Feedback Τσαγάκι βάλσαμο

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .selia., 27/6/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπερα σας!:)
    Σουλα μολις πηρα το αναδυομενο και απο 111 θελω 110:inlove:
    Για σημερα εχω μαζεψει αυριο το πρωι εχω το τελευταιο μαζεμα.
    Θα το παω μεχρι τελος τοτε θα κανω αν χρειαστει εξευγενισμο.
    Μ αρεσουν τα δυνατα συνναισθηματα και επειδη ετσι το ειδα σε αυτο το ιβεντ αυτο κανω.:)

    Σε αυτη τη θεση βρεθηκα επειδη δεν προσεξα οτι δεν επαιζε το νησι αρα ουτε απο εκει δεν υπηρχαν αναδυομενα.
    Αν το εβλεπα η φαρμα θα ειχε στηθει διαφορετικα.
    Αλλα επειδη εχουμε ενα μεγαλο Ασσο στο μανικι μας οπου ειναι η σειρα της φασολιας το πηγα και εγω πολυ χαλαρα γιατι και σ,λ υπαρχει πολυ!
    Αρα το διασκεδασα και δεν προβληματιστηκα,

    Συγχαρητηρια σε ολους που τελειωσαν!!
    Καλη επιτυχια σε εσας που το προσπαθειτε ακομα!!
    Καλο βραδυ!!!:)
     
    Αρέσει σε jimixatz, gtrullis, ioanna6929 και 14 σε άλλους.
  2. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους ,τέλος το εβεντ και από εμένα ;),αλλά με πολύ σούπερ λίπασμα για τα αναδυόμενα,τι να πω δεν ξέρω. όλο και ποιο δύσκολα μας βάζουν στα δρώμενα και αν έχεις και <<υποχρεώσεις>>,όποιες κι αν είναι αυτές8), δεν προλαβαίνεις με τίποτα να τα τελειώσεις. συγνώμη εάν σας κούρασα,να είστε όλοι καλά:).
     
    Αρέσει σε 2014chr, jimixatz, xaris68 και 13 σε άλλους.
  3. MikrosSporos

    MikrosSporos Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    δεν γραφω συχνα στο forum αλλα εχω απελπιστει πια...παιζω farmerama αρκετα χρονια και τελειωνω ολα μα ολα τα event ευκολα ή δυσκολα...εχω να πω οτι ητανε μακραν το χειροτερο event που υπηρξε ποτε γιατι πολυ απλα δεν εβγαινε αν δεν βαλεις το χερι στην τσεπη...για να μην σχολιασω για τα χαλια τελειως δωρα...τωρα θα πουν καποιοι αν δεν θελεις να το κανεις απλα μην ασχολεισαι αλλα δεν παει ετσι μου αρεσει το παιχνιδι και ασχολουμαι με οτιδηποτε καινουριο αλλιως θα το ειχα βαρεθει αλλα μεχρι ενα οριο...και εχω να πω οτι συνεχως αυξανονται οι απαιτησεις και πεφτουν οι ανταμοιβες...αν νομιζετε οτι με αυτην την αντιμετωπιση δεν θα χασετε αργα ή γρηγορα πολυ κοσμο ειστε γελασμενοι...αυτα απο εμενα βαλτε μυαλο....
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, vagelis1968, LILA413 και 12 σε άλλους.
  4. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλημερα και καλη εβδομαδα!!!:)

    Τελος και για μενα το ιβεντ
    Οι σταβλοι εδιναν περισσοτερα αναδυομενα με μεσο ορο στα 35 στο 12ωρο απο τα δεντρα χχλ
    Χτες το βραδυ απο 87δεντραχχλ πηρα 9αναδυομενα
    Σημερα το πρωι που βγαινουν και τα τζαμπο δεντρα πηρα 30αναδυομενα.
    Ευχαριστω πολυ τους φιλους-γειτονες!!!
    Μπορει η σειρα της φασολιας να ειναι ο Ασσος στο μανικι αλλα εσεις ειστε η Μεγαλη Δυναμη!!!
    Ευχαριστω να ειστε καλα!!:)

