Τι κέρδισα στο χωριατοροδάνι

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την evieva, 16/10/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. beroniki555

    beroniki555 Τακτικός στο φόρουμ

    Ντάξει! Αυτή τη στιγμή είμαι σε κατάσταση ΣΟΚ! Σοβαρά τώρα δεν επηρεάζει το κλικ του ποντικιού την ταχύτητα και την επιλογή δώρου;;;o_O Πόσες μα πόσες φορές το πατουσα και πίστευα ότι θα τύχαινα το πάνω καλό δωρο!! Άλλος κάνεις πατούσε ή μονη μου τόσα χρόνια αγχωνόμουν τζάμπα ότι πάτησα λάθος στιγμη;;
     
    Αρέσει σε kitsena, -sia1971-, gsiomos και 8 σε άλλους.
  2. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα! Διάβασε το post 145, στην προηγούμενη σελίδα της κα. snorkel.
     
    Αρέσει στους beroniki555 και White-Farmer.
  3. beroniki555

    beroniki555 Τακτικός στο φόρουμ

    Ναι χθες διάβασα το ποστ της κα. Snorkel και γι αυτο σοκαριστηκα! γιατί τόσα χρόνια απλά το πατούσα συνεχώς νομίζοντας πως επηρεάζει το στοπ το δώρο και την ταχύτητα του ροδανιού.
     
    Αρέσει στους ath, xristos-ale3andros και White-Farmer.
  4. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Καλησπερα:). Τοσα χρονια δεν σου ετυχε να κερδισεις ποντους εμπειριας που σε ανεβαζουν επιπεδο;Αν ναι θα προσεξες οτι ανεβαινεις επιπεδο με το που πατας να παιξεις κατ ευθειαν και πριν καταληξει στο δωρο το βελακι απο το ροδανι.Αυτο ηταν τρανταχτο σημαδι οτι το δωρο καθοριζοταν με το που εκανες "κλικ":sleepy:.
     
  5. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Δεν είσαι μόνη σου.. Είμαστε τουλάχιστον δύο:p
     
    Αρέσει σε kitsena, -sia1971-, ath και 6 σε άλλους.
  6. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Μετά από αυτό που είναι συχνά.....
    [​IMG]
    Πώς και πώς περιμένω το τρενάκι.....8)
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε jimixatz, -sia1971-, White-Farmer και 6 σε άλλους.
  7. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    [​IMG]

    το ότι θα κέρδιζα το διακοσμητικό σε απλό γύρο, αφού είχα χαλάσει δεκάδες πάρτυ γύρους, δεν το περίμενα με τίποτα. Αξιοι και οι ταπεινοί απλοί γύροι, άξιοι !!! xD
     
    Αρέσει σε jimixatz, Gulit1, xristos-ale3andros και 6 σε άλλους.
  8. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    ααα λίγα έχεις, να σου στείλω μερικά ?-.-
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε martha72, jimixatz, -sia1971- και 6 σε άλλους.
  9. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην εταιρεία που μετά απο τόσα χρόνια(να με συγχωρέσουν δεν θυμάμαι αν είχα ξανά κερδίσει)τουλάχιστον 3 μαζεμένους ροζ σταύλους.
    Εντάξει δεν είναι σαν της καμηλίτσα μας, που άδειασε όλο το ροδάνι:pxD και πάντα να είναι έτσι τυχερή σε όλα στην ζωή της.
    Αλλά τουλάχιστον ήθελα να το ανεβάσω και να πω ευχαριστώ πολύ!!!!:inlove:.

    [​IMG]
    Και ναι και εγώ ήμουν στα άτομα που πάταγα το κουμπί πιστεύωντας ότι σταματάει με το δικό μου κλίκ. Σίγουρα υπάρχουν και άλλοι. Ευτυχώς μας ενημέρωσε η Snorkel και μας λύθηκε και αυτή η απορία γιατί εγώ θα συνέχιζα να το έκαναxD.
     
    Αρέσει σε jimixatz, Gulit1, monolith2 και 5 σε άλλους.
  10. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Είχα 17 πάρτι εισιτήρια και σήμερα έτυχα επιτέλους τη λαχανικοτσουλήθρα!!:) Τα υπόλοιπα ήταν 20 σούπερ λίπασμα, 2χ50 άρωματα, 3χ8 τούρμπο λίπασμα, 1 χρυσή μπανάνα, 2 αστεράκια, 10 σούπερ τροφές, 10 φασουλοφλουριά, 26.400 πε, 66.000 χορτοτάλιρα, 2χ20 αρώματα, 19.800 χορτοτάλιρα και 1 ινστιτούτο μουστακιών. Καλό απόγευμα σε όλους-ες!!;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 17/3/19
    Αρέσει σε Gulit1, skareleni, -sia1971- και 3 σε άλλους.
  11. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε και Χριστός Ανέστη!! Είχα 12 πάρτι εισιτήρια και σήμερα έτυχα τη νεροτσουλήθρα!!:) Τα υπόλοιπα ήταν 10 φασουλοφλουριά, 14.300 πε, 10 σούπερ τροφές, 8 σούπερ λίπασμα της Ζωζώς, 1 αγριομέλισσα, 2 αστεράκια, 8 σούπερ λίπασμα της Ζωζώς, άλλα 8 σούπερ λίπασμα της Ζωζώς, 10 φασουλοφλουριά, 2 πάρτι εισιτήρια, 1 πριονιστήριο καστόρων, 1 χρυσή μπανάνα και 4 αστεράκια. Καλό μεσημέρι σε όλους-ες!!;)
     
