Τα αγροτόπουλα του Forum

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 25/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Γιατί να το λέω άραγε.. :p Κάτι θα ξέρω :p xD
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  2. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Βασιλη και αν γκρινιαζω κατι θα ξερω ... σε παρακαλω πολυ!! :eek:
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  3. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Σε πειράζω βρε Σοφάκι :) <3. Αφού ξέρεις πόσο σε συμπαθώ :)
     
  4. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Βασιλη μου αρεσει να με πειραζεις οπως και μου αρεσει να πειραζω τον κοσμο!! Αχ τι καλος που εισαι πραγματικα!! :(
     
  5. johnny04

    johnny04 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα!
    Πόσο καιρό έχω να γράψω στα αγροτόπουλα!
    Ελπίζω να είμαι καλοδεχούμενος στην παρέα σας και να συναντήσω όσους έχω να δω τόσο καιρό!
    Από ότι βλέπω, το θέμα θα έχει ενεργότητα όπως και το παλιό.
    Τι κάνετε;

    (από ότι βλέπω η παρέα του φόρουμ δε θα ανοίξει και εδώ, κρίμα)
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  6. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Καλησπερα Γιαννη! Εχεις να γραψεις νομιζω ενα χρονο ισως και πολυ λεω παντως αρκετο καιρο! . Ολοι ειναι καλοδεχουμενοι εδω Γιαννη , γιατι να μην εισαι ; Αληθεια γιατι εξαφανιστηκες τοσο καιρο? Μας ξεχασες ;:eek: Ελπιζω να εχει , αρκει να βοηθησουμε οι πιο παλιοι να ειναι ευχαριστο για να τραβηξει κοσμο , πολυ το θελουμε! Καλα ειμαστε εσυ;

    Εχετε χαιρετισματα απο την Marina1995!
     
  7. johnny04

    johnny04 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα Σοφία, χρόνια και ζαμάνια!
    Η αλήθεια είναι ότι είχα παρατήσει το παιχνίδι για λίγο καιρό, αλλά απιφάσισα να ξεκινήσω πάλι απο το μηδέν!
    Αλήθεια, γιατί άλλαξες το όνομά σου;
    Είμαι από κινητό για αυτό αργω τόσο πολύ, σορρυ!
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  8. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Ναι αυτο ακριβως ...τοσα χρονια περασαν .Χαιρομαι που επιτελους μαζευομαστε!! ... Καλα εκανες που το ξαναρχισες κριμα ειναι να παει χαμενος τοσος κοπος! 8)
    Αλλαξα γιατι προφανως δεν μου αρεσε το Ranpas ασε που ειχε και αρνητικη αυρα , τωρα ειναι λιγο καλυτερα !!
    Απο κινητο αφου δεν υποστηριζεται το φαρμεραμα απο κινητο , και στο φορουμ χωρις να μπεις παιχνιδι δεν ειναι εφικτη η προσβαση εσυ πως μπηκες; Μονο ως guest μπορεις να μπεις απο κινητο ετσι τουλαχιστον ξερω! ...
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  9. johnny04

    johnny04 Ανερχόμενος συντάκτης

    Συγνώμη που βγήκα απότομα!
    Κάνεις log-in και πατάς κάτω-κάτω τη λέξη forum.
    Όσο για το κόπο, χαμένος πήγε, είμαι 3 επίπεδο.
    Ο λογαριασμός μου έχει κλείσει και αναγκαστηκά έχω αρχίσει από το 0, ή μάλλον από το 3.
    :(:(:(
     
  10. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Ομολογω πως δεν το ξερα αυτο , μολις τωρα το ιδιο μου ειπε και η Μαρινα ...! Θα το δοκιμασω και εγω ....Ευχαριστω για την ενημερωση! Συγγνωμη γιατι ειναι στο 3ο? Δεν αρχιζεις εκει που τελειωσες η εκανες αλλο account ; Αν κλεινει αρχιζεις απο το 0 ?? :eek:
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  11. Αρκάς

    Αρκάς Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα!! Ήμουν σε οικογενειακό δείπνο και γι' αυτό αποσυνδέθηκα.

    Μακάρι!! Την Πέμπτη θα ξέρουμε.
    Δε θα ήθελα να πω ακριβώς ποια σχολή έχω δηλώσει δεύτερη. Η πρώτη μου επιλογή είναι μια σχολή στο ΕΜΠ. :)

    Καλησπέρα και σε σένα Γιάννη!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/8/14
  12. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Σε ευχαριστώ πολύ Σοφία μου :). Καλησπέρα Γιάννη :) Έχουμε μιλήσει στο παρελθόν;
     
  13. johnny04

    johnny04 Ανερχόμενος συντάκτης

    Ο λογαριασμός μου έχει κλείσει λόγω παράβασης ΓΟΧ...
    Τώρα να ρωτήσω για να μου τον ξανανοίξουν δε λέει, το έχω κάνει και μου έχουν πει ότι έκλεισε μόνιμα.
    Άντε πάλι από την αρχή, τεσπα...:(
    Τι επίπεδο είσαι;


