Το στέκι μας

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την kyp63, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. mara_libra

    mara_libra Στρατηγός του φόρουμ

    Καλημέρα σας παιδιά!
    [​IMG] Να έχετε μια όμορφη μέρα, χαρούμενη και γαλήνια!
     
    Αρέσει σε marketoysa, ellee68, popitsa και 7 σε άλλους.
  2. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλημερα αγορια και κοριτσια!

    kyp Με τοσες επιλογες (καρεκλα,πολυθρονα,ντιβανι.....)αν πω οτι δεν εχω βολευτει ειμαι σιγουρη οτι θα ακουσω το γνωστο ασμα.
    ΄Στην υγεια της α......
    Ειμαι μια χαρα, που καλυτερα απο τα σπιτι σου.Και οταν βλεπεις ομορφα λογια και μια ζεστη καλημερα μπαινοντας στο στεκι.
    Η μερα σου ομορφαινει ακομα περισσοτερο!

    Καλημερα Σοφουλα!Καλημερα Μαρα!
    Καλημερα σε ολο το forum!
    Φιλιαααααααα!:)
     
    Αρέσει σε LILA413, marketoysa, popitsa και 3 σε άλλους.
  3. aggelos974

    aggelos974 Μόνιμος στο φόρουμ

    Kαλεμερα σε ολους θα ριξει και αλλη βροχη λετε;
     
    Αρέσει σε marketoysa, aloniaris, theoni1999 και 2 σε άλλους.
  4. sofouladim

    sofouladim Στρατηγός του φόρουμ

    Γειά σας κα Χaris ! και σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια ::
    Γειά σας κα Μάρα ! και σας ευχαριστούμε για το καφεδάκι σας, που με την καλημέρα σας, το στολίσατε με τόσο όμορφα λόγια που τα λένε όλα! Θα ήθελα να το "φτιάξω" λίγο λέγοντας: may every of our days be ... και να γίνομαστε χαρούμενοι κ ας έχουμε προβλήματα... με το κεφάλι ψηλά κ με χαμόγελο παίρνουμε δύναμη κ προχωράμε κ αν είναι κ οι φίλοι μας κοντά κ μας φωνάζουν ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ !! τότε γίνονται όλα πιο αισιόδοξα! Χρειαζόματε όλοι οι ΄Ελληνες νότες αισιοδοξίας να υπάρχουν γύρω μας = απο το απλό καφεδάκι των φίλων μας μέχρι τα σύνθετα μενού που σερβίρετε εδώ= (όσοι ξέρετε να το κάνετε, εγώ μπα δε..ακόμη) και όχι ότι με αυτά "χορταίνουν" τα μάτια μας, αλλά γιατί φαίνεται η διάχυτη διάθεση προσφοράς και η καλωσύνη σας !! Άντε !!! που θα πάει ... θα έρθουν καλύτερες μέρες για την Ελλάδα μας !! κ που θα μου πάει & εμένα, κάποια μέρα ίσως ... καταφέρω να σας "κεράσω" όχι μόνο να μπαίνω να τρώω κ να πίνω !!
     
    Αρέσει σε psipsi1978, marketoysa, aloniaris και 8 σε άλλους.
  5. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Χαίρεται και από 'μένα. Αν και είμαι σχεδόν απο την αρχή του παιχνιδιού, 4 και κάτι χρόνια ποτέ δεν είχα μπει σε αυτή την ενότητα. Ναι μεν τα διάβαζα αλλά δεν σχολίαζα. Θέλω να πω καλή αρχή και τώρα θα μπαίνω και εγώ να σας μιλάω, όταν θα υπάρχει ο χρόνος. Καλοτάξιδο αυτό το θέμα.
     
    Αρέσει σε marketoysa, psipsi1978, aloniaris και 7 σε άλλους.
  6. aggelos974

    aggelos974 Μόνιμος στο φόρουμ

    Γεια σου ath Καλωσηρθες τουρτιτσα;Μοιρασου λιγο και με τους αλλους;)[​IMG] !
     
    Αρέσει σε psipsi1978, marketoysa, aloniaris και 6 σε άλλους.
  7. sofouladim

    sofouladim Στρατηγός του φόρουμ

    Mιά γλυκειά κ χαρούμενη καλημέρα σε όλους σας !! Από εδώ - την Αθήνα μας - με την ΄πρώτη΄ανατολή του ήλιου (δεν έχει φανεί ακόμη καλύπτεται ακόμη από τον Υμηττό) ευχές πολλές σε όλους σας για Καλημέρα όλη μέρα κ να χαμογελάτε !!! Κάνει καλό !!! Με φιλικούς χαιρετισμούς ,
    Από Σοφία Δ.
     
