Τι κέρδισα στο χωριατοροδάνι

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την evieva, 16/10/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    4 πάρτι εισιτήρια για να τύχω χαρτοτάλιρα, ΠΕ κι ΤΠΕ. Δεν τα ξαναχαλάω... μόνο σε δρώμενα θα παίζω το 1 και ότι γίνει!! Μην πω για τα απλά εισιτήρια :oops::oops:
    [​IMG] ααα κι 20 φασουλοφλουριά.. δεν το είπα αυτο. Ένα καλό έτυχα

    Κι λίγα απο τα παλιά xDxD

    [​IMG] [​IMG]
     
  2. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    10.600 ΠΕ με πάρτι εισιτήριο αυτό με δωρα μηδαμινης αξίας πρέπει να σταματήσει
    Και ειδικά αυτό με τις κίτρινες αναβαθμίσεις σε όλους τους γύρους αυτό το πράγμα να είναι σαν έπαθλο πχ χουρμαδιά xl λες και δεν μπορούμε να την αγοράσουμε η πχ κίτρινη φωλιά καστόρων πρέπει να αποσυρθούν άμεσα από το ροδάνι
    Αλλά το πιο ωραίο όλης της υπόθεσης είναι άλλο μετά την αλλαγή στα δώρα που ανακοίνωσαν οι συντονίστριες μπήκε σαν επαθλο η ροδακινιά xl και πλέον είναι περισσότερο απο την xxl Αντί για καλύτερα έπαθλα χειροτέρεψαν πλέον πρέπει να γίνει ολική αναβάθμιση στο ροδάνι δεν δικαιολογείται με πάρτυ γύρο να έχει τέτοια δωρα
     
    Αρέσει σε sofiapao76, maria_palou, soyla74 και 3 σε άλλους.
  3. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Φίλε μου Άγγελε βλέπεις τι κερδίζω και εγώ. Βλέπω άλλους παίκτες που κερδίζουν τα μπόνους κτλ. και ζηλεύω. Μάλλον είναι θέμα τύχης.. Ας ελπίσουμε κι εμείς να είμαστε πιο τυχεροί στο μέλλον xDxDxD
     
  4. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Άστα Παναγιώτη προχτές πάλευα το +1 και ήρθε 3 το βράδυ αλλά ευτυχώς ήρθε και το μεσημέρι μάλλον με λυπθηκε
    Άμα βγαλω το +1 στα φυτά και το κουπόνι που ήρθε σήμερα τα περισσότερα που κέρδισα από τις17 δεν έπρεπε να υπάρχουν καν στο ροδάνι
    Ασε τους απλούς με έχει τρελάνει σε αλατια ζαχαρες και όλα τα συναφη
     
  5. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Μια απο τα ιδια κι εγω , δυστυχως εδω και παρα πολυ καιρο ζηταμε να ανανεωθει το ροδανι.
    Το +1 ουτε που με εχει καταδεχτει και πανω απο ενα χρονο, μονο 1 φορα μονο τελευταια μου ετυχε +100% στις συγκομιδες και δεν ειχαμε δρωμενο :pxD
    ουτε αγοραζω ουτε και προκειται να αγορασω παρτυ εισητηρια, αλλα δεν παιζω κιολας τους παρτυ γυρους αν δεν μου εμφανιζει εστω το +100% και δεν καιγομαι.
    Τους αφηνω να μαζευονται, θεωρω οτι με κοροϊδευουν καταμουτρα οταν "κερδιζω" 1 τηγανιτα (750 ΤΠΕ) σε παρτυ γυρο;;;; >:(:mad: σε παρτυ γυρο να μου δινει 750 ποντους νησιου;;;; Ελεος
    Ολα τα υπολοιπα υπαρχουν σε αφθονια στους απλους.
     
    Αρέσει σε tzounior, aggellll, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  6. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού


    Στους δυόμισι μήνες που παίζω (φανατικά εννοώ, γιατί ο λογαριασμός είναι από πολύ παλιά που δεν είχα ιδέα για τον τρόπο παιχνιδιού) ούτε μια φορά δεν έχω τύχει το 100% στις συγκομιδέςxDxD , αφού να καταλάβεις δεν ξέρω τι προσφέρειxD..κι αν κάποτε πετύχω τζακποτ τυχαίνω που και που τις μανιταροκαλύβες αλλά πιο συχνά τα ΠΕ :mad:
    Ευελπιστώ να αλλάξει η τύχη μου, αλλά αποφάσισα να παίζω μόνο στα δρώμενα με την ελπίδα για τα μπόνους...
     
    Αρέσει στους aggellll, -sia1971- και αμφιθεα.
  7. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Η κοροϊδια στο ροδανι συνεχιζεται
    Παρτυ γυρος , 1 εγγραφο xD
    και για οποιον δεν ξερει τι ειναι θα εξηγησω , εγγραφο=+100ποντοι στον αλχημιστη, το φτιαχνεις στο 2ο επιπεδο του και στη λαϊκη ειναι τζαμπα. Ετσι για να ξαναγελασουμε xDxDxD
    ή και να θυμωσουμε περισσοτερο :mad::mad:
     
    Αρέσει σε maria071966, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, Megas_kokoriko και 4 σε άλλους.
  8. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    και τα κουπονια των βοηθων μαλλον εμφανιζονται για διακοσμηση
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, Megas_kokoriko, -sia1971- και 2 σε άλλους.
  9. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Εγω τουλαχιστον γλυκαθηκα με .....κουραμπιεδες..χαχαχα... Οι οποιοι δινουν ΠΕ στο φυτο κανελα..
    Αξιολογο δωρο για παρτι εισητηριο ;;; Δεν θα το ελεγα..
    Εχει να γελασει το χειλακι μου ,με κατι καλο στο ροδανι, ουτε και θυμαμαι απο ποτε..
    Καλο σας βραδυ..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει στους Megas_kokoriko, -sia1971- και Panagiotiis.
  10. melita

    melita Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    [​IMG]