    Άρκα και βασίλη καλησπέρα!
    Βασίλη έχουμε ξαναμιλήσει 2-3 φορές.
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  14. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Νικο κανενα προβλημα , οποια και να ειναι καλη τυχη σου ευχομαι!! Παραμονη αποτελεσματων αυριοο ..Να δεις αγχος αυριο το βραδυ ε? :p
    Η απουσια σου δικαιολογειται μην φοβασαι!!
    Βασιλη δεν θυμασαι τον Γιαννη αληθεια?? :eek: ? .....Τιποτα την αληθεια μονο!
    Καταλαβα Γιαννη 76 κολλημενη!! ..
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  15. Αρκάς

    Αρκάς Ενεργός συντάκτης

    Χαχα Ήδη με έχει πιάσει άγχος.:p :oops: Περισσότερο και αυτό που είχα πριν δώσουμε...
    Σκέφτομαι να βάλω τη μουσική στη διαπασών για να ξεχάσω ότι βγαίνουν οι βάσεις, όπως έκανα και στα αποτελέσματα. Εκεί να δεις αγωνία που είχα!! :D
     
  16. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Νικο κατα ενα περιεργο λογο αυτο ελεγα με τον καθηγητη μου χθες που μιλαγαμε!! Περισσοτερο αγχος απο αυτο που ειχα οταν εδινα ...Με βασανιζουν πολλα στο μυαλο μου , εχω πολλα να σου πω ....που δεν εχεις μαθει αν θες ξερεις που θα με βρεις για πιο γρηγορα!! :p!!
    Εχεις δει εκτιμησεις που εχουν βγει ;:rolleyes:
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  17. johnny04

    johnny04 Ανερχόμενος συντάκτης

    ΣΟΦΙΑ
    Μεγάλο επίπεδο, νομίζω το είχες παρατήσει και εσύ λόγω διαβάσματος.

    ΒΑΣΙΛΗΣ
    Ελπίζω τώρα να γίνουμε καλοί φίλοι και να τα λέμε συχνά.

    Άρκας
    Στο προηγούμενο φόρουμ τι όνομα είχες;

     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  18. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Βασιλη γενικα το εχω παρατησει οχι μονο 1 αλλα πολλες φορες! Την τελευταια λογω διαβασματος , αλλες φορες για τους καβγαδες του φορουμ και και και! ....:eek:γενικα ωρες ωρες υπηρχαν γεγονοτα που με στεναχωρουσαν υπερβολικα!!
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  19. Αρκάς

    Αρκάς Ενεργός συντάκτης

    Βασικά και εγώ όσους έχω ρωτήσει αυτό μου έχουν πει. :eek:
    Ίσως επειδή τώρα είναι πιο "καθοριστικό".
    Το ότι κάποιος έγραψε άριστα δε σημαίνει ότι θα περάσει και στη σχολή που θέλει. Είμαι σίγουρος πως τα έχεις ακούσει κι εσύ αυτά. Γι' αυτό τώρα όλοι εμείς οι υποψήφιοι έχουμε αγχωθεί περισσότερο.
    Στις εξετάσεις πιο πολύ άγχος είχα στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης και στη Βιολογία.
    Χαχα ξέρω που λες!!
    Έχω δει πάρα πολλές εκτιμήσεις και σχεδόν όλες λένε άνοδο, εκτός από κάποιες σχολές του 5ου πεδίου.

    Γιάννη, στο παλιό Forum ήμουν ο nikos_2008.
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  20. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Νικο απο οτι φαινεται ολα τα παιδια το ιδιο μυαλο εχουμε!!(Αυριο το βραδυ αν κοιμηθωω) τι ωρα θα βγουνε?? πως που?? σχολειο site? απο τηλεφωνο θα μαθουμε? ...Κοιτα τοτε που διναμε ειχαμε πιο πολυ αν τα μορια που θα πιασουμε θα αρκουν για την εισοδο σε οποιαδηποτε σχολη τωρα ειναι το αγχος αν εχεις περασει για καποιους και για καποιους αλλους που περασες . Και μετα τρεχεις για εγγραφες και να τα βαλεις σε ενα προγραμμα ολα!! :( ....Εγω ειχα παντουυυυ χτυποκαρδι σου λεωω ...
    Ναι εκειιι :D
    Εγω ειδα ανοδο σε πολυτεχνικες νομικες ψυχολογιες κλπ και πτωση παιδαγωγικα λογω χαμηλης ζητησης και μη διορισμου ...Στις μεσαιες περιπου στα ιδια επιπεδα με περυσι!! Αλλα εχουν να βγουν τελευταιες εκτιμησεις εδω και πολλες μερες οποτε δεν ξερουμε αν ισχυουν! Αυριο δεν θα δω καμια! Πφφφ !!
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.