    Αρέσει σε psipsi1978, marketoysa, aloniaris και 6 σε άλλους.
  8. mara_libra

    mara_libra Στρατηγός του φόρουμ

    [​IMG] Καλημέρα σε όλους τους φίλους!
    Ήρθε κι η Παρασκευή, πάει κι αυτή η βδομάδα!
    Να είστε καλά, χαλαρώστε! Κι όπως είπε κι η Σοφία, ας χαμογελάμε ... Αν μη τι άλλο, είναι μεταδοτικό... Δεν είναι;:)

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε psipsi1978, marketoysa, ellee68 και 6 σε άλλους.
  9. natalia_prod72

    natalia_prod72 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλημερα σε ολη την παρεα!!!!Αν και δεν βλεπω πολυ κινηση, εφερα καφε.[​IMG]
    Να εχετε μια πολη ομορφη μερα, εδω στην Βορεια Ελλαδα βοηθαει και ο καιρος :)
     
    Αρέσει σε Gulit1, marketoysa, psipsi1978 και 8 σε άλλους.
  10. aggelos974

    aggelos974 Μόνιμος στο φόρουμ

    Tσιμπησα ενα καφεδακι Ναταλια ευχαριστω!Καλημερα σε ολους δεν ηρθα με αδεια χερια εφερα λιγα κρουασανακια![​IMG] ειχαν τελειωσει και εφερα αυτα!Το μεσημερι τι θελετε;Αμα σουβλακια φερνω 100 κατι αμα λουκανικα 18 αμα κεφτεδακια φερνω εικοσι:pxD
     
    Αρέσει σε marketoysa, aloniaris, theoni1999 και 4 σε άλλους.
  11. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Φατσουλες γλυκες!!!Καλησπερα!!!!
    Δεν εχει κινηση?Και εμεις τι κανουμε?
    Αν και δεν πινω καφε.Αλλα για το χαμογελο της Ναταλιας θα παρω ενα.
    Φευγοντας θα παρω τα ομορφα κρουασαν που μας εφερε ο Αγγελος.
    Σοφια το ονομα μου ειναι Αννα.Να εισαι καλα!

    Σας στελνω μια αγκαλια και ενα φιλι!!!!:)
     
    Αρέσει σε LILA413, marketoysa, popitsa και 3 σε άλλους.
  12. kyp63

    kyp63 Ανερχόμενος

    Πάντα με τα καλά σου λόγια Αννούλα μας!:)


    Ετσι!! ...πάντα θετικά να σκεφτόμαστε!!!;)

    Καλώς την! Αθηνά να υποθέσω? να έρχεσαι!!!;)

    Καλημέρα Ναταλία!!:)

    χαχαχα... μεταδοτικότατο Μάρα!!;):)
     
    Αρέσει σε marketoysa, ermis43, paramythenia και 7 σε άλλους.
  13. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Kyp Να εισαι καλα!
    Ηρθα να σας αφιερωσω με πολλη αγαπη (με μικρη αλλαγη απο μενα)

    Απλωσε το μεσονυχτι
    το γλυκο του διχτυ
    πανω στο μικρο μας στεκι.
    Ξεχασε τα ολα τωρα
    ειναι του χαμογελου η ωρα!!!!

    Αγορια και κοριτσια Καλη σας νυχτα με ονειρα παραμυθενια!!!!!:)
     
    Αρέσει σε LILA413, marketoysa, popitsa και 6 σε άλλους.
  14. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Ευχαριστώ για την υπέροχη τούρτα σου Άγγελε. Θα την δεχτώ να την φάω μόνο αν είναι φτιαγμένη από τα χεράκια σου.Αν και λίγο μεγάλη για μένα, σε ευχαριστώ πολύ αρκεί να την μοιραστώ και με άλλους διότι πήραμε λίγα κιλάκια και λέμε να χάσουμε μερικά
     
    Αρέσει σε aloniaris, theoni1999, xaris68 και 3 σε άλλους.
  15. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Χαίρεται και πάλι και καλώς σας βρήκα. Δυστυχώς έπεσες λίγο έξω στο όνομα αλλά βρήκες τα δυο πρώτα γράμματα. Όχι δεν είναι Αθηνά αλλά Αθανασία. Εννοείτε ότι θα έρχομαι όσο πιο συχνά μπορώ στην ωραία παρεούλα σας!!!
     
