Σύννεφων Μαγικής Φασολιάς «Θερινή Αύρα»

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την sofaki1968, 29/11/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλησπέρα!

    Πάτησα πάνω στον σταυρό (+) που είχε η σειρά "Θερινή Αύρα" για να την αγοράσω πληρώνοντας 1,99 ευρώ και αντί γι' αυτήν αγόρασα τις εξής σειρές:

    Ομάδα Σύννεφων Μαγικής Φασολιάς «Ευτυχισμένος Μάης»
    Ομάδα Σύννεφων Μαγικής Φασολιάς «Πασχαλιά»


    Δε μπορώ να καταλάβω πως γίνεται αυτό. Για μένα ήταν τελείως παραπλανητικό. Γιατί εγώ αρχικά αυτήν μόνο ήθελα να αγοράσω για το 10% γρηγορότερη παραγωγή λουλουδιών στο Bahamarama και γι' αυτό πάτησα πάνω της μέσα από τη φασολιά στις σειρές λουλούδια. Και είμαι σίγουρη πως έγραφε "Θερινή Αύρα" και ήταν μπλε.

    Στη συνέχεια διάβασα σε ένα άλλο θέμα πως αν έχουμε τη σειρά «Απόκοσμο Βήμα στο Παρελθόν» δεν μπορούμε να αγοράσουμε την "Θερινή Αύρα".

    Μπορείτε να μου εξηγήσετε γιατί να μην μπορούμε να την αγοράσουμε?
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Τι ακριβώς είναι το παραπληνιτικό;
    Η περιγραφή του πακέτου είναι ξεκάθαρη.

    Λυπάμαι αν αγόρασες κάτι χωρίς να διαβάσεις το περιεχόμενο αλλά δεν μπορείς να μας λεις οτι σε παραπλανήσαμε τελείως. Σε κάθε πακέτο υπάρχει αναλυτική περιγραφή. Ας προσέχουμε λίγο τις εκφράσεις μας και να μην κατηγορούμε!!!

    Όπως είπα το κάθε πακέτο έχει 2 σειρές. Πως θα την αγοράσεις αφού την μία την έχεις ήδη.
    Αν ήταν εφικτό αυτό, θας μας έλεγες οτι σε κλέψαμε και σου δώσαμε μόνο την μία. Οπότε για να μην σε κλέψουμε, δεν σου προσφέρουμε καμία από την δύο.
     
  3. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Εγώ είδα τη σειρά "Θερινή αύρα" μέσα στις "σειρές για φυτά" στη φασολιά μου και πάτησα πάνω της για να την αγοράσω. Μου έβγαλε το αναδυόμενο για την πληρωμή και πάτησα ολοκλήρωση αγοράς από κεκτημένη ταχύτητα χωρίς να διαβάσω τι έλεγε δίπλα η αναλυτική περιγραφή. Το παραδέχομαι αυτό ήταν λάθος μου.

    Κανονικά όμως δεν θα έπρεπε να υπάρχει καν η σειρά "θερινή αύρα" σε αυτούς που δεν μπορούν να την αγοράσουν ή τουλάχιστον δεν θα έπρεπε όταν πατάς πάνω της να σε παραπέμπει στο άλλο πακέτο που τελικά αγόρασα. Γι' αυτό είπα πως για μένα ήταν παραπλανητικό. Σε καμία όμως περίπτωση δεν είπα πως με παραπλανήσατε κα Snorkel. Ούτε είναι του χαρακτήρα μου να κατηγορώ και να προσβάλλω ανθρώπους και ζητώ συγγνώμη αν καταλάβατε κάτι τέτοιο ή αν έστω άθελά μου βγήκε προς τα έξω κάτι τέτοιο. Απλά παραπονέθηκα.

    Καλό σας βράδυ και καλή συνέχεια.
     
  4. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε,καλό βράδυ και για σένα.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.