Τι κέρδισα στο χωριατοροδάνι

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την evieva, 16/10/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ


    Παλι πιο χρησιμο ειναι το σ.λιπασμα ζωζως, το εγγραφο καλη μου φιλη , ξερεις τι ειναι; δινει 100πε στη βιοτεχνια αλχιμιστη , προιον του αλχιμιστη 1ου επιπεδου. Με παρτυ γυρο;;;; πιο καταντια δεν υπαρχει :mad:
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, aggellll, vickymou και 2 σε άλλους.
  2. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημέρα σε ολους και χρονια πολλα..
    Μετα από αρκετο καιρο, το ροδανι ηταν σημερα γενναιοδωρο μαζι μου..:D
    Πετυχα σε απλο γυρο, bonus +1 στα ζωα και σε παρτι γυρο bonus +1 στα φυτα..
    Για λιγες ωρίτσες βεβαια μονο, αλλα ας μην είμαι αχαριστη..Τουλάχιστον ξεφυγαμε από τα συνηθισμένα αχρηστα δωρακια..
    Φιλικα Βικυ.. :inlove:
     
    Αρέσει σε kostas.k1970, aggellll, panotrexalas και 7 σε άλλους.
  3. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Mολις γυρισα 4 φορες το ροδανι κερδισα ακομη ενα κουρειο κιτρινο προβατων και καπακι 2 χλ σφενδαμι και υστερα το καλυτερο ι ψωμι καροτου τι τυχη αν η εταιρια αλαξε το ραδανι για να μας κανει τα νευρα κροσια μαλιστα το πετυχε>:(>:(
     
  4. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημέρα σε ολη την φαρμοπαρεα..Και καλο σκ να εχουμε..
    Η καλη μου τυχη συνεχιζεται..Μολις κερδισα σε παρτι γυρους , δυο 12ωρα κουπόνια βοηθων ..:DΠοσο χαρηκα δεν περιγράφεται !!!
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, kostas.k1970, aggellll και 6 σε άλλους.
  5. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG]
    Πολύ γενναιόδωρο το ροδάνι σήμερα 3 κουπόνια σερί
     
    Αρέσει σε beroniki555, SYLVART, -sia1971- και 6 σε άλλους.
  6. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG] Καλησπερα, αυτα κερδισα στο ροδανι -μεχρι 4 τη μερα εχω παρει - τωρα τι θα τα κανω? xDxDΑσχετο!!!!!!
     
    Αρέσει στους aggellll, -sia1971- και sofiapao76.
  7. beroniki555

    beroniki555 Τακτικός στο φόρουμ

    Μπορείς είτε να τα κρατήσεις για όταν θα έρθει το τρενάκι με τα μυστηριώδη δενδρύλια που χρειάζεται να δώσεις μια ορισμένη αξία στάβλων για να τα πάρεις, είτε να τα πουλήσεις στο πάρε δώσε αν έχεις άδειες εμπορίας.
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  8. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Το ροδανι σημερα, μοιραζει δωρα..:D
    Με το πρωτο γυρισμα πετυχα κουπονι βοηθων και αμεσως μετα μπονους σοδειας 100%..
    Μετα.... το χαος..Ε, μην ειμαι και αχαριστη..χαχαχα...
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε beroniki555, aggellll, -sia1971- και 3 σε άλλους.
  9. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG]
    Με το πρώτο γύρισμα ήρθε η παγερή μανιταροκαλύβα στην φάρμα μου
     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/2/20
    Αρέσει σε beroniki555, sofiapao76, kat77 και 4 σε άλλους.
  10. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG]
    Μήπως πρέπει να βγούν γενικά από τους πάρτι γύρους ορισμένα βιοτεχνικά? Σοβαρά τώρα να είναι σε πάρτυ γύρο ανοιξιάτικο στεφάνι σέικερ σοκολάτας γιατί είδα και σεικερ σοκολάτας και ζελέ ευκάλυπτο και σίγουρα όλα τα αλάτια ζάχαρες κλπ απο τους πάρτυ γύρους
    Κάποτε θα πρέπει να γίνει ολική ανανέωση όλων των δώρων στο ροδάνι
     
    Αρέσει στους kat77, sofiapao76, -sia1971- και σε ακόμα ένα άτομο.
  11. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Συμφωνω οτι θα πρεπει να γινει μια γερη ανανεωση στα δωρα του ροδανιου.
    Ας ξεκινησει πρωτα με την καταργηση ολων των βιοτεχνικων των πρωτων 3 επιπεδων της βιοτεχνιας, απο παντου και στους απλους και στους παρτυ γυρους, οπως και των πρωτων υλων τους (ζαχαρες κλπ) , τουλαχιστον απο τα μεγαλα επιπεδα πια.
    Το ανοιξιατικο στεφανι φιλε aggellll , κατα τη γνωμη μου δεν ειναι τοσο ευκαταφρονητο, σου δινει +30% σε ολα ,στη χρυση θεση για 12ωρες και χρειαζεται απο 5 πουπουλα, 5 γκουανο και 5 μαλλια αγκυρας συν κατι 100αριες απο λουλουδια για να φτιαχτει,
    που να κερδισεις και τηγανιτα με παρτυ γυρο που δινει 750πε νησιου , και να εισαι πανω απο 400 επιπ.στο νησι και να εχεις και πανω απο 700χρυσες μπανανες :mad: , να εχεις δηλαδη χασει αδικα 1 παρτυ εισητηριο....
     
