Τι κέρδισα στο χωριατοροδάνι

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την evieva, 16/10/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημερα...Μετα απο καιρο,κερδισα το τζακ ποτ στους παρτυ γυρους!!!Ενα κρουασαν σοκολατας!!!Τι χαρα ειναι αυτη!!!Θα παει καλα η μερα γιατι η καλη μερα απο το πρωι φαινεται!!!
     
    Αρέσει σε -sia1971-, jiorgos, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  2. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Εσυ τουλαχιστον θα βγαλεις λιγα ΧΤ ;), εγω με το κουλουρι ομως θα γινω και εκατομμυριουχα :p
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, -sia1971-, Panagiotiis και 3 σε άλλους.
  3. hacker-3

    hacker-3 Ενεργός συντάκτης

    καλησπέρα.

    κάπου ωπα ρε παιδιά με τους γύρους στο πάρτυ και τα δώρα... δε νομίζεται ότι πρέπει να αναθεωρήσετε για τα δώρα που προσφέρετε στους γύρους στο πάρτυ;;;

    32 γύρους έρηξα και πήρα 1 τζακπότ μόνο αμυγδαλιά XXL???
    ντροπή απλά ειδικά για εμάς που παίζουμε χρόνια. μπανάνες και λιπάσματα που έχουμε με το τσουβάλι. και φυσικά να μη ξεχάσω το φοβερο και τρομερό δώρο κουρείο κίτρινο που υπάρχει και στο κανονικο γύρο ροδάνι. γιατι να υπάρχει και στο πάρτυ;;
    απλά το παιχνίδι μέρα με τη μέρα με ξενερώνει περισσότερο και διώχνει πολύ κόσμο με τη στάση του.
    τα δώρα στο ροδάνι είναι άθλια για εμάς που παίζουμε χρόνια και είμαστε σε υψηλό επίπεδο. και θα το πώ είναι μια κοροϊδία.
    αυτά.
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, Lina123, soyla74 και 2 σε άλλους.
  4. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Τζακ ποτ.... Ω ναι είμαι τόσο χαρούμενη και ευτυχισμένη που το κέρδισα επιτέλους, μήνες προσπαθούσα να το πάρωxD
    Κάτι τέτοια είναι που έχω πάψει να ασχολούμαι με τους γύρους και αν κερδίσω από πουθενά θα παίξω αλλιώς ΤΙΠΟΤΑ......
    [​IMG]

    Στο καπάκι μου ήρθε και 2ο τζακ ποτ κατσίκα στο κουτί, ουάου θα τα κάνω και αυτά συλλογή στην αποθήκη μιας και δεν υπάρχει χώρος να τα τοποθετήσω:music:
     
  5. ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ

    ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ Ενεργός συντάκτης

    Τα δωρα ειναι τα ιδια και τα ιδια!!!Ελεος πια με αυτα....πιο αχρηστα δεν γινετε!!!!!
     
  6. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα:cry:
     
    Αρέσει στον/ην ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ.
  7. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλη την παρέα και καλό μήνα... ειλικρινά απορώ γιατί η εταιρία αδιαφορεί για την δυσαρέσκεια που εκφράζουμε σχεδόν όλοι για την αστοχία στο ροδάνι... όλα τα τυχερά παιχνίδια έχουν ένα καλό στατιστικό επιτυχίας παγκοσμίως... το ροδάνι που σίγουρα βασίζεται στην τύχη είναι οτι χειρότερο έχω συναντήσει.. θα πω μόνο για σήμερα που έπαιξα καμία 30αρια απλούς γύρους και πάνω απο 20 σπέσιαλ.. το αποτέλεσμα τραγικό.. τα μπόνους αφαντα και απλησίαστα και τα κουπόνια με το σταγονόμετρο (φυσικά δεν κέρδισα τίποτα απο αυτά).. να επισημάνω στην εταιρία οτι κατά αυτό τον τρόπο διώχνει πιθανούς αγοραστες γύρων για το χωριατοροδάνι αφου τα στατιστικά επιτυχίας είναι τραγικά... εδώ και 3 παραπάνω μήνες το ροδάνι έχει γίνει καλαμπούρι... καμία σχέση με τον τρόπο που ξεκίνησε που όλοι παίζαμε με χαρά ειδικά τους σπέσιαλ γύρους αφού είχαμε πολύ καλά δωράκια... αν κάνω λάθος και απλά είμαι εγω άτυχη ας με διορθώσουν οι συμπαίκτες μου.. αν όμως όλοι είναι τυχεροί μάλλον κάποιος εχει ματιαξει την φάρμα μου χαχα
     
