Feedback Το γεγονός της χρονιάς

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 23/1/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Louisa

    Louisa Κόμης

    Το ξεκίνησα με βαριά καρδιά... και κάπως έτσι το συνεχίζω... Η απορία μου για τα μυστηριώδη φορτία επιτέλους λύθηκε εν μέρει... είναι τα μυστηριώδη φορτία ΙΙ που μας έφερνε το τρένο και που μπορεί να περιέχει εργαστήρια ρακούν- πεταλούδας- τυφλοπόντικα και τα υπόλοιπα γνωστά... είναι αυτή η επιλογή που στο τρενάκι δεν είχα παίξει ούτε μια φορά...;)...όπως και πολλοί άλλοι...
    Βρε μήπως επειδή είναι περίοδος εκπτώσεων είπαν να κάνουν εκπτώσεις και στα δώρα;:pxD
    Και αναρωτιέμαι γιατί χάλασα τα λιπασματάκια μου και γιατί συνεχίζω...:sleepy:
    Λίγο φαντασία και στα δώρα θα ήταν πολύ ωραία... ααααααααχ η βασίλισσα....

    ΥΓ πάντως μου άρεσαν τα γραφικά του παιχνιδιού και ο μηχανισμός με το στοιχείο της έκπληξης (αν και δεν εξυπηρετεί αυτούς που ίσως δεν το τελειώσουν όλο) καθώς και το ότι το βασικό διακοσμητικό + τα υπόλοιπα ωραία δωράκια τα πήραμε όλοι.
     
    Αρέσει σε LILA413, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, dkokka και 12 σε άλλους.
  2. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Λοιπόν παιδιά εγώ τελείωσα,γιατί παίζω γενικά στα δρώμενα,αλλά δεν ενθουσιάστηκα κιόλας....

    [​IMG]

    Καλά τελειώματα σε όσους συμμετέχουν.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, LILA413, XAMBILL και 18 σε άλλους.
  3. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    τελος και εγω καλη συνεχεια στους υπολοιπους
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, LILA413, skareleni και 12 σε άλλους.
  4. dkokka

    dkokka Νέος ειδικός

    Αντίθετα με σένα Louisa μου θεωρώ τα γραφικά άκρως καταθλιπτικά.Φωτίζουν μόνο τα κτίρια ενώ τα δεντράκια μένουν στην σκιά.Τι να πω για τα αστεράκια κάτω από τα δώρα... σαν να μη χαίρονται πολύ που τα κερδίζουμε.Εν κατακλείδι νομίζω πως ήταν ένα project που είχε μπει στο συρτάρι και πολύ-πολύ αργότερα βγήκε λόγω έλλειψης φαντασίας και όρεξης για δημιουργία.Χρόνια πολλά( ; ) Farmerama
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, ESABA, orpa66 και 14 σε άλλους.
  5. kakosgr

    kakosgr Προχωρημένος

    Καλημέρα και καλό σαββατοκύρικο.
    Τέλος και από μένα. Καλά τελειώματα σε όσους συνεχίζουν.

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε LILA413, takis.00, skareleni και 7 σε άλλους.
  6. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ανούσιο,ανώφελο χωρίς φώτα,λάμψη όπως αρμόζει σε ένα πάρτυ γενεθλίων.
     
    Αρέσει σε orpa66, LILA413, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ και 7 σε άλλους.
  7. Louisa

    Louisa Κόμης

    Το δίκιο σου το έχεις και σου τ' αναγνωρίζω, μα είπα να δω το ποτήρι μισογεμάτο κι όχι μισοάδειο...:inlove:
     
    Αρέσει σε LILA413, skareleni, Gulit1 και 7 σε άλλους.
  8. Kodessa

    Kodessa Δούκας του φόρουμ

    παντως γεγονος της χρονιας δεν μπορεις να το πεις , γενεθλια με τιποτα , εμενα μου θυμισε μνημοσυνο αυτο το ιβεντ !!!:(
     
