Υγράμβαρη < παλιό όνομα / νέο όνομα >[μπάλα κόμμι]

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την stelios.kavala, 11/4/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Κατ' αρχήν καλό σας μεσημέρι θα ήθελα την βοήθειά σας σε κάτι που τράβηξε την προσοχή μου και γι' αυτό σας γράφω με μια επισήμανση ότι δεν ξέρω εάν είμαι στην σωστή ενότητα. Έχουμε και λέμε μπήκα σε μια εργασία στην λαχαναγορά [ραντεβού για τούρτα] και είδα ότι ζητάει (μπάλα κόμμι) και κάπου διάβασα ότι είναι η νέα ονομασία του δέντρου Υγράμβαρη και λέω εγώ.. στην εργασία έχει αλλάξει το όνομα του δέντρου δεν θα πρέπει να αλλάξει και το όνομα στις αποθήκες όπου όλοι μας έχουμε κάποια δέντρα? και γενικά δεν πρέπει να αλλάξει γενικά παντού το παλιό όνομα με το νέο. Σας ευχαριστώ που με ανεχτήκατε να έχετε ένα καλό μεσημέρι και καλό υπόλοιπο.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Δεν καταλαβαίνω τι εννείς ακριβώς.
    Το δέντρο Υγράμβαρη παράγει 4 x "Καρπός Υγράμβαρης"

    upload_2021-4-11_14-52-46.png



    Που το διάβασες αυτο;
     
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα. Είναι το δεντρό Υγράμβαρη, που έχει αλλάξει ονομασία.
    Αυτή είναι η απάντηση της Κα thmpelina

    Καλησπέρα
    Είναι το δεντρό Υγράμβαρη, που έχει αλλάξει ονομασία
    Αυτή είναι η απάντηση της Κα Hazel

    όσο για την εργασία [ραντεβού για τούρτα] στην 4 υποεργασία στην ασημένια , χρυσή και διαμαντένια θέση ζητάει την [μπάλα κόμμι] σόρρυ που σας κουράζω αλλά εάν δεν είναι αυτό που σας γράφω παραπάνω μήπως μπορείτε να μου πείτε πού θα βρω την [μπαλα κόμμι]?
     
    Τελευταία επεξεργασία: 11/4/21
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το δέντρο άλλαξε ονομασία το 2017. Πριν 4 χρόνια. Από τότε λέγεται Υγράμβαρη και παράγει Καρπός Υγράμβαρης.

    Στην 4 εργασία ζητάει:
    καρπό Υγράμβαρης
    λουλούδι κρανιάς
    φρούτο μυρικής
    ανθήλη ασημόλευκας

    Μπάλα κόμμι δεν υπάρχει στο παιχνίδι και δεν μπορώ να βρω που το βλέπεις αυτό.
     
  5. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ισως εκανα λαθος από την παλια δημοσηευση ζηταω σορρυ που σας ενοχλησα ηλικρινα σορρυ για την ενοχληση καλο σας υπολοιπο Κα Snorkel.
     
  6. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε,καλή συνέχεια.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.