  8. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα καλη μου φιλη. Οχι, δεν εισαι η μονη ατυχη .Και εγω επαιξα πανω απο 125 παρτι και 78 απλους και μαντεψε.....
    Δεν πετυχα ουτε ενα μπονους.Και δεν ειναι η πρωτη φορα.
    Καλο μηνα !!!
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει σε Lina123, -sia1971-, GEPPO1 και 2 σε άλλους.
  9. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημερα...Καντε λιγο υπομονη!Πλησιαζει η απιστευτη μερα που θα εχω 700 πορτοκαλι γαιδουροσταβλους!!!Εχω τωρα 653!!!Απο τη σκεψη και μονο που θα τους φτασω 700,συγκινουμαι και δυσκολευομαι να γραψω!!!Αντε να ερθει αυτη η ευλογημενη μερα!!!Αχ τι αγχος...
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, Lina123, -sia1971- και 5 σε άλλους.
  10. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    χαχχαχα....Καλημερα Μιμη μου. Με συγκλονησες με τους γαιδουροσταβλους σου.
    Να σου ευχηθω να τους 100στησεις, η΄ θα με βριζεις ;;;;Τρεχω να ξαναγυρισω το ροδανιιιιιιιιιιιιιι!!! Μηπως εχω και εγω την
    ιδια μεγαλη ''τυχη'' με σενα. χαχαχαχαχ.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει στους Lina123, -sia1971- και GEPPO1.
  11. kerasoula

    kerasoula Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Κουράστηκα να τυχαίνω στάβλους.. τι είναι τούτο; γέμισα με κλουβιά κορακιών ΙΙΙ και κάτι άλλα ΙΙΙ και ΙΙ, ενώ δεν έχω καν την απλή τους έκδοση και απλά αχνοφαίνονται στη συλλογή μου :cry::cry:.
     
    Αρέσει στους ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, -sia1971- και Lina123.
  12. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημερα και καλη εβδομαδα...Ειπαμε να χαρω με τους πορτοκαλι γαιδουροσταβλους...Αλλα και τζακ ποτ,σε παρτυ γυρους,να κερδισω ανοιξιατικο στεφανι?Δεν αντεχεται τοση χαρα,καλοκαιριατικα...
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, Panagiotiis, -sia1971- και 3 σε άλλους.
  13. ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ

    ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ Ενεργός συντάκτης

    Πολυ ελατο .....ερχετε ο Δεκεμβριος και πρεπει να ετοιμαζομαστε .....χαχαχαχα
     
    Αρέσει σε Panagiotiis, maria_palou, Megas_kokoriko και 4 σε άλλους.
  14. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην όμορφη παρέα μας... σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη:pκέρδισα ένα μοναδικό σπέσιαλ δώρο!!! ένα πρωτότυπο σέικερ με σοκολάτα!! μετά τη χθεσινή μου επιτυχία της απόκτησης μιας σπάνιας αμυγδαλιάς χχλxD το μόνο που λείπει να ολοκληρώσει την χαρά μου είναι ένας γαιδουρόσταβλος ... είμαι σίγουρη οτι μέσα στην μέρα θα τον αποκτήσω ;)ήθελα να μοιραστώ την ευτυχία μου μαζί σας και να χαρείτε και σείς με τις επιτυχίες μουxD
     
