Τα αγροτόπουλα του Forum

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 25/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    δεν θέλω λάδια συνήθως τώρα το μεσημέρι ο ήλιος είναι επικίνδυνος
    αν βρεις με 50 δείκτη πάρε αλλιώς και το 40 μου κάνει :p
    ωραία μπορεί να καταφέρουμε 1 μινι ριγιουνιον :p
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  2. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Εσυ Στεφανε ; Εχασες τρομερη η φαση ηταν η περιοδος που πρωτομπηκα φορουμ και μπορω να πω οτι ηταν η καλυτερη περιοδος του μαζι με τα μισα του 11 μετα χαλασεεε για εμενα!! Παντως ελπιζω να επανελθει!! Ειχε ανοιχτει ενα ωραιο θεμα και θα ηθελα να το προτεινω να ανοιξει παλιι :( Θα μπορουσε να χωριστει σε 4 περιοδους ενα παιχνιδι φορουμ δημιοργικοτητας και φαντασιας!!

    Ο ηλιος αχ αυτος ο ηλιος Ο ,τι θες εσυυυυ σου χαλαω χατιρι και τα 2 αν ειναι δυνατον!

    Αν καταφερουμε το ριγιουνιον θα ειμαστε υπεροχοι βλεπω ομως και νεα παιδια που δεν γραφουνε στο θεμα!
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 3 σε άλλους.
  3. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Εγώ πιστεύω ότι η καλύτερη περίοδος στο φόρουμ ήταν μέχρι να μπει το chat στο παιχνίδι. Μετά άρχισε να χαλάει..:( Μακάρι να καταφέρουμε να κάνουμε ένα reunion!! :)
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 3 σε άλλους.
  4. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Βασιλη και που μπηκε το τσατ δεν εμπαιναν μεσα οι παλιοι παιχτες ...Κανενας 2-3!! Δεν ειναι οτι το φορουμ ερημωσε εξαιτιας του τσατ , γιατι καποιος γραφει στο φορουμ ολοκληρωμενα την σκεψη του το τσατ προσφερεται για αμεση επικοινωνια! Για λογους αλλους ερημωσε το φορουμ αλλα θα το ξαναγεμισουμε εμεις! Το τσατ αν θυμαμαι καλα μπηκε (??) νομιζω αρχες του χρονου ? Ειδικα το τσατ τωρα ερημωσε αλλες μερες παλια χαμος γινονταν ειχα γνωρισει αρκετα παιδια αλλα ως εκει δεν ειχαμε κολλησει τοσο , οσο με εσας!
     
  5. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Αύγουστο του 2012 μπήκε νομίζω το chat στο παιχνίδι. Μακάρι να το ξαναγεμίσουμε!! :)
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  6. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    το 2010-2012 μπορώ να πω ήταν αρκετά καλά από άποψη ατόμων
    βέβαια τότε το παιχνίδι ήταν και στα πάνω του θυμηθείτε και πόσα βραβεία είχε πάρει
    τώρα λίγο πιο δύσκολο να ξεκινήσει κάποιος να παίζει

    εγώ σοφια μιλάω με μερικά άτομα από παλιά μεσώ άλλου μέσου κοινωνικής δικτύωσης
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  7. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Όντως Στέφανε. Έχεις δίκιο. Στέφανε θυμάμαι παλιότερα πού είχαμε κάνει και ομάδα και μιλάγαμε όλοι μαζί σε ένα άλλο μέσο κοινωνικής δικτύωσης :).( δεν ξέρω αν κάνει να το αναφέρω) Ήταν πολύ ωραία τότε. :)
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  8. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    ναι βασιλη ιδικά αυτό μου θύμιζε την ομάδα φίλοι καρδιάς και γενικά τα θέματα που ήμασταν όλοι
    περνάγαμε πολύ ώρα σε αυτή την ομάδα
    χάθηκα λίγο με αρκετά από τα παιδιά

    δεν μου είπες το δωμάτιο μου σου αρέσει? και η θεα στην θάλασσα?
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  9. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Ήταν πολύ ωραία τότε αλλά... πάνε αυτά τώρα..

