Σϋννεφα ηλιαχτίδα

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την rayxxx, 21/7/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. rayxxx

    rayxxx Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Έχω αγοράσει την σειρά ηλιαχτίδα καθώς και τα διακοσμητικά, τα οποία βλέπω στα υπάρχοντά μου, αλλά δεν μου τα εμφανίζει για την τοποθέτησή τους στη φασολιά. Με παραπέμπει πάλι στην αγορά.
    Ευχαριστώ,
    ID 36013870
     
  2. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα,

    Μετά από έλεγχο στο λογαριασμό σου, διαπιστώθηκε ότι έχεις αγοράσει μόνο τις 3 νέες σειρές και όχι τη σειρά ηλιαχτίδα.
     
  3. rayxxx

    rayxxx Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Πιθανόν, έκανα την αγορά των τριών και νόμισα πως ήταν και η ηλιαχτίδα μέσα.
    Την ηλιαχτίδα πώς μπορώ να την αγοράσω μεμονωμένα χωρίς να πάρω το πακέτο που περιλαμβάνει και τα διακοσμητικά αφού τα έχω πάρει;
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Συγγνώμη που επανέρχομαι, αλλά αγόρασα την πεπονοφιλοσοφία και την μπιζελοφιλοσοφία. Η τρίτη δεν ήταν η ηλιαχτίδα;
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Εντάξει, το βρήκα ήταν η επιστήμη η τρίτη.
    Οπότε, παρακαλώ απαντήστε μου μόνο στο αν μπορώ να την αγοράσω μεμονωμένα και όχι ως πακέτο.
    Ευχαριστώ.

    Συγχώνευση από διπλοποστάρισμα.
    Απαγορεύεται το διπλοποστάρισμα, πόσο άλλωστε το τριπλοποστάρισμα
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 21/7/17
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Η τρίτη σειρά λέγεται στο όνομα της επιστήμης.Αυτές οι 3 είναι οι νέες σειρές. Η σειρά ηλιαχτίδα είναι παλιά και μπήκε σαν προσφορά για όσους δεν την είχαν πάρει παλαιότερα. Αγοράζεται ως πακέτο μαζί με τα διακοσμητικά.
     
  5. rayxxx

    rayxxx Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ευχαριστώ.
     
  6. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια,


    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.