Τι κέρδισα στο χωριατοροδάνι

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την evieva, 16/10/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Καλησπέρα! Εσύ παίζεις σε διαφορετικό ροδάνι από αυτό που παίζω εγώ; Γιατί στο δικό μου δεν υπάρχουν ροζ αναβαθμίσεις παρά μόνο κίτρινες και πορτοκαλί; Ε; Ε; Έπαιξα 56 γύρους και οι ροζ αναβαθμίσεις ούτε για δείγμα.
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, -lousi-leon2001, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  2. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    ναι, εγώ παίζω στο δικό μου xD
    [​IMG]

     
    Αρέσει σε ath, xaris68, monolith2 και 3 σε άλλους.
  3. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Θέλω να παίξω κι εγώ στο δικό σου ροδάνι, μπορώ ;
     
    Αρέσει στους xaris68 και Megas_kokoriko.
  4. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Μπράβο σου... πρέπει να έχει κλείσει από το ροδάνι την συλλογή με τα ροζ. Εγώ δυστυχώς επειδή στον υπολογιστή έχω και τρέχουν πολλά πράγματα σε σχέση με το διαδίκτυο, δεν μπορώ να τα πετύχω τόσο συχνά.

    Ευτυχώς όμως, έχουμε όλα τα καθημερινά δώρα, διακοσμητικά, μπαούλα, σεντούκια και κασόνια που μας δίνουν πολύ συχνά επιπλέον γύρους αλλά και πάλι, ενώ πατάω - κατά την γνώμη μου πάντα - στο σημείο που πρέπει να πατήσω το πλήκτρο του ποντικιού για να σταματήσω το ροδάνι (κάθετα κάτω από το καλό δώρο, ώρα 6:00 όπως λένε και οι Αμερικάνοι) αυτό πάει αρκετά συχνά και σταματάει αλλού.... :pxD

    Τα δώρα που μας δίνονται στο ροδάνι, έχουν κάνουν λίγο - πολύ και με το επίπεδο στο οποίο βρίσκεται ο καθένας μας. Όσο πιο ψηλά, τόσο πιο καλά δώρα.

    Καλή συνέχεια και καλη Κυριακή σε όλους.
     
  5. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR


    Δεν υπάρχει κάποια ανακοίνωση οτι έχουν αφαιρεθεί οι ροζ στάβλοι από το ροδάνι οπότε δεν γνωρίζω πως το συμπέρανες αυτό.


    Δηλαδή εννοείς οτι άμα έχεις πολλές καρτέλες ανοιχτές κολλάνε οι ροζ αναβαθμίσεις και δεν έρχονται;
    Αν ίσχυε αυτό, με τόσες καρτέλες που έχω εγώ ανοιχτές, θα έπαιρνα μόνο κοτέτσια.



    Προφανώς κάπου έχεις μπερδευτεί. Εφόσον γυρίσεις το ροδάνι δεν χρειάζεται να κλικάρεις για να σταματήσει. Δεν δουλεύει κανένα κλικ οπότε τσάμπα κλικάρεις και μόνο μπαταρία από το ποντίκι χαλάς.
    Και επίσης να σου πω οτι το δωρο επιλέγεται και πιστώνεται την στιγμή που παράς το κουμπί. Το υπόλοιπο είναι κινούμενο γραφικό και κανένα κλικ δεν μπορεί να αλλάξει το αποτέλεσμα.
     
    Αρέσει στους White-Farmer και Megas_kokoriko.
  6. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Δεν γράφω κάτι τέτοιο απλά λείπει ένα τελικό "ς"... πίσω από το έχει"ς" και εννοούσα ότι με τόσες επιτυχίες σε ροζ στάβλους, τους έχει μαζέψει όλους από το ροδάνι. Δεν έκανα καμία αναφορά σε ανακοινώσει κλπ.

    Προφανώς και πίστευα ή μάλλον είχα την ελπίδα ότι με ένα δεύτερο κλικ επιλέγουμε πότε θα σταματήσει το ροδάνι να γυρίζει γιατί αλλιώς είναι αρκετά "άδικο" κατά την γνώμη μου ότι γίνετε.

    Καλή συνέχεια
     
  7. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Δεν ήξερα ότι τα δώρα στο ροδάνι είναι ανάλογα του επιπέδου μας. Αλλά κι εγώ δεν απέχω πολύ από το επίπεδο της eviva(βρήκα ότι εκείνη βρίσκεται στο 200), αφού βρίσκομαι στο 187. Απλά είπα να "αστειευτώ" λίγο με την ανάρτησή της, (ελπίζοντας να μην παρεξηγηθώ) και να εκφράσω και την απορία μου για την συχνότητα των ροζ αναβαθμίσεων στο ροδάνι της(χωρίς να υπονοώ κάτι). Όχι ότι δεν εμφανίζονται στο δικό μου, ποτέ όμως απανωτά η μια με την άλλη, όπως πρόσεξα ότι συνέβει στο δικό της.
     
