Συζητηση για το δρώμενο Πάρε-Δώσε

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 30/9/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Tiravei

    Tiravei Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Συμφωνω απολυτα. Ισως μια πρωτη ιδεα για απλοποιηση της αναζητησης ειναι να βγαινουν οι δεκα προσφορες της καθε σελιδας συνολικα στην οθονη χωρις να χρειαζεται να ρολλαρουμε πανω κατω για να τις δουμε. Αλλη μια ιδεα ειναι η αλφαβητικη αναζητηση, οπως αναφερθηκε απο τον συναγροτη. Οταν ψαχνω για παραδειγμα Ταρανδουλη (οπως εψαχνα εγω) να μου δινει μονο τα αποτελεσματα για το συγκεκριμενο σταβλο.
     
  2. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    νομιζω οτι καποτε στο παρελθον, πριν απο 2 περιπου χρονια?? δεν ειμαι σιγουρη, ειχε μπει ενα παρομοιο φιλτρο, αλλα για καποιο λογο καταργήθηκε. το θυμαται κανενας άλλος??? ή κάνω λάθος???
     
    Αρέσει στους Gulit1 και siourdistan.
  3. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα σε ολους! θελω να ευχαριστησω θερμα ολους οσους συνεργαστηκαν μαζι μου και με βοηθησαν να αποκτησω καποια πραγματακια που χρειαζομουν αλλα κι ολους αυτους που αφιλοκερδως μου εστειλαν τα δωρακια τους! ξερουν αυτοι ποιοι ειναι και μερικοι μαλιστα με εχουν βοηθησει πολλακις. ελπιζω καποια στιγμη να μπορω να σας το ανταποδωσω! :)
     
    Αρέσει στον/ην βιβη.2003.
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ευχαριστούμε για την συμμετοχή
    καλή συνέχεια σε όλους
    το θέμα κλείνει μέχρι το επόμενο πάρε-δώσε ​
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.