ;)

    Από τις αρχές του 2019, αποφασίστηκε όλα τα νέα διακοσμητικά με χρήσεις να μην τοποθετούνται στις σειρές σύννεφων.Αν θες να μην τοποθετούνται ούτε τα παλιά διακοσμητικά, άνοιξε θέμα στις ιδέες να το προωθήσουμε.

    Αν δεν μας πιστεύεις, καλώς.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.