Τζαμπόδεντρα

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την katerina-paylopoyloy, 4/12/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν μια ιδέα επίσης είναι τα τζαμπόδεντρα τα οποία βγάζουν σούπερ λιπάσματα,τούρμπο λιπάσματα της Ζωζώ και τα σούπερ λιπάσματα της Ζωζώ.Εγώ προτείνω σε τέτοιο είδος δέντρα που να παράγουν σούπερ τροφές,χρυσές μπανάνες,αστέρια και φασολοφλουριά. Το σκέφτηκα ,γιατί κάποιοι δεν έχουν πάρει τα τζαμπόδεντρα επίσης επειδή κάποια επίπεδα,καμπάνιες αργούν να τελειώσουν και για τις σούπερ τροφές λόγω του μύλου τα δρώμενα μένουν πίσω.Ευχαριστώ πολύ!
     
    Αρέσει σε thena, -sia1971-, kat77 και 7 σε άλλους.
  2. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    συμφωνω απολυτως , βρηκα καποιον σαν και εμενα με πεισμα κλπ χαιρομαι αλλα νομιζω ισχυει το ιδιο με τους τζαμποσταβλους! (γνωμη μου και συγνωμη εαν εθιξα καποιον)
     
  3. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν bilbo σε ευχαριστώ πολύ.:)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, -sia1971-, aggellll και 2 σε άλλους.
  4. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    +1 και απο εμένα ας μπούν για τελευταία φορά στο παραλήρημα στο εξπρές η όπου αποφασίσει η εταιρεία για τους παλιούς που δεν τα απέκτησαν η τους καινούριους που δεν τα πρόλαβαν ποτε
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, kolokythopitas, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 4 σε άλλους.
  5. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Θα συμφωνησω απολυτα με ολους τους φιλους..Τα τζαμποδεντρα θα επρεπε να μπαινουν ξανα ,για ολους οσους δεν τα εχουν αποκτησει ακομη και για τους νεους, που δεν τα εχουν προλαβει..Υπαρχουν τοσα ιβεντ που θα μπορουσαν να δωθουν..
    Δεντροπαραληρημα, Ρεντζο, εξπρες που πολυ σωστα το ειπε ο φιλος μας , αμοιβη ισως σε καποιο δρωμενο κλπ..
    Ωραια ιδεα που ευχομαι να ειναι πραγματοποιησιμη..
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, kolokythopitas, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 3 σε άλλους.
  6. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    Χρίστος Ανέστη σε όλους ,συμφωνώ να έχουν όλοι τζαμπόδενρδα φιορινιόδενρα και όλα τα καλά,αλλά μετά τι? μετά χάνεται η μαγεία του παιχνιδιού!!! προτείνω,εάν γίνεται, να παίρνεις >>αυτά τα καλά<< μετά από κάποιο χρόνο παραμονής στο παιχνίδι(δεν ξέρω πόσος θα είναι αυτός :1 χρόνος,2 χρόνια)η με κάποιες αποστολές με το ανάλογο επίπεδο φυσικά,έτσι και η εταιρία θα έχει κάποιο κέρδος και ο παίχτης θα είναι χαρούμενος και δεν θα νιώθει αδικημένος σε σχέση με άλλους που έχουν αυτά τα καλούδια!!!να είστε όλοι πάντα καλά και να έχετε υγεία.
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, katerina-paylopoyloy, 2014chr και 5 σε άλλους.
  7. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν στους φίλους αγρότες και στις φίλες αγρότισσες μου Χριστός Ανέστη και από εμένα, συμφωνώ με όλους να μπουν σε κάποιο δρώμενο (Δεντροπαραλήρημα, Ρέντζο ή εξπρές) όπως είπατε και εσείς ή ως ανταμοιβή όπως έδωσαν πρόσφατα το αντικείμενο για την Γιορτή της Μητέρας κάτι παρόμοιο προτείνω για να μην υπάρχει αδικία.
    Ευχαριστώ πολύ σε όλους που με υποστηρίζετε για να πραγματοποιηθεί η ιδέα μου.
    ;):p
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, kolokythopitas, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  8. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Μήπως θα ήταν καιρός να μας τα φέρει η εταιρεία θα ήταν το καλύτερο δώρο άμα μας το ξαναέφερναν ώστε να έχουν την δυνατότητα να προσπαθήσουν όλοι γιατί στο δρώμενο που μπήκαν ήταν απλησίαστα για πολους
     
    Αρέσει στον/ην katerina-paylopoyloy.
  9. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Τα δέντρα έχουν ήδη εισαχθεί ως έπαθλα σε μόνιμες αποστολές, σε δρώμενα και περιέχονται σε πακέτα προσφορών.

    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην katerina-paylopoyloy.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.