    Αρέσει στον/ην LILA413.
  8. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Δεν είμαι 200 επίπεδο, είμαι πιο πάνω, καμία παρεξήγηση εκ μέρους μου.
    Εγώ πόσταρα ειλικρινά από τη χαρά μου και νομίζοντας ότι έγινε κάποια αλλαγή στη συχνότητα και ήθελα να ενημερωθούν όλοι ώστε να παίξουν.
    Σταμάτησα να ποστάρω για να μην θεωρηθεί ότι προκαλώ.
     
    Αρέσει σε soyla74, CAT_erina, LILA413 και 6 σε άλλους.
  9. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    οχι .. να συνεχισεις να ποσταρεις μπας και κολλησει και το δικο μου ροδανι ροζιτιδα:D
    μα να μην εχει ουτε ενα ροζ για δειγμα το ατιμο:D
    παντα επιτυχιες να 'χεις ειλικρινα !!!!
     
    Αρέσει σε beroniki555, μαμαβικη, soyla74 και 4 σε άλλους.
  10. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Ευτυχώς που το είπες γιατί αναρωτιόμουν μήπως κάνω κανένα λάθος και δεν παίζω καλά το ροδάνι... πάντως εγώ θα πόσταρα περισσότερο στην ενότητα "τι δεν κέρδισα στο ροδάνι" (αν υπήρχε) γιατί εκείνη η λαχανοκαροτοτσουλήθρα πολύ με παιδεύει βρε παιδιά... δεν έρχεται με τίποτα...
     
    Αρέσει στους traxhla, sofiapao76 και kat77.
  11. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    εύχομαι να κολλήσει
    μην ρωτήσετε πόσους έπαιξα xDxD

    [​IMG] [​IMG]

     
    Αρέσει σε skareleni, ath, jiorgos και 12 σε άλλους.
  12. jimoula

    jimoula Γνώστης του φόρουμ

    αυτα ειναι !!! ροζιασαν τα ματια μου:inlove:
    Ευγε!!!!
     
    Αρέσει σε beroniki555, White-Farmer, evieva και 3 σε άλλους.
  13. tsarouxis

    tsarouxis Έμπειρος

    [​IMG]
    και μετά λες δεν προκαλείς... σκέτη π-ρόζ-α :p
    τώρα θα ζητήσεις και νέο χώρο xD
    Μπράβο!! Χαλάλι σου!! και όλα τα κουλούρια στην κυρία από μένα :music:[​IMG]
     
    Αρέσει σε xaris68, White-Farmer, toylaaaaa και 6 σε άλλους.
  14. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [​IMG]
    να μπορούσα να στη στείλω :)
     
    Αρέσει στους sofiapao76, xaris68 και LILA413.
  15. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Ο λόγος σου με χόρτασε και το ψωμί σου φάε... να' σαι καλά συμπαίκτρια... αλλά εμένα ακόμα δε μου κάθισε -.-...
     
    Αρέσει στους sofiapao76, xaris68, traxhla και σε ακόμα ένα άτομο.
  16. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα αγρότες και αγρότισσες!

    μετά από 20 προσπάθειες με πάρτι εισιτήρια, ήρθε η πρώτη παγωμένη νεροτσουλήθρα
    [​IMG]

    Καλή επιτυχία και καλό μήνα με υγεία σε όλους!
     
    Αρέσει στους Gulit1, sofiapao76, toylaaaaa και σε ακόμα ένα άτομο.
  17. White-Farmer

    White-Farmer Επιφανής του φόρουμ

    μπράβο!!! εγω έπαιξα 160 εισιτήρια και τιποτα. ομως κέρδισα μπόνους παραγωγης 100% και είμαι οκ
     
    Αρέσει στους beroniki555, Coinhunter01 και sofiapao76.
  18. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα!

    Και τα 160 ήταν πάρτι εισιτήρια?
    Μπράβο, με τα μπόνους 100% θα τα πήγες πολύ καλά στο δρώμενο ( Γιορτή μίξερ )

    Εγώ σήμερα έτυχα με τη πρώτη την δεύτερη παγωμένη νεροτσουλήθρα!

    [​IMG]

    Εύχομαι να το πετύχεις την επόμενη φορά με λιγότερα πάρτι εισιτήρια.
    Καλή επιτυχία σε όλους.
     
    Αρέσει σε FARMER.GP, sofiapao76, Gulit1 και 3 σε άλλους.
  19. White-Farmer

    White-Farmer Επιφανής του φόρουμ

    ολα πάρτυ ήταν αλλα το ετυχα σήμερα το πρωί με ελάχιστα εισιτήρια [​IMG]
    όμως για να πω την αλήθεια πολύ πιο χρήσιμο ειναι ενα μπόνους παραγωγής παρά αυτά τα εφήμερα διακοσμητικά. αποθήκες γεμίζω, στο τρέχον δρώμενο δεν συμμετέχω
     
    Αρέσει στους FARMER.GP, sofiapao76, Gulit1 και σε ακόμα ένα άτομο.
  20. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Είχα 66 απλά εισιτήρια και από αυτά κατάφερα να τύχω την τσουλήθρα με τον πιγκουίνο!:) Μόνο την αλεπού με την άλλη τσουλήθρα δεν έτυχα ακόμα.-.- Καλή συνέχεια σε όλους-ες!!;)
     
    Αρέσει στους Gulit1 και -lousi-leon2001.