Σχολια για το παιχνιδι

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την jimisraf1, 13/12/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Σπανια γραφω και συνηθως γραφω με χιουμορ...Σημερα δεν θα γραψω με χιουμορ...Κατ αρχας να εκφρασω για μια ακομα φορα,τον θαυμασμο μου,την απεριοριστη εκτιμηση και την αγαπη μου,στις εξαιρετικες συντονιστριες μας...Χωρις αυτες,νομιζω δεν θα υπηρχε παιχνιδι farmerama...Το τελευταιο διαστημα προσπαθουν,αυπνες,σε 24ωρη βαση να δωσουν λυσεις και ν απαντησουν σε χιλιαδες ερωτηματα παικτων...Ειναι αξιοθαυμαστες...Και παμε στο σχολιο για την εταιρια...Ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!Μια εταιρια με εκατομμυρια παικτες,πελατες και συμπερασματικα,με εκατομμυρια ευρο κερδη ετησιως,να συμπεριφερεται σαν συνοικιακο μπακαλικο!!!Απαραδεκτη!!!Ηξερε τουλαχιστον 1 χρονο τωρα για να μην πω 2 οτι ο φλας θα καταργηθει...Και τι εκανε αυτη η εταιρια κολοσσος??Τιποτα!!!Μονο να προσπαθει τους τελευταιους μηνες να βρει καποια λυση,ικετευοντας τους πελατες της να βοηθησουν!!!Εκατομμυρια κερδη ετησιως και ασε τους τεχνικους και τις συντονιστριες να βγαλουν,στο τελος το φιδι απο την τρυπα,αντι να το εχουν λυσει το προβλημα,μηνες τωρα...Ξοδευω πολλα για το παιχνιδι...Και γιατι τα εχω και γιατι ετσι μ αρεσει...Και σαν εμενα,υπαρχουν χιλιαδες παγκοσμιως...Και η εταιρια εισπρατει κι εσεις,οι πελατες,αντε μην πω...Θα σταματησει ο φλας...Δεν ειμαι αισιοδοξος οτι ολα θα ειναι τελεια...Ομως αισθανομαι ασφαλης οτι διπλα μου θα εχω τα κοριτσια μας...Τις συντονιστριες μας...Που θα παλευουν να σωσουν,με προσωπικο κοστος οτι,ισως δεν θα σωζεται...Μακαρι να κανω λαθος και να ξυπνησει η bigpoint και να δει το συμφερον της...ΥΓ.Θεωρω ντροπη,αχαριστια και ξεφτιλα,οποιαδηποτε επιθεση,ειρωνια η χαρακτηρισμους,εναντιον των συντονιστριων...Ελεος!!!Αντι αγαλμα,χολη???
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/12/20
    Αρέσει σε soyla74, panos-p, aggellll και 17 σε άλλους.