Feedback Τελικός στον πυρετό του ποδοσφαίρου

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .selia., 7/7/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. lazaros_23

    lazaros_23 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Επιτελους φανηκε χρησιμη η περισσεια σε γαρυφαλα και τριανταφυλλα, μονο την εργαλειοθηκη δεν πηρα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, markos5560 και 4 σε άλλους.
  2. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, κι εγω συμμετείχα στον τελικό ποδοσφαίρου, και φυσικά τα πήρα όλα κι έφυγα. Και γαρύφαλλο να μην έχετε, μια χαρά βολεύει και το πεπονι... Καλή συνέχεια σε σας που το προσπαθείτε ακόμη:inlove:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, markos5560 και 5 σε άλλους.
  3. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    γειά σας κ απο εμένα!!!εμένα αυτό το δρώμενο μου αρέσει, μπορείς με φυτά .......προπαντός αν έχεις αρκετό στόκ απο εξευγενισμένο τριαντάφυλλο ..... οι ποσότητες που ζητά δεν είναι υπερβολικές........ για να πάρεις δώρα κ να τα πάρεις όλα........ όχι σαν την άλλη φορά που τα κοίταζες μόνο!!!είναι χαλαρό κ διασκεδαστικό......κάνεις τίς εκτροφές σου με τα σαλιγκαράκια ,παίζεις κ μπαλίτσα,παίρνεις κ δωράκια.......ωραίο!!!;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, jimixatz και 8 σε άλλους.
  4. Giotak80

    Giotak80 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα σας !!! Ευτυχώς εχω πάρα παρα πολλά τριαντάφυλλα , βάζω τα τελευταία γκολ γιατι βαριέμαι αυτες τις μέρες οποτε μια χαρα θα περάσει η ώρα μου , θα ηθελα βοηθους παρα πολυ αλλα τι να κανουμε δεν εχει κριμα !!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, jimixatz και 4 σε άλλους.
  5. mpempeto13

    mpempeto13 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    τελειωσα με τα σαλλιγγαρια και εχω παρει κ τα αστερια απο τον τελικο ισωσ ασχοληθω αργοτερα με κανενα μυστηριωδες σε γενικες γραμμες ακριβα αλλα τα αστερακια αξιζαν
     
  6. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    ωραιος ο τελικος κριμα που δεν εχει και αλλα δωρα για να παιξω κα αλλο!!!
     
  7. Boy_salonica88

    Boy_salonica88 Ανερχόμενος συντάκτης

    δινεις 70.000 αξια φυτων για 4 μπαλες
    παιρνεις 20 νομισματα και αγοραζεις τον μ.σταβλαρχη
    τον βαζεις περιμενεις 5 ωρες και σου βγαζει βατραχο που μπορεις ν αγορασεις με 2.500 χιλ. μονο και χωρις να περιμενεις
    μεγαλο μυστηριο ο σταβλος
     
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, freaky658 και 11 σε άλλους.
  8. kaltsula

    kaltsula Ανερχόμενος συντάκτης

    καλημερα παιδια. εγω το ευχαριστηθηκα το δρωμενο.ειχα μεγαλο αποθεμα σε γαρυφαλα και τριανταφυλλα. πηρα τα 40 αστερακια τις σουπερ τροφες και 20 πρωταθλητες χοροπηδηχτων κολπων και γεμισε το νησι του θησαυρου.επαιξα πανω απο 200 γυρους και πηρα πολλα λιπασματα και εργαλεια.ωραιο δρωμενο.δινεις οτι εχεις.το προτιμω απο τα αλλα που κυνηγας τα αναδυωμενα με το τουφεκι και πρεπει να φυτευεις το φυτο που δινουν.αστερακια παρτε παιδια.παντα χρειαζονται.
     
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, markos5560 και 2 σε άλλους.
  9. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    βάλατε ένα όμορφο δρώμενο σε επανάληψη με παραλλαγές.προσπαθώ να το απολαύσω συνεχίζοντάς το παίρνοντας επιπλέον φορές το διακοσμητικό και την xl εργαλειοθήκη και δε με αφήνουν τα πάμπολλα κλικ.4 κλικ η κάθε μπάλα καθιστούν το δρώμενο ανυπόφορο κι ας έχει προοπτικές.επίσης,η εργαλειοθήκη θα μπορούσε να ήταν xxl και να ζητούσε πενταπλάσιο αριθμό αστερονομισμάτων.παντού κλικ κλικ. :oops: δε μπορώ να το ευχαριστηθώ έτσι.
     
