Τρέχον δρώμενο

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την sofia_m, 24/3/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. sofia_m

    sofia_m Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα,
    στο τρέχον δρώμενο , δίνεται δώρο ένα σύνεργο ντετέκτιβ. Πήγα να παίξω τις διαφορές και κόλλησε το παιχνίδι. Δεν μου έδινε την δυνατότητα να κλικάρω τις διαφορές με αποτέλεσμα να χάσω πόντους.
    Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Ta logs δείχνουν οτι δεν βρήκες διαφορά και μετά από 104 δευτερόλεπτα απλά ακύρωσες το παιχνίδι και για το λόγο αυτό πήρες μόνο 10 πόντους.
    Δεν είναι πρόβλημα του παιχνιδιού αν εσύ σταμάτησες το μίνι παιχνίδι ;)
     
  3. sofia_m

    sofia_m Αρχάριος στο φόρουμ

    Ναι δυστυχώς αυτό έδειξε το παιχνίδι γιατί είχε κολλήσει (αυτό σας εξήγησα), είχε τελειώσει κι ο χρόνος κι έτσι βγήκα απ' αυτό γιατί δεν είχα την δυνατότητα να κάνω οτιδήποτε άλλο. Δεν ανταποκρινόταν σε καμία εντολή μου. Δεν με νοιάζει τόσο που έχασα ένα σύνεργο, όσο να μην το πάθω ξανά.

    Δεν πειράζει, ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αν είχε κολλήσει όπως λες δεν θα έτρεχε ο χρόνος και ούτε θα μπορούσες να το κλείσεις. Οπότε δεν κόλλησε.
    Ίσως να μην πατούσες στις διαφορές και εσύ νόμισες οτι είχε κολλήσει αλλά σίγουρα δεν είχε κολλήσει.

    Επίσης αν κολλήσει μπορείς να κάνεις ανανέωση και να αρχίσεις ξανά. Με το να κλείνεις την καρτέλα απλά χάνεις πόντους.
     
  5. sofia_m

    sofia_m Αρχάριος στο φόρουμ

    Δεν είναι η πρώτη φορά που παίζω το συγκεκριμένο δρώμενο. Μάλιστα είναι από τα αγαπημένα μου. Μια χαρά βρήκα τις διαφορές αλλά δεν γινόταν με τίποτα να τις πατήσω αν γίνομαι κατανοητή.

    Θα έχω υπόψη την ανανέωση την επόμενη φορά, κάτι που δεν ήξερα.

    Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση! :)
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Παρακαλώ. Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει στον/ην sofia_m.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.