    Αρέσει στους aggellll, -lousi-leon2001 και sofiapao76.
  12. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Η ζάχαρη να μη φύγει. Το τσάτνι χρειάζεται ζάχαρη, προσωπικά δεν μου φτάνει. Θα θελα περισσότερη ποσότητα. Σε άλλους δεν φτάνει το αλάτι και σε άλλους το σύρμα. Πιστεύω οτί σωστά βρίσκονται εκεί που βρίσκονται. Καλό θα ήταν να τα έβαζαν στη λαϊκή αγορά, να πουλάμε και να αγοράζουμε. Έτσι και μεις θα είμαστε κερδισμένοι που τα θέλουμε και αυτοί που τα έχουν πολλά και δεν ξέρουν τι να τα κάνουν.
     
    Αρέσει σε kostas.k1970, kat77, aggellll και 2 σε άλλους.
  13. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Δεν αντιλέγω ότι μπορεί να θέλει τα συγκεκριμένα αλλά πλέον με τα σεντούκια έχει πέσει η αξία του όπως και τα περισότερα βιοτεχνικά
    Ας είναι στα πάρτυ αλλά όχι και τζακ ποτ όπως και το ζελέ ευκάλυπτος
    Δεν είπα να κοπεί η ζάχαρη εντελώς είπα από τα πάρτυ εισητήρια ας μείνουν στο κανονικό ροδάνι αλλά στα πάρτυ καλό θα ήταν να ήταν πιο αξιόλογα τα δώρα
    Ας μπούν τα κουπόνια που όλοι τα ζητάμε αφού τα πάρτυ εισητήρια είναι premium και όχι να μας δίνουν βιοτεχνικά με μηδενική αξία
    Μακάρι κάποτε να ακουστούμε και να αλλαχτούν τα δώρα τουλάχιστον στους πάρτυ γύρους
     
    Αρέσει στους -sia1971-, kat77 και sofiapao76.
  14. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλη Σαρακοστη να εχουμε...Με την βοηθεια των εξαιρετικων συντονιστριων,απαλλαγηκαμε απο τον κιτρινο σταθμο πουπουλων...Κι ετσι και με τη βοηθεια του τρενου,εμεινα στους 350 σταθμους...Ομως εχει αντικατασταθει με τους πορτοκαλι γαιδουροσταβλους...!!!χαχα Μαζεψα 264 και συνεχιζω απτοητος!!!
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, maria071966, Megas_kokoriko και 4 σε άλλους.
  15. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Εγω σημερα ειπα να παιξω μερικους παρτι γυρους και εχω τρελαθει απο την χαρα μου κερδισα 4 γαιδουροσταβλους πορτοκαλι ενα ροζ ζελε ενα μαρτζιπαν 7 φορες απο 6 αρωματα και ενα ολοκληρο κουλουρι μετα σταματησα να γυριζω γιατι δεν αντεχα τοση χαρα:cry:
     
    Αρέσει σε panotrexalas, kat77, aggellll και 5 σε άλλους.
  16. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Mε εχει ταραξει το ροδανι, με ζαχαρες,αλατι και συρμα..
    Δεν λεω ,καποιες φορες ειναι χρησιμα κι αυτα ,αλλα η τοση επαναληψη κουραζει..
    Μου δινει αρωματα φουλ και οταν το πιασουν οι καλες του, δινει και κατι λιγα χτ η πε..
    Καμμια φορα ζηλευω τους συμπαικτες που κερδιζουν συνεχεια κιτρινο σταθμο πουπουλων..Το προτιμω στην τελικη..
    Αυτα τουλαχιστον καπου θα πιασουν τοπο και εννοω το εξπρες..

    Πολλες γλυκες καλημερες σε ολους..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε beroniki555, aggellll, -sia1971- και 3 σε άλλους.
  17. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Τι να ζηλεψεις Βικυ μου??Τους 350 κιτρινους σταθμους πουπουλων η τους 269 πορτοκαλι γαιδουροσταβλους???Στο παρε δωσε θα σου ξαναστειλω να εχεις...
     
    Αρέσει σε aggellll, Megas_kokoriko, -sia1971- και 3 σε άλλους.
  18. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα παιδια... τζακ ποτ αμυγδαλιά χχλ και χουρμαδιά χχλ??? έλεος !!! δεν θα αγορασω ποτε γυρους στους ροδανι... ποτέ όμως!!!
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, -sia1971-, aggellll και 5 σε άλλους.
  19. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    δες κι εγώ. Πολύ καλό τζάκποτ.....xDxD

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε beroniki555, pigara, αμφιθεα και 4 σε άλλους.
  20. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Επιτελους!!!Εφτασα 300 πορτοκαλι γαιδουροσταβλους!!!Ξεπερασα και τους κιτρινους σταθμους πουπουλων που εμειναν 296!!Συνεχιζω ακαθεκτος!!!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, xristos-ale3andros, angelface14 και 5 σε άλλους.