    Αρέσει σε marketoysa, aloniaris, theoni1999 και 3 σε άλλους.
  16. sofouladim

    sofouladim Στρατηγός του φόρουμ

    Καλημέρα σε΄ΟΟΟλους σας κ να έχετε όλοι ένα ευχάριστο, χαρούμενο κ ξένοιαστο Σαβ/κο παρέα με τους φίλους σας κ τα αγαπημένα σας πρόσωπα !!!! Να ευχαριστήσω την κα Μάρα γιά την ωραία παρουσίαση του πρώτου καφέ της χθεσινής ημέρας, τους καλλιτεχνικούς καφέδες της κας Ναταλίας κ τα νοστιμότατα κρουασάν του κ.΄Αγγελου κ επίσης την κα΄Αννα που μας τραγούδησε κ κοιμηθήκαμε ήρεμοι το βράδυ !! Θέλω τώρα να εξομολογηθώ κάτι στην κα Αθανασία κ αν μπορεί να με συγχωρήσει ... "έφαγα" μια φράουλα από την τούρτα που της πρόσφερε ο κ. Άγγελος χωρίς να ρωτήσω(ούτε τον προσφέροντα), συγνώμη ζητάω κ από τους 2 σας, αλλά κάτι παθαίνω με τις φράουλες και.... λύγισα !
    Κύριε Kyp63 σας ευχαριστούμε για τα ωραία λόγια σας, που κάθε μέρα μας καλοδέχεστε & μας προσφωνείτε ενθαρρυντικά έναν-έναν με την σειρά μας !! Δείχνετε το μεγαλείο της φιλοξενίας σας κ ότι έχετε ανοιχτό το καλόβολο "σπίτι"σας να υποδεχτεί περισσότερο κόσμο!!!
    ΄Αλλωστε το δηλώσατε από την αρχή : καθίσματα υπάρχουν γιά όλους !!!
     
    Αρέσει σε psipsi1978, marketoysa, aloniaris και 7 σε άλλους.
  17. mara_libra

    mara_libra Στρατηγός του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλη την παρέα, καλημέρα σε όλο το φόρουμ!
    (Σοφία είσαι ζάχαρη :inlove:και μη με λες κυρία ... Μάρα είναι αρκετό!:music:)
    Ξημέρωσε Σάββατο, μια μέρα σαν όλες τις άλλες θα πεις, αλλά δεν είναι ...
    Όλα δείχνουν ωραιότερα και πιο αισιόδοξα.
    [​IMG]
    Στιγμές για να ασχοληθούμε με όσα έχουν σημασία και τις άλλες μέρες δεν έχουμε τον χρόνο να το κάνουμε!
    Απολαύστε το πρωινό σας λοιπόν, με τη συντροφιά που αγαπάτε! Να έχετε όλοι σας ένα υπέροχο σαββατιάτικο πρωινό!!

    [​IMG] [​IMG]

     
    Αρέσει σε marketoysa, ellee68, psipsi1978 και 6 σε άλλους.
  18. aggelos974

    aggelos974 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημερα σε ολους!
     
    Αρέσει σε marketoysa, aloniaris, theoni1999 και 4 σε άλλους.
  19. sofouladim

    sofouladim Στρατηγός του φόρουμ

    Mάρααα !!! Τι βλέπουν τα ματάκια μου ;;!!! ωραιότατο πρωινό - με τα καφεδάκια του, το γάλα, τα μπισκοτάκια, την μαρμελάδα φράουλας, & επιλεγμένες & ξεχωριστές φράουλες !!!! Νοστιμότατα όλα & σε ευχαριστούμε που μας κερνάς από όλα αυτά που έχεις καλλιεργήσει & παράγει στις φάρμες σου, & με πολύ φροντίδα τα στόλισες & μας πρόσφερες {& τι δεν έφερες: τον καφέ από το νησί σου, εμπλουτισμένο με τα αντιοξειδωτικά πράσινου τσαγιού κ λεμονόχορτου, το γάλα σου(ανάμικτο αγελ+κατσ), τα μπισκότα & τις φράουλες σου φρέσκες κ μαρμελάδα} !!! Πάντα να έχεις κορίτσι μου κ εσύ κ όλοι μας κ να προσφέρουμε κ στους άλλους !!!
     
    Αρέσει σε marketoysa, aloniaris, theoni1999 και 6 σε άλλους.
  20. aggelos974

    aggelos974 Μόνιμος στο φόρουμ

    Να το πρωινακι[​IMG]πιο πολυ αμερικανικο!
     
    Αρέσει σε marketoysa, ath, aloniaris και 7 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.