Τα αγροτόπουλα του Forum

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 25/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Pandora*

    *Pandora* Επίτροπος του φόρουμ

    Γεια χαραντάν αγροτόπουλα!!!

    Ανοίγουμε αυτό το θέμα για όλους τους μικρότερους φίλους μας που αποτελούν σημαντικό κομμάτι του παιχνιδιού μας και του φόρουμ μας!
    Αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θα συμμετέχουν μόνο παιδιά αλλά και όσοι νιώθουν ακόμα παιδιά στην ψυχή! Όσοι θέλουν να διασκεδάσουν όμορφα μιλώντας πιο χαλαρά και όσοι θέλουν να προβληματιστούν με πιο σοβαρά θέματα!

    Απαραίτητες προϋποθέσεις;;; Να έρχεστε με αισιοδοξία και χαρά! Να σέβεστε τον διπλανό σας!

    Προσπάθεια μας;;; Να κάνουμε όσα λιγότερα σπαμ ώστε να διατηρήσουμε το θέμα μας αυτό καθαρό!

    Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι !!!
    Καλή Αρχή!!!

     
    Αρέσει σε ath, elenigri, sofouladim και 6 σε άλλους.
  2. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Καλημερααααα.....Τριτη σημερα η τελευταια αυτου του μηνα!!!!
    Κα πανδορα σας ευχαριστουμε , που ανοιξατε το θεματακι που τοσο το αγαπησαμε στο παλιο φορουμ .....Να 'στε καλα!! :)
    Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου , καλη αρχη σε ολους μας ,και να περναμε παντα ευχαριστα!! Αρχιζει μια νεα περιοδος που μπορουμε να ονειρευτουμε , να προβληματιστουμε να γελασουμε οπως καναμε καποτε , τις παλιες εποχες!! Ελπιζω να ξαναγυρισουν αυτες .Γιατι οπως λεμε εχει ο καιρος γυρισματα .[​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 26/8/14
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 3 σε άλλους.
  3. PANOS849

    PANOS849 Ανερχόμενος συντάκτης

    Και εγώ να ευχαριστήσω την Κα Πανδώρα για το θεματάκι αυτό γιατί κακά τα ψέματα... όλοι μας νιώθουμε ή είμαστε παιδιά! Ελπίζω να μαζευτούμε παλιοί και νέοι χρήστες του φόρουμ και να γεμίσουμε αυτό το θέμα γιατί όπως είπε και η Σοφία... έχει ο καιρός γυρίσματα! Όλοι είναι ευρπόσδεκτοι, παιδιά ή μη :)
     
  4. νικ2000

    νικ2000 Ανερχόμενος συντάκτης

    Με τη σειρα μου και εγω να σας ευχαριστησω για το θεμα που ανοιξατε και να ευχηθω καλη αρχη γιατι περνουσαμε καλα και ελπιζω να συνεχισουμε. Σοφια και Πανο καλη μας αρχη και μην ανησυχητε το θεμα θα γεμισει οπως παλια
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  5. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Παναγιωτη ετσι ειναι μπορει να μεγαλωνουμε και να μεγαλωσαμε στην μορφη γιατι στην ψυχη ειναι αλλο! Και τωρα θυμηθηκα το ποιημα του Κπ καβαφη που μιλα για ακριβως το ιδιο θεμα βεβαια ως γνωστον εκεινος απεχθανονταν τα γηρατεια!! Ολοκληρη αναλυση σου κανω στο ποιημα πολυ μου αρεσε!Αλλα δυστυχως δεν επεσε!! ..
    Φυσικα και ειναι ολοι ευσπροδεκτοι εδωω ..με ο,τι εχουν να πουν ...


    Νικο μακαρι να γεμισει το θεμα σιγα σιγα και με παλιους αλλα και με νεοτερα μελη!!
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  6. ❀-MaRiNa-❀

    ❀-MaRiNa-❀ Νέος ειδικός

    Καλησπερα αγροτοπουλα (στο νεο forum)!!! :D
    Βρηκατε το δωματιο που σας ταιριαζει?;):p
    Εγω εψαξα, και βρηκα το ιδανικο αγροτοπουλο-δωματιο για μενα!:p
    [​IMG]
    Παω να ταιριαξω τα πραματα μου! b.b. :)
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 3 σε άλλους.
  7. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Μαρινα καλοσωρισες!! .Λοιπον αυτο το δωματιο να το μοιραστουμε ;Ελα σκεψου οτι πηγαινουμε εκδρομηηηηη .Μην στεναχωριεσαι εγω θα βολευτω στην πισινα ολη μερα θα ειμαι ενα καλο παιδακιιι δεν θα κανω σπλις σπλας χααχ!!
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  8. ❀-MaRiNa-❀

