Το στέκι των μεξικανών

Η συζήτηση στο 'Γωνία ομιλητών' ξεκίνησε από τον/την luis_fernando!!, 25/3/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. luis_fernando!!

    luis_fernando!! Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σας φίλοι μου αγρότες και κτηνοτρόφοι.
    Σε αυτό το θέμα θέλω να προσκαλέσω όλους μου τους φίλους από τη φάρμα αλλά και από το φόρουμ, να συζητάμε για τις φάρμες μας και να ανταλλάσουμε απόψεις για το παιχνίδι αλλά και άλλα θέματα που μας απασχολούν.
    Το ονομάζω στέκι των μεξικανών, καθώς είμαι φαν των ομόνυμων σειρών. :)
    Ελάτε λοιπόν φίλοι μου να γίνουμε μια μεγάλη παρέα.
     
    Αρέσει στον/ην tsdstergios99.
  2. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Καλησπερα απο την πιο γνωστη των μεξικανικων σειρων, Σοραγια μοντενεγκρο(Δεν εχω δει ποτε καμια μεξκιανικη σειρα αλλα αυτη η γυναικα ειναι ειδωλο) Με λενε Στεργιο για να μην μπερδευτει κανεις :'(
     
  3. luis_fernando!!

    luis_fernando!! Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ααα η Σοράγια!! χαχαχαχα! Καλώς ήρθες Σέργιε. Είσαι καιρό στο παιχνίδι? Εγώ έχω κάποιους μήνες, μου αρέσει πολύ αλλά με δυσκολεύουν τα εβεντ. Εσύ τα τελείωνεις εύκολα;
     
  4. stranger

    stranger Αρχάριος στο φόρουμ

    να κερασω μεξικανικο φαγητο ?
    [​IMG]
     
    Αρέσει στους mmixail και tsdstergios99.
  5. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Ειπαμε Στεργιος :ρ Εγω ειμαι απο την αρχη του παιχνιδιου εδω, αλλα το παρατησα για πολυ καιρο. Αν κατσε να σου εξηγησει καποιος τον τροπο, αν εχεις χρονο βγαινουν ολα τα event. Π.χ. εγω το τρεχον δεν θα το καταφερω γιατι εχω χασει αρκετες συγκομιδες και συνεπως αναδυομενα. Γενικα ομως, αν υπαρχει θεληση και στρατηγικη βγαινουν νομιζω! Με τον καιρο θα μαθεις, πρεπει να χεις και μια αξιοπρεπη φαρμα για να ξεκινησεις τα δρωμενα
     
  6. maria-la-del-barrio

    maria-la-del-barrio Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Και φυσικά δεν θα μπορούσα να λείπω εγώ απο την μεξικάνικη παρέα μόνο που με την Σοράγια ήμασταν εχθροί (στο σίριαλ!).
    Ελπίζω να μην μαλλιοτραβηχτουμε! Συμφωνώ με τον Στέργιο, αμα ασχολείσαι αρκετές ώρες, τα τελειώνεις τα δρώμενα έστω και την τελευταία μέρα αλλά ποιος έχει το κουράγιο να κάτσει τόσες ώρες;
     
    Αρέσει στους mmixail και tsdstergios99.
  7. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Kαλημερα εβλεπα καπου καπου το μεξικανικο σιριαλ η σοραγια επαιζε τον ρολο της κακιας και γεια αυτο ηταν αντιπαθητικη γεια τους παρισσοτερους αλλα ειναι πολυ ομορφη γυναικα. οσο γεια τα δρωμενα συμφωνω μαζι σου αμα ασχολεισε αρκετες ωρες τα τελειωνεις μεχρι και την τελευταια μερα απλα χανουμε την υπομονη μας αλλα δεν ειναι μονο το παιχνιδη εχουμε και αλλες δουλειες να εχετε ολοι και ολλες μια ομορφη εβδομαδα.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 27/3/17
    Αρέσει στον/ην ESABA.
  8. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Αυτή η Μαρία κλπ δεν παντρεύτηκε μεγαλομέτοχο ή ιδιοκτήτη, δεν θυμάμαι ακριβώς, της Sony; Την περνάει κάτι δεκαετίες αλλά η αγάπη χρόνια δεν κοιτά!!!!
     
    Αρέσει στον/ην tsdstergios99.