    Μπαμ και κάτω με την πρώτη. xD
     
    Αρέσει σε maria071966, soyla74, sofiapao76 και 4 σε άλλους.
  11. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Μετα απο πολλους μηνες κερδισα μπονους σοδειας 100% 24 ωρων..xD
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, gtrullis, soyla74 και 2 σε άλλους.
  12. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλημερα σε ολους!!!!!!και 'γω απ'τους τυχερους κερδισα την ανοιξιατικη μανιτοροκαλυβα με την πρωτη χθες με λιγους παρτυ γυρους που διεθετα αλλα το καλυτερο την ετυχα και σε απλο!!!!!!σημερα το πρωι παλι με την πρωτη!!!!!!η αληθεια ειναι οτι χαρηκα και η πασχαλιτσα ειναι υπεροχη και εχει γελιο και το σεντουκι καλο αλλα μολις ειδα την ωρα που κανει για να γινει....42 ωρες!!!!!!!!!!ειναι πολλες μα 42 ωρες;;;;;;;;για να παρουμε το σεντουκι της;;;ενω με τσουληθρες κ.α μην τα γραφω που κανουν 20,22 ωρες μπορουμε να παρουμε παρομοια αντικειμενα;;;;;και αυτο το μπονους σοδειας που θα το προτιμουσα απ'την πασχαλιτσα να γινεται ολο και πιο σπανιο (στη δικη μου φαρμα τουλαχιστον)!!!!!!!!!και δεν ειναι γκρινια αυτο αλλα μια καταθεση αποψης( για να γινει καλυτερο το παιχνιδι)που ισως φτασει στα αυτια των αρμοδιων!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, skias10, aggellll και 8 σε άλλους.
  13. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα και καλο μηνα σε ολους..:D
    Σημερα πρωι πρωι ,το ροδανι μου εκανε δωρο μια ανοιξιατικη μανιταροκαλυβα !!!
    Το ποσο χαρηκα δεν λεγεται..Μου εφτιαξε την μερα..
    Καλη Πρωτομαγια ..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει στους soyla74, -sia1971- και Panagiotiis.
  14. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα αφού έπαιξα καμιά 20αριά γύρους στο χωριατοδάνι κέρδισα και εγώ μια παγερή μανιταροκαλύβα σύνολο 5 και μια ανοιξιάτικη μανιταροκαλύβα.
     
    Αρέσει σε skias10, -sia1971-, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  15. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Πάλι πολλά εισιτήρια για να τύχω σ. τροφές, λίπασμα για δέντρα, στάβλο ψαριού και +1 για δέντρα.. Όνειρο η ανοιξιάτικη μανιταροκαλύβα xD
     
    Αρέσει σε skias10, αμφιθεα, -sia1971- και 2 σε άλλους.
  16. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    330 οι πορτοκαλι γαιδουροσταβλοι!!Στους 500 λογικα θα δικαιουμαι καποιο δωρο για ρεκορ...
     
    Αρέσει σε μαρω69, skias10, -lousi-leon2001 και 6 σε άλλους.
  17. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Ακολουθώ... είμαι σε απόσταση αναπνοής.
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε μαρω69, skias10, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  18. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Πρώτη φορά, στο τόσο καιρό που παίζω, μου ήρθε το 100% bonus σοδειάς....αλλά χωρίς δρώμενοxD
    Εμένα δεν με πειράζει, καιρός να μαζευτούν αποθέματα σε όλα;)
     
  19. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Εγω παιζοντας 34 γυρους κανονικους γεμισα αστερακια, αρωματα και αλατο-ζαχαρες και απο 17 παρτι πηρα εγγραφα ,
    ορους βαμπιρ , τροπικους ΠΕ και μαντεψτε τι αλλο ;;;; Ναιαιαιαι .......παλι αρωματα..χαχαχαχα...
    Με τρολαρει το ροδανι , δεν εξηγειται αλλιως..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει στους xristos-ale3andros, -sia1971- και Panagiotiis.
  20. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολη την ομορφη και ταλαιπωρη παρεα του ροδανιου :)
    Ελατε παιδια μην ακουω παραπονα ;)
    με παρτυ γυρο τηγανιτα;; δεν εχετε κερδισει εσεις :p θα σπασω ρεκορ , με μιας θα ανεβω επιπεδο στο νησι :p:p
    750ΤΠΕ ειναι αυτοι, εδω πλεον ειναι καθαρη κοροϊδια :mad::mad:
    Επι τελους κυριοι εκει στην εταιρια, ακουτε;; Βγαλτε απ τους παρτυ γυρους ολα εκεινα τα βιοτεχνικα που δινουν ποντους ανοητους και αχρηστους >:(, εδω που τα λεμε και για τους απλους παλι εκνευριστικο ειναι >:(:mad:
    Μ αρεσει που βγαζετε και προσφορες για παρτυ εισητηρια, περιμενετε με τετοιες ανταμοιβες να αγορασουμε;;;
    Μ αυτα και μ αυτα που κανετε τα τελευταια χρονια σας φευγουν παλιοι παικτες, δυνατοι κι απο οτι μαθαινω και με δυνατα πορτοφολια.

    Αντε μου φτιαξατε παλι τη βδομαδα μου