    ❀-MaRiNa-❀ Νέος ειδικός

    Ολη μερα στην πισινα?:eek: Πιο πολυ με ενα καλο ψαρακι θα μοιαζεις παρα με παιδακι!:p χαχα... τι θα κανεις καλε ολη μερα σην πισινα? λεπια θα βγαλεις!:( χαχαχα...:D καλα, να ερθεις για λιγες μερες (μεχρι να βρεισ το δικο σου προσωπικο χωρο)! :)
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  9. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Στην πισινα θα τρωω , θα κοιμαμαι θα κανω μπανακια τα παντα ολα και μαλιστα θα σου γεμισω την πισινα με θαλασσινο νερο σιγα να μην σε αφησω να βαλεις χλωριο μεσα ..Οχιιιι αχααχαχα :D Δεν βγαζωω λεπια εγωωω εχω προβληματααα μεγαλα ξερεις εσυ!! Προσωπικο χωρο ?? Χμμμ που θα παεειι μεχρι να προσπαρμοστω !!
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  10. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέραααα σας. Τι κάνετε; :) Εγώ ψάχνω το δικό μου δωμάτιο αλλά δεν βρήκα ακόμη κάποιο να μου ταιριάζει :p. Ποιος θέλει να με φιλοξενήσει για λίγες μέρες στο δικό του; :D :p.
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 3 σε άλλους.
  11. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Βασιλη θα λογαριασω χωρις τον ξενοδοχο αλλα παμε στην Μαρινααα εχει τοσο μεγαλο δωματιο που χωραει 3 ατομα και!! Αλλα στην πισινα δεν μπαινεις την εχω κρατησει πρωτη εγω ...Σορρυ ε? Χαχαχα τι κανεις βασιλη εμαθες το νεο φορουμ ;
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 3 σε άλλους.
  12. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    καλησπέρα και καλή αρχή εύχομαι και εδώ
    [​IMG]
    βρήκα και εγώ το δωμάτιο μου :p
    θα βολευτώ εδώ μέχρι να έρθει ο χειμώνας
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 4 σε άλλους.
  13. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Ευτυχώς γιατί δεν είχα που να μείνω :p. Ελπίζω να μην έχει πρόβλημα η Μαρίνα :p. Τότε μετά από σένα θα μπω εγώ στην πισίνα :p xD. Προσπαθώ να το μάθω. Δεν το έχω συνηθίσει ακόμα:p

    Καλησπέρα Στέφανε. :)
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  14. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Στεφανε να σαι καλα!! :) Αααα μου αρεσει το δωματιο σου δεν παιρνεις και τον βασιλη καλυτερα;Μεσα στην αμμο . Παιδια ξερετε τι θα ηθελα να ημουν σε μια παραλια με αμμο γαλαζα καθαρα νεραααα και να απολαυσω το ηλιοβασιλεμαααα , παντα μου αρεσε ηταν τοσο ρομαντικα τοσο ωραια , καιρο εχω βεβαια να το κανω γιατι συνηθως ολη μερα ειμαι μεσα στην θαλασσα!!

    Βασιλη της μαρινας τελικα θα ειναι εναλλακτικη λυση τον χειμωνα τωρα στου στεφανου ειναι ο,τι πρεπει!! Εγω τα βασικα τα βρηκααα λιγες αποριες εχω ακομα αλλα ενταξειι ..Λιγα πραγματα δεν μου αρεσουν!!
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 3 σε άλλους.
  15. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    κανένα καλοκαίρι να έρχεστε και στο δικό μου που είναι και open-air έχει και θάλασσα δίπλα
    χαίρομαι που βλέπω αρκετά παιδιά από παλιά και ελπίζω να γνωρίσω και άλλους ;)

    σας δέχομαι και τώρα δεν έχει πολύ κύμα κιόλας ;)
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 3 σε άλλους.
  16. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Στεφανε μιας και ειπες παλια παιδια , ξερεις αν παιζουν ακομα νικη , ηλεκτρα και γενικααα οσοι ημασταν περυσι και προπερσι; Αν ναι θεωρω μπορουμε να τους πεισουμε!! Αν ερθω , παμε να βουτηξουμε , η μαρινα με εκλεισε απο εξω δεν εχω κλειδιααα [​IMG]
     
  17. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Εγώ θα πάω στου Στέφανου να μείνω. :p Στέφανε με θες για παρέα; :D Ευκαιρία είναι τώρα που έχει και ζέστη :D :p.
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  18. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    η ηλεκτρα ξέρω ότι μπαίνει στην φάρμα της ακόμα αλλά έχω καιρό να την δω στο φόρουμ οι υπόλοιποι δεν μπαίνουν πια απ όσο ξέρω
    αμέ ελάτε αντηλιακό να πάρεις μου τελείωσε
    βασιλη θα σου στρώσω τώρα ελα
     
  19. sofaki96

    sofaki96 Προχωρημένος

    Στεφανε εχεις δικιο , ισως μπαινει για να βλεπει σ.ε και καμια ανακοινωση ..Αντιλιακο θα σου φερω με τι δεικτη προστασιας; Μην ζητησεις κανενα λαδακι θα παθεις κανενα εγκαυμα!! Εχω κρατησει επαφες με την ντεπουλα , την αννα αλλα δεν ξερω αν θα καταφερω να τις πεισω εκτος αν βοηθησει ο βασιλης!!Βασιλη τι λες? Τον μαιο του 2010 ησουν;

    Βασιλη τον στεφανο και τα ματια σου! :3
     
    Αρέσει σε theoni1999, aloniaris, ellee68 και 2 σε άλλους.
  20. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Τον Μάιο του 2010 δεν ήμουν. Τον Νοέμβριο του 2010 είχα αρχίσει να παίζω και μετά από έναν περίπου χρόνο άρχισα να γράφω στο φόρουμ. Χαχαχα εντάξει Σοφία :p
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.