Τα αγροτόπουλα του Forum

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 25/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Bασιλη απαραδεκτος εγω φταιω που θα σε πηγαινα λουνα παρκ και μετα για κρεπα!! Τωρα .
    ...Κε azul αν δεν τρωνε παρτε τα ολαα κανενα θεμαααα εχει γυμναστικη μετα ομως!! :D Να φερω κανενα σουβλακιιιιι ;
    Πιστευω πως η κα πανδορα και η κα κιρκη διατηρουν την σιλουετα τους!! Πως θα κανουν ετσι μπανια;

    Δεν καλουμε ολο το φορουμ να κανουμε εγκαινια??
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  2. *Pandora*

    *Pandora* Επίτροπος του φόρουμ

    Για να καταλαβω εμενα θα μου μείνει κανενα κομμάτι;; Κε Azul εγω την κερδισα με τον κοπο μου και τον ιδρώτα μου. Αααα δεν θα μου την παρετε εσεις! Να ζητησετε άλλη! (Τι ανεπιτρεπτα πράγματα είναι αυτα Σοφάκι;; επιτρέπεις να το κανουν αυτό;; )
     
    Αρέσει στον/ην sofaki96.
  3. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    αα άμα είναι να πάμε βόλτα αφήνω την πίτσα :p. Προτιμώ να πάμε μία βόλτα :D
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  4. azul*

    azul* Εξαιρετικό ταλέντο

    Απ'ότι βλέπω πήρες το κομμάτι σου..Η υπόλοιπη δική μου !!:D

    @sofaki96 όλες οι κυρίες της ομάδας έχουν άψογη σιλουέτα (και δε πρέπει να την χαλάσουν κ.πανδώρα τρώγοντας πίτσα!!!!)..
    Γυμναστική; :eek: Θύμισε μου λίγο την έννοια της λέξης..Έχω καιρό να την ακούσω και μπερδεύτηκα:confused:
     
    Αρέσει στους *Kirki* και sofaki96.
  5. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Κα πανδορα μην στεναχωριεστε θα φροντισω εγω και για αυτο!! Δεν αφηνω κανεναν νηστικο εγω!! . Τρεχω τρεχωωω
    [​IMG] (σςςςς αυτη ειναι πιο ωραια)

    Βασιλη εφαγες ενα κομματι τωρα λυπαμαι ! :(

    χαχαχαχχ κε azul δεν πειραζει εγω ειμαι εδωωω :p Θα σας βαλω σε προγραμμα!!

    Πως κανουμε ticket?
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  6. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Σοφία :(. Τότε θα πάω μία βόλτα μόνος μου!! :) Θα τα πούμε το βράδυ. :) Καλό απόγευμα:)
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  7. Αρκάς

    Αρκάς Ενεργός συντάκτης

    Να 'μαι κι εγώ! :D
    Μπαίνω με το δεξί!! Εύχομαι να περάσουμε τέλεια στο νέο θεματάκι μας!!
    Για μένα δεν έμεινε πίτσα; Πάλι νηστικό θα με αφήσετε; :eek:
    Βασίλη και κε. azul αν σας περισσέψει κανένα κομμάτι φέρτε και από εδώ 8)


     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα σας!
    Καλορίζικο το θέμα σας!
    Σοφία σε ευχαριστώ που με σκέφτηκες! Θα πάρω ένα κομματάκι!!!!

    Χμμμμ κύριε Αζουλ.... δεν τα ξέρετε καλά! Η κυρία Πανδώρα δεν τρώει! Εγώ είμαι φαγανό πλάσμα!
    Και ειδικά η συγκεκριμένη πίτσα.... φουλ στα λαχανικά.... μάλλον είναι ειδική παραγγελία για μένα! 8)
     
    Αρέσει στους sofaki96 και azul*.
  9. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Βασιλη καλα να περνας καλο απογευμα!! :)
    Νικο που εισαι εσυ 2 μερες τωρα; Αργησες και θα πληρωσεις για αυτο!!:D Παλι νηστικο εσυ δεν με πηρες τηλεφωνο το μεσημερι και μου πες τρως καρμποναρα ; Το βραδυ γαλατακι και νανακια .. Εχω ορεξη σημερα κανονισε!!

    Κε azul μην τον ακουτε δικη σας ολη , δεν εχει αναγκη!! Τς τς νικο!!