    Αρέσει σε vagelis1968, Megas_kokoriko, kat77 και 12 σε άλλους.
  15. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημερα...Δεν ειναι ψεμα ειναι αληθεια!!!Δεν ειναι ονειρο ειναι πραγματικοτητα!700 πορτοκαλι γαιδουροσταβλοι!!!Τι χαρα ειναι αυτη!Τι ωραια που ξεκινησε η εβδομαδα!Με ακρατο ενθουσιασμο,κυνηγαω τον επομενο στοχο...Τους 800!!!Δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο με λιγη τυχη...
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, GEPPO1, Panagiotiis και 7 σε άλλους.
  16. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    :)Σύμπτωση?:)
    [​IMG] :)

    Ευτυχώς που προσαρμόστηκαν οι αμοιβές στο ροδάνι σύμφωνα με τα επίπεδα!!
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, maria_palou, soyla74 και 9 σε άλλους.
  17. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλημέρα!!!
    Κλασικά παραμένει απογοητευτικό το ροδάνι που δεν ξέρω ακόμα γτ ασχολούμε:sleepy:
    Χαλάς άσκοπα τόσα φιορίνα αγοράζοντας πάρτυ γύρους και για το τίποτα:oops:
    [​IMG]
    Αν εξαιρέσουμε την στάνη αγελάδος ΙΙΙ που έχουμε και άλλες από αυτές αλλά οκ........
    Το ελιξίριο της ζωής ήτανε όλα τα λεφτά και μην νομίζετε ήρθαν και άλλα της ιδίας αξίας:p
     
    Αρέσει σε soyla74, -sia1971-, xristos-ale3andros και 4 σε άλλους.
  18. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Ειπαμε να πανηγυρισω και να φωταγωγησω τη Ραφηνα οταν φτασω τους 1000 πορτοκαλι γαιδουροσταβλους...Ομως παιδια της εταιριας,κατι πρεπει να κανετε για την αναβαθμιση του ροδανιου...Δεν ειναι δυνατον,τζακ ποτ σε παρτυ γυρους να υπαρχει ανοιξιατικο στεφανι!Βαλτε καλυτερα 10 ασβους,νυφιτσες,αητους,λυκους,ελαφια,περιστερια κλπ.Ζωα που εχουν ξεχαστει...Και βαλτε και αποστολες με ολα τα ξεχασμενα ζωα που πεθαινουν στις αποθηκες...Καντε μια ανανεωση γενικα...
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, μαρω69, xristos-ale3andros και 7 σε άλλους.
  19. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Eγω εχω καλυτερα :p κολοκυθοπιτακι, τηγανιτα και για να γλυκαθω κι ενα μαφιν με φραουλιτσες :mad:
    επισης με αγαπανε τα κιτρινα κουρεια προβατων.......
    Η αληθεια ειναι οτι πλεον απο τα παρτυ εισητηρια πρεπει να φυγουν οι κιτρινες και οι πορτοκαλι αναβαθμισεις σταβλων και εργαστηριων, τα βιοτεχνικα 1ου, 2ου και 3ου επιπεδου, εκεινες οι 1 χρυση μπανανα, 1 αστερακι, κατι ψιλολογια ΠΕ, ΧΤ.
    Ειναι καιρος πια για μια γενικη ανανεωση στο παιχνιδι.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, xaidi, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ και 7 σε άλλους.
  20. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Και εμένα το ίδιοxD
    Για γέλια και για κλάματα είναι το ροδάνι τελικά....
    Σημερινά δώρα: Ψωμί καρότου, Πράσινο Ματέ-τσαγο, Έλατο XXL (ξανά) και αυτό με αγαπάει:p
    Μεγάλη ανανέωση θέλει, όχι απλά ανανέωση.....
     
    Αρέσει σε -sia1971-, sofiapao76, xaidi και 5 σε άλλους.