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, LILA413 και 5 σε άλλους.
  10. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Και γω το βρήκα πολύ κουραστικό. Θα μπορούσε να παίρνουμε πακέτα με 10 ας πούμε μπάλες, ή όσες θέλουμε, δίνοντας τα ανάλογα φυτά. Αλλά και το ίδιο το μίνι γκέιμ, τόσες φορές, καταντάει κουραστικό και χρονοβόρο, αν και αλλιώς θα ήταν πολύ ευχάριστο.Πάντως η επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως, Άσσος έγινα στο ποδοσφαιράκι! Τα πράσινα λιπάσματα είναι τα μόνα που δεν καταδέχτηκα να πάρω. Σκέτη κοροιδία! Και οι σ. τροφές βέβαια μία απο τα ίδια.
    Καλό ήταν που έβγαλα κάτι εκ/μύρια απο τα γαρύφαλλα και τα τριαντάφυλλα.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 9/7/16
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, LILA413 και 5 σε άλλους.
  11. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Λοιπον χθες είδα ότι αυτό το δρώμενο θα έληγε σήμερα . έτσι έβαλα χθες τα δυνατά μου. έπαιξα και λίγο σήμερα, αλλά με κούρασε και το σταμάτησα σύντομα, αφού πήρα 2 δωράκια ακόμα επειδή βαρέθηκα

    υ.γ. βλέπω πως είμαστε αρκετοί που το βαρεθήκαμε ε;
     
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, graganta και 3 σε άλλους.
  12. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    κι όμως είναι μεγάλη ευκαιρία αυτή να αντικαταστήσουμε τα διακοσμητικά μας που δίνουν λιγότερους από 500 πε/τπε με αυτό.κρίμα είναι να το παρατήσουμε.χώρια τα εργαλεία,τα οποία κατέστησαν πολύτιμα οι αποθηκευτικοί χώροι.
     
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, graganta και 4 σε άλλους.
  13. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα


    ποιο δρώμενο λήγει σήμερα; :oops:
     
    Αρέσει στους jimixatz, kolokythopitas και sofiapao76.
  14. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    ουουφ θα προτιμουσα να ηταν πιο πολλα λουλουδια για την παραδοση και με περισσοτερα αστεροταλιρα γιατι βαρεθηκα να παιζω μπλαλα...ειμαι και κοριτσι:p...πονεσε το χερι μου λεμε!!!!!!!καλη συνεχεια σε οσους αντεχουν!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, LILA413 και 8 σε άλλους.
  15. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    έλα μου ντε πουλάκια κάναν χθες τα μάτια μου; xD Τέλος πάντων γράψε λάθος
     
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, -Barbie73- και 3 σε άλλους.
  16. Eleanor13

    Eleanor13 Νέος ειδικός

    Αδειάζουν οι αποθήκες και πάλι... συνωμοσία είναι, δεν μπορεί, για να μείνουμε άφραγκοι.:p
    Χαίρομαι πάντως που δίνει εκείνο το μοβ σαλιγκάρι τι είναι για το άλλο δρώμενο. Και τροφές βέβαια. Λίγες. Και πανάκριβες. Είναι παράξενο που τα μυστηριώδη δενδρύλλια αποδεικνύονται πάντα χαμένος κόπος για μένα, και εξακολουθώ να τα αγοράζω! Αχ δεν μαθαίνω. Είχα μια ατυχία, καθώς δεν κατάφερα σε μία προσπάθεια να πάρω τα 4 αστερονομίσματα, και πήρα μόνο 1, από την αρχή. Και μου περίσσεψε, και έμεινε μόνο του το έρμο:oops:. Καλή τύχη σε όλους.
     
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, skareleni και 3 σε άλλους.
  17. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τιτλοι τελους και για αυτο το ιβεντ το μονο που πηρα δυο φορες ειναι το διακοσμητικο!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, skareleni και 2 σε άλλους.
  18. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,το εβεντ πρέπει να ήταν υπέροχο πρόλαβα να παίξω πολύ λίγο:cry: 1 ώρα περίπου και πήρα πολύ λίγα πράγματα σε σχέση μ' αυτά που ήθελα αλλά τι να κάνεις έτσι είναι η ζωή.να είστε όλοι καλά:).
     
  19. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.