    Κα κιρκη ειναι δυνατον να μη σκεφτω μια πεταλουδιτσα; :pΜονο ενα κομματακι και ολας? Σνιφφ!! Ευχαριστουμεεεεεε !! :)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/8/14
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  10. Αρκάς

    Αρκάς Ενεργός συντάκτης

    Σοφία είχε κίνηση στο δρόμο και γι' αυτό άργησα να έρθω. :p Αμέσως να αρχίσεις τη γκρίνια :rolleyes::eek:
    Ξέχασες να πεις ότι με παρακάλεσες να φέρω και σε σένα καρμπονάρα, χωρίς να δώσω στους υπόλοιπους... 8)
    Ορίστε λοιπόν

    [​IMG]
     
  11. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Καμαρι μου ,:oops: οι δρομοι ειναι αδειοι εχουν γυρισει απο τις διακοπες τους και ξεκουραζονται η πανε για ψωνια!!Τί κινηση να ειχε σημερα; Δικαιολογιες ...να αποφυγεις το κραξιμο ετσι; Καλα με πληγωσες τωρα! !!Ευχαριστω για την καρμποναρα ειναι πολυ νοστιμη!! μιαμ μιαμ :p Εγω? ποτε το πα αυτο ε?? Μην τον ακουτεεεε δεν ισχυει κατι τετοιο ..Νικοοοοο ???
     
  12. Αρκάς

    Αρκάς Ενεργός συντάκτης

    Σοφία είναι Τρίτη σήμερα. Σαφώς και έχει κίνηση, αφού τα μαγαζιά είναι ανοιχτά. Όλος ο κόσμος πάει στη δουλειά του...
    Μην παραποιείς τα λεγόμενά μου. Φυσικά και το είπες!!
    Πάω για Γυμναστική. Πρέπει να κάψω τις θερμίδες από τη μεσημεριανή καρμπονάρα...
    [​IMG]
    Μικροδείχνω 8)
     
  13. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Ενταξει νικο δεν σου αρνουμαι καταθετω τα οπλα , δυστυχως εσενα κανεις δεν μπορει να σου πει οχι!! :oops:
    Αν και δεν το πα (το πα αλλα σςςςς) δεν μου κακοφανηκε ισα ισα κερδισααα :p
    Aληθεια τι φαγατε σημερα;;:D
    Μικροδειχνεις αλλα τι γλυκος που εισαι στην φωτο (χαχαχαχα0χ0χ)!
     
  14. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Γεια σας και πάλι!! :) Έκανα την βόλτα μου και είπα να περάσω πάλι μία βόλτα.:) Τι κάνετε; :)
     
  15. Αρκάς

    Αρκάς Ενεργός συντάκτης

    Eντάξει τώρα!! Το ξέρω ότι είμαι γλυκύτατος!! :D
    Εγώ έφαγα κοτόπουλο στη σχάρα.


    Γεια σου και σε σένα Βασίλη!! Κι εγώ είχα βγει για μια ολιγόλεπτη βόλτα. Εάν εξαιρέσεις ότι έχω τη Σοφία και μου γρινιάζει, κατά τ' άλλα είμαι μια χαρά :p
     
  16. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Μια χαρά :). Είναι λίγο γκρινιάρα το Σοφάκι μας :p :p. Αν και η καημένη πονάει :( :(. Εσύ πώς περνάς το καλοκαίρι;; Με τις πανελλήνιες πώς τα πήγες; :)
     
  17. Αρκάς

    Αρκάς Ενεργός συντάκτης

    Πρέπει να την προσέχουμε όμως τη Σοφία μας. Μία την έχουμε!! :p
    Σχετικά καλά τα πέρασα αυτό το καλοκαίρι. Με τις πανελλήνιες είμαι ευχαριστημένος. Συγκέντρωσα πάνω από 18.000 μόρια, αλλά ίσως να μην περάσω στη σχολή που έχω δηλώσει πρώτη γιατί η βάση της θα ανέβει πολύ. Ίσως ξεπεράσει και τις 19.000.
    Εσύ;
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  18. [stsimpouklis]

    [stsimpouklis] Γνώστης του φόρουμ

    βρε σοφια δεν με θυμασαι ο στεφανος ειμαι.
     
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  19. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Ε ναι.. πρέπει να την προσέχουμε :) . Πολύ καλά έγραψες:) Κρίμα :( Εγώ δεν έδωσα πανελλήνιες. Έβγαλα 15,9 Μ.Ο

    @[stsimpouklis] το username σου το θυμάμαι αλλά δεν θυμάμαι να έχουμε μιλήσει :p
     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/8/14
    Αρέσει στους theoni1999, aloniaris και ellee68.
  20. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Νικοοοο μην το επιβεβαιωνεις αφου εισαι!! Σε καλοπιανωωω τωρα!! :rolleyes: Εγω κοτοπουλο με μπαμιες , αλλα το βραδυ τηγανισα πατατες δεν μου αρεσουν οι μπαμιες δεν αντεξα! . Βασιλη εγω γκρινιαρα γιατι το λες αυτο ? Ποτε χχαχχχ!! Νικο μια χαρααα μην το λες ...δεν ξερεις ..δευτερη επιλογη τι εβαλες?

    Στεφανε δεν ημουν σιγουρη...:eek:καλα εισαι ;

    Βεβαια να με προσεχετε τι τωρα! ..
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.