Το παιχνίδι κολλάει.

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την maria_palou, 24/6/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τον τελευταίο καιρό,το παιχνίδι είναι πολύ αργό. Χρειάζεται πολύ ώρα να "ανοίξει" και όταν αυτό συμβεί μετά από 2-3 ενέργειες κολλάει με αποτέλεσμα να χρειάζεται επανεκκίνηση ,που διαρκεί πολύ ώρα.
    Μπορείτε να μου πείτε γιατί συμβαίνει αυτό?
    ID: 54046452
     
    Αρέσει στον/ην misirli.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Όχι δεν μπορούμε να σου πούμε γιατί συμβαίνει αυτό γιατί δεν θα καταλάβεις.

    Μπορούμε όμως να σου πούμε οτι σήμερα υπήρξαν προβλήματα και η ομάδα του FA έχει ενημερωθεί.
     
  3. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Πως γνωρίζεις οτι δε θα καταλάβω? επειδή το λες συνέχεια αυτό, με θεωρείς χαμηλής νοητικής υποστάθμης? Αποτελεί προσβολή προς τους παίκτες ,τέτοιου είδους αντιμετώπιση.
    Τα προβλήματα στη δική μου φάρμα,διαρκούν πάνω από εβδομάδα.Τέλος πάντων να είσαι καλά.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αυτό που θεωρείς οτι συνέχεια σε προσβάλουν ή σε θεωρούν κατώτερη , να το κοιτάξεις. Είναι κρίμα να αισθάνεσαι έτσι κάθε φορά που γράφεις κάτι.

    Δεν έχεις γνώση IT και δεν θα καταλάβεις. Και έχω πολύ σημαντικά πράγματα να κάνω από το να σου κάνω μαθήματα ΙΤ.

    Θα σου πω όμως οτι τα προβλήματα προκαλούνται λόγω της IPTV και δεν έχουν καμία σχέση με το Farmerama.

    Την επόμενη φορά που θα ζητήσεις να σε εξυπηρετήσουμε, κοίταξε να μην είσαι τόσο επιθετική γιατί θα αναγκαστούμε να ΜΗΝ σε εξυπηρετήσουμε. Υπάρχουν όρια και εμείς θα κρατήσουμε την αξιοπρεπείας μας

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.