    Το δωμάτιο σου είναι τέλειο!! :D και η θέα στην θάλασσα ακόμη καλύτερη :p. Θα μπούμε όμως καθόλου;; :p
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  10. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    ναι τώρα βαζω αντηλιακό και ορμάω
    δεν θέλω να καταλήξω το βράδυ να βάζω γιαούρτια πάνω μου :p
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  11. *Pandora*

    *Pandora* Επίτροπος του φόρουμ

    Τι νοσταλγία και μελαγχολία είναι αυτή; Δεν το παραδέχεστε αλλά σας πιάνει το τέλος του καλοκαιριού! Μια χαρά θα είστε και εδώ!

    ste007 να πω ότι είμαι πολυ αδύνατη να εξηγηθεί αλλα δεν με είδες ξαπλωμένη εκεί; Εγώ ξεκουράζομαι στο δωμάτιο αυτό. Εσυ να πας λιγο παραπέρα αμα θέλεις!:oops:
     
    Αρέσει σε ❀-MaRiNa-❀, kollitoi, sofaki96 και 2 σε άλλους.
  12. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Χαχαχα εγώ έβαλα. :p Πάμε να μπούμε :D :p

    Καλησπέρα κ. πανδώρα :) Ας το ελπίσουμε :)
     
  13. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    ωχ συγνώμη κα *Pandora* θα προσπαθήσω να βρω αλλού
    βασιλη μετακομιζουμε μάζεψε τα ρουχα σου και παμε :p

    μερικές φορές είναι ωραίο να γυρίζουμε στα παλιά
    μπορεί να φταίει και το τέλος του καλοκαιριού μπορεί και το τέλος του παλιού φόρουμ
    λίγο το ηλιοβασίλεμα από το δωμάτιό σας
    δεν θέλει και πολύ ένας άνθρωπος :p
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  14. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Πού θα πάμε τώρα όμως;; :p. Πρέπει να βρούμε ένα μέρος το ίδιο καλό με αυτό. :p
     
  15. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Συμφωνω με του προλαλησαντες!! Βασιλη εισαι σιγουρος πριν 2 χρονια; Σαν πολλα μου φαινονται!!
    Στεφανε μια απο τα ιδια λενε αν ειναι να κρατησεις επαφη με ατομα κρατας ανεξαρτητα συνθηκων!!Ισχυειι θα θελα να ξαναγυρισω σε αυτα τα θεματα φιλω καρδιας ,εστιατορια μπλε ιστοριες περισσοτερο πολυ το θελωω !!
    Κα πανδορα καλησπερα!! Ναιιιι καιρο νοσταλγουμε αυτες τις εποχες περναγαμε πολυ ωραιαααα ημασταν πολλα ατομα με διαφορες συζητησεις γεγονοτα τα οποια τοτε μας φανταζαν καπως και γκρινιαζα αλλα τωρα καταλαβαμε ποσο ωραια ηταν!! :( Ολα τα ωραια καποτε τελειωνουν!!:( Παει το καλοκαρι σε 5 μερες!!

    Ποιος θελει μια σουνα;

    Στεφανε πως βαζεις ticket ;
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 3 σε άλλους.
  16. *Pandora*

    *Pandora* Επίτροπος του φόρουμ

    Άντε να μην είμαι και πολύ αγενης. Μπορείτε να μείνετε μέχρι να πέσει ο ήλιος και να πιούμε μαζί κανενα δροσιστικο αναψυκτικό.Μετά δεν ξέρω τι θα κάνετε...:rolleyes:
    Την Σοφία την ρωτήσατε αν πήρε θέση πριν βουτήξετε;
    [​IMG]
    Αλλιώς που πάτε;
     
    Αρέσει στους ❀-MaRiNa-❀ και sofaki96.
  17. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Σίγουρος είμαι Σόφια. Αύγουστος του 12 ήταν. :) 13/08 από ότι θυμάμαι.:)

    Σας Ευχαριστούμε πολύ κ. πανδώρα. :) Είστε πολύ ευγενική :p :p

    Σοφίαα πήρες θέση; :p
     
  18. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Κυρια πανδορα αχχ , αχχχχ σε τι καημο με βαζετε τωρααααα .Εγω θα ειμαι πανω στον πυργο μου και θα σας βλεπω απο ψηλα!!Μετα κα πανδορα λεμε να σας κανουμε το τραπεζι , τι λεγατε ;; :p
    Βασιλη στεφανε κα πανδορα μην απομακρυνεστεεεε απο κοντα να σας εχωωωω ..!!!

    Βασιλη ενταξει τοτε πως περνουν τα χρονιαα!!
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  19. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    [​IMG]
    χμμμ ας βολευτούμε για την ώρα σε αυτό το χάλια δωμάτιο :p και από μήνα βρίσκουμε άλλο πιο κλειστό
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  20. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Στεφανε σε ευχαριστω πολυ για το δωματιοοοο ποιος/α θελει να κοιμηθουμε παρεουλα; Φυσικα μην ξεχασω τις παλιες μου συνηθειες Αρκουδακια πολλα αρκουδακιαα [​IMG]
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 3 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.