Feedback Το νερό νεράκι

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Persa*, 15/3/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG]
    Καλησπέρα!
    μόλις το τελείωσα!ευχαριστώ για τα καλαμάκια τους φιλους και γειτονες. καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα
     
    Αρέσει σε takis.00, kolokythopitas, maroula και 13 σε άλλους.
  2. ΣτελλαΛ

    ΣτελλαΛ Ανερχόμενος συντάκτης

    τελος κι απο μενα το πρωι τελειωσα μετα απο το μαζεμα γαριφαλου, αυτο που εκανα ολες τις μερες (τα λεω για τους νεωτερους) ηταν την ημερα πεπονι και το βραδυ γαρυφαλο εξευγενισμενο για λιγοτρο χρονο δεν χρησιμοποιω σουπερ λιπασμα εκτος απο την αρχη που θελω να γινουν γρηγορα τα φυτα του εβεντ. τελος ενα παραπονο εχω πολυ καιρο να παρω ενα σταυλο η ενα δεντρο της προκοπης απο μηστηριωδης δεντρα η σταυλους που παιρνουμε απο τα ιβεντ. κατα τα αλλα καλη επιτυχια σε οσους δεν εχουν τελειωσει ακομη.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, maroula, βιβη.2003 και 10 σε άλλους.
  3. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παιδια κι εγω τέλος.
    Χθες που μου είχαν τελειώσει τα καλαμάκια θέρισα το γαρύφαλλο και όλα οκ, Α! έβαλα και δέντρα.
    Φαίνεται εμένα με πιάνει προς το τέλος όταν μου τελειώνουν τα αναδυόμενα να βάζω τα χρονοβόρα ήδη χαχα
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, skareleni και 11 σε άλλους.
  4. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Καλησπερα! Μολις το τελειωσα κι εγω!! :)
     
    Αρέσει σε takis.00, kolokythopitas, maroula και 14 σε άλλους.
  5. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Μου είπαν ότι[​IMG] και μου άφησαν κι ένα γκρέιπφρουτ να τους θυμάμαι... καλή επιτυχία σ' όλους...

    Υ.Γ. Όσο ζω, ελπίζω! που θα πάει σε κάποιο επόμενο event μπορεί να δω και το μάνγκοστιν ή τον κύκνο...
     
    Τελευταία επεξεργασία: 20/3/16
    Αρέσει σε Louisa, georgia469, ΒΗΜΑΣΩΤΑ και 13 σε άλλους.
  6. hacker-3

    hacker-3 Ενεργός συντάκτης

    τελος και απο εμενα απο δεντρα δε πειραμε κανενα καινουριο. περιμενω ενα τελευταιο να δουμε. απο σταυλους επισης καθολου κυκνος...:(
     
    Αρέσει σε Louisa, ΒΗΜΑΣΩΤΑ, kolokythopitas και 6 σε άλλους.
  7. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρες πολλές και καλή μας εβδομάδα, μόλις κλείδωσα την φασολιά και συνεχίζω για τα υπόλοιπα. Ευχαριστώ πάρα πολύ τους φίλους και τους γείτονές μου για την βοήθειά τους. Καλή μας σύνεχεια:)
     
    Αρέσει σε georgia469, kolokythopitas, maroula και 8 σε άλλους.
  8. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα και από μένα. Πήρα τη φασολιά και μου μένουν άλλα 26 βήματα. Για να δούμε. Πάντως είμαι ευχαριστημένη και συνεχίζω χαλαρά (από Θεσσαλονίκη είμαι άλλωστε).
     
    Αρέσει σε georgia469, LILA413, ΒΗΜΑΣΩΤΑ και 16 σε άλλους.
  9. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλησπερα αγροτοπουλα
    τέλος και για μενα το ιβέντ!!εβαλα σταβλουσ και δεντρα........απο σταβλους περιστερωνας ,πορτοκαλι ροντέο και κοτέτσι(μεγάλη στιγμη!!)και 2 πελαργους :( απο δεντρα νεκταρινια,γκρειπ φρουτ(το μονο τησ προκοπης)και 2 μουσμουλιες χλ!!!να κλαψω ή να γελάσω;;;;
    Λέω τελικά να κλαψω απο τα γέλια!!!!
    Πάντως καλύτερα να είναι συγκεκριμένος ο σταύλος που κερδιζουμε παρα μυστηριώδης.ο λόγος ειναι να ξερουμε τι να περιμένουμε μην ελπίζουμε σε χρυσό και να τυχαίνουμε συνέχεια άνθρακα!!!
     