    Καλη συνεχεια σε ολους!!:inlove:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, powerranger91, gtrullis και 8 σε άλλους.
  5. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημερα σας, τελειωσα κι εγω χτες βραδυ το ηβεντ, κανοντας εξευγενισμο, αλλα νομιζω εγω φταιω, το πηρα πολυ χαλαρα,
    και δεν εδωσα τη δεουσα προσοχη στα αναδυομενα απο την αρχη.
    Ωστοσο πιστευω πως τα δρωμενα απο το 2014 και μετα, ειτε ευκολα ειτε δυσκολα, ειναι ολα πολυ καλα, με καλα δωρα.
    Παιζω απο το 2013 και ακομη θυμαμαι τη δυσαρεσκεια που προκαλουσαν στους παικτες τα δρωμενα τοτε, με ελαχιστους π.ε.
    στα φυτα, π.χ. 8 π.ε. ανα μεγαλο χωραφι, ελαχιστα δωρα, οπως χ.τ., π.ε. και 1 διακοσμητικο δωρο, κι οποιος ηθελε το 2ο ή 3ο διακοσμητικο επρεπε να πληρωσει 1.99 ευρω, καθολου μυστηριωδη δεντρυλλια και σταβλους, και σπανιως σ.λ., λ.ζ,τ.λ.
    κι αν δεν το πιστευετε, καντε μια βολτα στο αρχειο των σ.ε. του 2013 και πιο πισω.
    Γι'αυτο κανω ολα τα ηβεντ και σπανιως παραπονιεμαι.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, 2014chr και 8 σε άλλους.
  6. -SOTOS1-

    -SOTOS1- Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημερα σε ίλους που κλειστηκαν για να τα καταφερουν Εγω δυστυχως δεν θα καταφερω να παρω τη φασολιά γιατί μου λείπουν ακόμη 30 αναδυόμενα. Την πάτησα με το νησί που δεν έδινε τίποτα και σκέφτηκα να φυτέψω εκεί μεγάλα φυτά. Κρίμα. Καλή τύχη σε όσους παλεύουν μέχρι τελευταία στιγμή. Κι εγώ περιμένω να γίνουν σε λίγο μερικά δέντρα, αλλά νομίζω δεν θα μου δώσουν όσα χρειάζομαι.
     
    Αρέσει σε LILA413, kolokythopitas, skareleni και 3 σε άλλους.
  7. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    τοσα χρονια στο παιχνιδι, τελειωνα τα ιβεντ χαλαρα..... απο τις λιγες φορες που εχω αγχος για αναδυομενα.. μου λειπουν ακομη αρκετα. μακαρι να τα καταφερω!
     
    Αρέσει σε LILA413, kolokythopitas, skareleni και 3 σε άλλους.
  8. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Θα συμφωνήσω με τους προλαλλήσαντες ήταν απ'τα πιο δύσκολα ιβέντ από άποψη αναδυόμενων κι όλα αυτά εν μέσω καύσωνα!!!! Κ με όλα τα μπόνους κ είμαι επίπεδο 98!!!!!!! Έλεος πια.
     
    Αρέσει σε mmixail, LILA413, kolokythopitas και 6 σε άλλους.
  9. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    μιας και μίλησες για μπόνους,να πω πως η ανακοίνωση για τα αναδυόμενα και την συχνότητα εμφάνισής τους που εξαρτάται από τον χρόνο παραγωγής δε με πείθει.πάντα οι εικοσάωρες καρυδιές μου δίνουν λιγότερα αναδυόμενα από τα εικοσάωρα σφενδάμια.τυχαίο;και πάντα με ενεργό μπόνους πε παίρνω παραπάνω αναδυόμενα απ'ό,τι χωρίς.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, LILA413, jimixatz και 2 σε άλλους.
  10. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    εχω ιδρωσει εχω φτυσει αιμα σασ λεω ,κανω μαραθωνιο για να παρω την φασολια που μου εμεινε...αυτα τα αναδυομενα με το σταγονομετρο...θελω ακομα 36 φακελακια...θα προλαβω????:oops:
     
    Αρέσει σε LILA413, kolokythopitas, jimixatz και 3 σε άλλους.
  11. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    στο παρα 5 ακριβως τετοιο πανικο εχω να νιωσω χρονια δεν ξερω αν τελικα αξιζε τον κοπο καλο απογευμα
     
    Αρέσει σε LILA413, kolokythopitas, jimixatz και 4 σε άλλους.
  12. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    τελος!!! ευχομαι να προλαβατε ολοι
     
    Αρέσει σε LILA413, kolokythopitas, jimixatz και 3 σε άλλους.
  13. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] το θρίλερ τελείωσε έτσι κι απ' ότι φαίνεται τα χειρότερα έρχονται αφού μαζεύοντας με μηχανές σάρωσα και τα δέντρα!!! δεν πειράζει μόνο επιτυχίες θάχουμε?
     
    Αρέσει σε LILA413, kolokythopitas, skareleni και 4 σε άλλους.
  14. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    το τελειωσαμε και αυτο με λιγη δυσκολια παραπανω λογω αναδυομενων .ομως τελος καλο ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε gtrullis, kolokythopitas, skareleni και 2 σε άλλους.
  15. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!

    Η συζήτηση κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.