    Αρέσει σε vannadim, kolokythopitas, dinaspyro και 15 σε άλλους.
  9. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα , εγώ θέλω ακόμα να τελειώσω το θέατρο μου λείπουν μόνο τα φυτά απο αναδυόμενα τα έχω γι' αυτό μη μου στέλνετε
    άλλα αναδυόμενα, ευχαριστώ όσους με βοήθησαν. Καλή συνέχεια σε όλους.8):)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, LILA413, GaTe987 και 8 σε άλλους.
  10. pepi1973

    pepi1973 Προχωρημένος

    Παει και αυτο το ιβεντ οπως τοσα αλλα τωρα αυτο που θα εχω να θυμαμαι απο τουτα τα γεννεθλια?δεν το λεω, μαλλον δεν το γραφω γιατι θα το κοψει η λογοκρισια.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, LILA413, dkokka και 10 σε άλλους.
  11. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    ειναι ισως η πρωτη φορα που ΝΟΜΙΖΩ οτι εχω τελειωσει δηλαδη δεν εχω καταλαβει αν τα ανοιξα ολα γιατι ειναι πολυ αχρωμα και ψαχνω να δω αν ξεχασα κανεναo_O xDxD....καλη συνεχειασε ολουσ και ελπιζω του χρονου(αν ειμαστε εδω)να ειναι πολυ καλυτερα ;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Hellenagal200010, smacsyl και 15 σε άλλους.
  12. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] 8)πάντως τέλειο δεν το λες! δεν κατάλαβα τί σχέση είχε ο (καταθληπτικός) στολισμός κτιρίων σ' ένα παιχνίδι... υπαίθρου! χρόνια πολλά και περισσότερο εμπνευσμένα!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Hellenagal200010, LILA413 και 12 σε άλλους.
  13. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    καλημερα τελειωσα και εγω αυτο το ιβεντ το φτωχο και του χρονου να μην ξαναερθει αν ερθει να ναι πλουσιο.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, gtrullis, LILA413 και 5 σε άλλους.
  14. mini88_

    mini88_ Ανερχόμενος συντάκτης

    οταν στα γενεθλια καποιου αγαπημενου
    που παντα ηταν μερα χαρας και διασκεδασης
    δεν υπαρχει πια τιποτα να θυμηθουμε
    η αγαπη μας μαλλον εχει αρχισει να ξεθωριαζει.

    ευχαριστω για τα δωρα σας
    τελος και απο μενα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, dkokka και 10 σε άλλους.
  15. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπερα!!
    Ευχομαι μετα το τελος της νεας λειτουργιας του premium.
    Να δουμε εξυπνες ,πρωτοτυπες ξεχωριστες με ομορφες εκπληξεις δρωμενα!!
    Οπου να μας γεμιζουν χαρα και χαμογελο!!!


    Xρόνια μας πολλά!!!
    [​IMG]

     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  16. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Τέλος και για μένα αυτό το ιβέντ. Χρόνια πολλά Φαρμεράμα.:)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, -lousi-leon2001 και 8 σε άλλους.
  17. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Τέλος και για μένα το δρώμενο μόνο που το περίμενα πιο χαρούμενο.Αυτή η γκριζίλα, που με μπέρδεψε και νόμιζα ότι κάτι ακόμα έχω να κάνω που μου διαφεύγει,δεν μου άρεσε καθόλου.Το ήθελα πιο φωτεινό.[​IMG] Εγώ δε θα πω χρόνια πολλά Φαρμεράμα,αλλά χρόνια ΚΑΛΑ.Του χρόνου αν είμαστε εδώ ελπίζω σε πιο πολύ έμπνευση.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, dkokka και 18 σε άλλους.
  18. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος και για αυτο το ιβεντ. και του χρονου καλυτερα!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, -lousi-leon2001 και 6 σε άλλους.
  19. paulos1.turbo

    paulos1.turbo Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Μπαινω στο φορουμ και διαβαζω παραπονα από πολλους,ξαναμπαινω διαβαζω τα καλα λογια για το δρωμενο και για τα γενεθλια της εταιριας και από τι φανηκε το επαιξαν οι πιο πολλοι,γι αυτο το λογο σταματήστε τα παραπονα τρωτε ότι σας σερβιρουν και εχει ο θεος,οσον αφορα την εταιρεια θα πρεπει να αφησει το παιχνιδι όπως το ξεκινησε και να κανει άλλες κινησεις αν θελει ν αυξησει τα εσοδα της,π.χ άλλο επαγγελμα που θα το δουλευεις με φιορίνια κι ένα σωρο αλλα πραγματα και οποιος μπορει ας το δουλεψει και αντε να δουμε αν είναι δικαιο και τι θα λετε παλι.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, jimixatz και empotonaki.
  20. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    το τελειώσα ,δεν το τελειωσα? τι ξενερωμα ήταν αυτό..δεν χάρηκα με κάτι τι διακόσμηση ήταν αυτή με τα μαυρισμένα δέντρα και άνοιξε για να ανοίξεις για να ξανανοίξεις, ολο μια χαζομάρα ήταν το δρώμενο
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, nota.dim1802 και 4 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.