    Αρέσει σε Louisa, georgia469, nota.dim1802 και 14 σε άλλους.
  10. αλεκαki

    αλεκαki Ανερχόμενος συντάκτης

    τελειωσα και εγω χαρη στους πολλυ καλους φιλους που εχω και με βοηθανε σε καθε ιβεντ να το τελειωνω και εγω,δεν μπορω να τους γραψω εναν εναν ομως ξερουν αυτοι ποιοι ειναι και τους ευχαριστω παρα μα παρα πολλυ να ειστε ολοι καλα, ενα μεγαλω ευχαριστω.
     
    Αρέσει σε georgia469, skareleni, zaxaroula80 και 6 σε άλλους.
  11. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα αγροτοπαρέα, τέλος και για μένα το δρώμενο. Ευχαριστώ πάρα πολύ τους φίλους και γείτονές μου, για την βοήθεια που μου πρόσφεραν:inlove:;) Αυτή την φορά τα αναδυόμενα ήρθαν με πάρα πολύ καλό ρυθμό. Καλή επιτυχία και συνέχεια σε όσους το προσπαθούν ακόμη.
     
    Αρέσει σε Louisa, georgia469, skareleni και 10 σε άλλους.
  12. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    καλημερα σε ολους.τελος το ιβεντ και για εμενα.καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα.ευχαριστω τους γειτονες - φιλους για τα δωρα που μου εστειλαν.
     
    Αρέσει σε georgia469, skareleni, zaxaroula80 και 9 σε άλλους.
  13. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλήμερα,αχ!!!τι δρώμενο κι αυτό :pίδρωσα(λόγο υποχρεώσεων) αλλά τα κατάφερα τελικά,δεν ξέρω εάν θα προλάβω να σας πω τι κέρδισα από τους στάβλους και τα δένδρα,πάντως ήταν πολύ ευχάριστο το εβεντ, με άρεσε αρκετά.να είστε όλοι καλά:).
     
    Αρέσει σε Louisa, georgia469, skareleni και 13 σε άλλους.
  14. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    καλημέρα, ηταν ένα ενδιαφερον δρωμενο με καλα δωρα....εγω χαλαρα εκανα 144 εργασιες
    ραντεβου στο επομενο ιβεντ με πιο ωραια δωρα
     
    Αρέσει σε takis.00, Louisa, kolokythopitas και 6 σε άλλους.
  15. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπερααα...ναι το δρωμενο το τελειωσα πριν 2 μερες αλλα βαριομουν να βαλω εικονα..η να το διαλαλησω...σημασια εχει οτι και το επομενο δρωμενο θα ξεσκισωxD Γιατι τα δωρα ειναι δωρα!:);)
     
    Αρέσει σε takis.00, Louisa, kolokythopitas και 7 σε άλλους.
  16. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    καλησπέρα,δεν έχω καταφέρει να τελειώσω κανένα δρώμενο,έτσι και σ΄αυτό ήθελα δέκα εργασίες ακόμα για το τέλος.Δεν πειράζει πήρα πολλά δωράκια και πάμε βούρ για το επόμενο.
     
    Αρέσει σε mpimpilas, 2014chr, Louisa και 8 σε άλλους.
  17. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους, μόλις το τελείωσα και εγώ το ιβέντ ,καλό μεσημέρι.:oops::mad:;)
     
    Αρέσει σε mpimpilas, takis.00, Louisa και 11 σε άλλους.
  18. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα κι από μένα. Το τελείωσα κι αυτό το δρώμενο όπως πάντα τελευταία ημέρα. Καλή συνέχεια στο παιχνίδι.
     
    Αρέσει σε mpimpilas, takis.00, Louisa και 6 σε άλλους.
  19. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Η συζήτηση κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.