    Αρέσει σε -sia1971-, aggellll, ath και 2 σε άλλους.
  12. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG]
    Πάντως αυτό το ροδάνι είναι με τα κέφια του πριν 4 μέρες με πάρτι εισητήριο με έδωσε γλάστρα τρόμου για να μην σχολιάσω και τα άλλα και τώρα με απλό γύρο το διακοσμητικό[​IMG]
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, kat77, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  13. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG]
     
  14. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα αγρότες και αγρότισσες!
    Ευχαριστώ πολύ την εταιρεία, για τα κέφια που είχε σήμερα
    στο χωριατοροδάνι, ήταν πολύ γενναιόδωρο!:)
    Μόλις είδα ότι έχει ροζ στάβλους στους απλούς γύρους, άνοιξα όσα κιβώτια είχα μαζέψει και χρησιμοποίησα περίπου 500 γύρους. Το αποτέλεσμα ήταν εντυπωσιακό. Μάλιστα έτυχε σε ένα γύρο να έχει 2 και 3 ροζ στάβλους.;)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Είχα και αυτά εδώ τα έξτρα!:)
    Επίσης έτυχα αρκετούς κίτρινους και πορτοκαλή στάβλους, αρκετά χρυσά δέντρα και πάρτι γύρους!

    [​IMG]
    [​IMG]

    Έχω και άλλα κιβώτια, αλλά θα τα κρατήσω για άλλη φορά. :)
    Δεν είμαι σίγουρος, αλλά πιστεύω πως αυτό γίνετε λόγο μεγάλου επιπέδου.
    Θα το δω και σε ποιο μικρό επίπεδο.:p

     
    Αρέσει σε Panagiotiis, -sia1971-, jimixatz και 7 σε άλλους.
  15. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Φιλε Γρηγορη, πολυ ευχαριστο να κερδιζουν εστω τα μεγαλα επιπεδα, για να εχουμε κι εμεις να περιμενουμε κατι στο μελλον.
    Μπορω να στο επιβεβαιωσω ομως κι εγω, οτι στα μικροτερα επιπεδα ουτε εμφανιζεται ροζ σταβλος οχι στα απλα εισητηρια αλλα
    ουτε και στα παρτυ!!!
    Καλη επιτυχια και στους μελλοντικους σου γυρους!
     
  16. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Γρηγορη, πολύ ωραία σοδειά :)
    Να ξέρεις οτι ισχύει για όσο είσαι στο επίπεδο 220.
    Μόλις ανέβεις επίπεδο πάει.. οπότε κάψε το για όσο σε ευχαριστεί.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, toylaaaaa, aggellll και 4 σε άλλους.
  17. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Έχεις δίκιο, ούτε με τα κιάλια δεν βλέπεις τους ροζ στάβλους σε μικρά επίπεδα.
    Η γνώμη μου θα ήταν να υπήρχαν και στα μικρότερα επίπεδα, έστω και με λιγότερες πιθανότητες.

    Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου, δεν το ήξερα αυτό!
    Εννοείται πως θα τα ανοίξω όλα τα κιβώτια.
    Με έβαλες σε σκέψεις τώρα :sleepy: να προσπαθήσω να μην ανεβάσω το επίπεδο μου8)
    Οπότε αγρότες και αγρότισσες, κρατήστε τα κιβώτια για το επίπεδο 220 και πιστέψτε με, αξίζει πάρα πολύ.;)

    Να μην ξεφύγουμε και από το θέμα, με την πρώτη που έπαιξα μου έτυχε Ροζ χοιροστάσιο! :)

    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 29/5/19
    Αρέσει σε toylaaaaa, -lousi-leon2001, aggellll και 3 σε άλλους.
  18. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα αγρότες και αγρότισσες!

    Έπαιξα περίπου 135 πάρτι γύρους και πέτυχα 5 φορές τη Γαλαξιακή τσουλήθρα μαζί με τις υπόλοιπες!
    Στους απλούς γύρους, είδα μια φορά την Γαλαξιακή, αλλά δεν την πέτυχα.

    [​IMG] [​IMG]

    Στης 28/05/2019/ είχα πετύχει 31 ροζ στάβλους, από την επόμενη μέρα μάζευα κιβώτια με γύρους και έπαιζα συνέχεια, όσο ανέβαινα π.ε. παρατήρησα, τους ροζ στάβλους να εμφανίζονται ποιο σπάνια, αλλά το αποτέλεσμα και πάλι είναι εντυπωσιακό, με 38 σε απλούς και ένα σε πάρτι γύρο!

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Δυστυχώς το επίπεδο μου κοντεύει να τελειώσει.
    Πρώτη φορά που δεν θέλω να ανέβω επίπεδο.:)

    [​IMG]

    Αγρότες και αγρότισσες, μαζέψτε τα κιβώτια με τους γύρους για το επίπεδο 220!;)

    Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλους!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/6/19
    Αρέσει σε Panagiotiis, aggellll, maria_palou και 9 σε άλλους.
  19. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα αγρότες και αγρότισσες!

    Το Χωριατοροδάνι στους απλούς γύρους, ήταν χαρούμενο και εμφάνιζε τσουλήθρες! ;)

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Edit: Άλλη μια Γαλαξιακή σε πάρτι γύρο!
    [​IMG]

    Και συνεχίζουμε!
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]

    Καλή συνέχεια και καλό μήνα με υγεία!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 18/7/19
    Αρέσει σε Panagiotiis, FARMER.GP, -lousi-leon2001 και 5 σε άλλους.
  20. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα και καλό μήνα για χθες!! Έπαιξα δυο φορές το απλό χωριατοροδάνι και έτυχα την γαλαξιακή τσουλήθρα!:) Καλό βράδυ να έχετε!!;)
     
    Αρέσει σε aggellll, Coinhunter01, -lousi-leon2001 και 2 σε άλλους.