Συζήτηση για το mini event "Μυστηριώδης σταβλάρχης"

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 4/9/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. zoyzoyni1971

    zoyzoyni1971 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ωραιο το δρωμενο αλλα να εδινε και κανενα απο τα τοσα καινουργια ζωα ασε που δεν εχουμε και που να τα βαλουμε πια
     
    Αρέσει σε misirli, -foivos2000-, GEPPO1 και 3 σε άλλους.
  2. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    πήρα 2 σταβλάρχες για αρχή και πήρα πλατύποδα και κάστορα ++
    και πριν από λίγο πήρα και άλλους ,άντε μπας και έρθει και η χελωνίτσα
    καλό βράδυ και καλό ύπνο στους σταβλάρχες και το πρωί να ξυπνήσουν με το καλό
    και να μας δώσουν ότι θέλουμε όλοι !!!!!!!!!!!!!!!!1
     
    Αρέσει σε Gulit1, psipsi1978, graganta και 4 σε άλλους.
  3. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    καλησπέρα, δεν αντεχω να μην μοιραστω τη χαρα μου καθως μολις πηρα το πρωτο μου κιουι από σταβλο οριων...και επεται και η συνεχεια...οσον αφορα τη χελωνα, θα περιμενω να δωθει ο νεος μυστηρ σταβλος σε μελλοντικο ιβεντ ...
     
    Αρέσει σε graganta, GEPPO1, heavymetal7 και 5 σε άλλους.
  4. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    λέτε ο πελαργός, ο σκατζόχοιρος( μ.σ. δράκων) και το κίτρινο χοιροστάσιο(μυστηριώδες φορτίο) με το φως της ημέρας να μεταμορφωθούν σε πλατύποδα, χελώνα και αρωματοποιείο? :wuerg:
     
    Αρέσει σε GEPPO1, siourdistan, βιβη.2003 και 3 σε άλλους.
  5. stravoksilo69

    stravoksilo69 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα παιδιά. Αγόρασα 30 σταύλους και πέτυχα 2 κίουι και μια χελωνίτσα!!!!! Πλατύπους έχω οπότε όλα μια χαρά.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/5/15
    Αρέσει σε .FARMERAMA010., GEPPO1, βιβη.2003 και 5 σε άλλους.
  6. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Λοιπόν, εγώ αγόρασα το "πακέτο" και μετά επιπλέον 10 στάβλους. Τα αποτελέσματα δεν ήταν κακά. Πήρα 2 πλατύποδες και έτσι με τον 1 που είχα έγιναν τρεις. Τώρα μπορώ να λειτουργήσω το εργαστήριό τους που θέλει χρόνο όσο και ο στάβλος και χρειάζεται 2 πλατύποδες για να λειτουργήσει. Πήρα επίσης Κίουι, λύκο, κόκκινο χαμαιλέοντα και διάφορα άλλα... Δεύτερη χελώνα -εκτός από αυτή του "πακέτου" δεν πήρα! αλλά μετά τα τελευταία παρόμοια event, που πάλι ο στάβλος του πακέτου (ή το δένδρο) δεν ήρθε δεύτερη φορά, δεν το ήλπιζα. Καλή τύχη σε όσους αγοράζουν ακόμη!
     
    Αρέσει σε GEPPO1, xristos-ale3andros, ariadnim και 2 σε άλλους.
  7. kikigr!

    kikigr! Ανερχόμενος συντάκτης

    Μετα απο τοσα νεα ζωα (τα οποια δεν εχουμε που να τα τοποθετησουμε) μπορουμε αφου εξαντλησουμε τα γηινα ειδη, να επεκταθουμε στα εξωγηινα
     
    Αρέσει σε ARGIR0123456, misirli, graganta και 12 σε άλλους.
  8. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    πανωλεθρία και εδω!!!!!αχρηστοι στάβλοι αφού τους ειχα!!!
    ουτε καν τους θυμαμαι!!πουθενα πλατυποδας κιουι και χελώνα!!!για μια ακομη φορα με απογοητεύει η εταιρια.......
     
    Αρέσει στους misirli, GEPPO1 και heavymetal7.
  9. teovolos19

    teovolos19 Αρχάριος στο φόρουμ

    εγω τι να πω?εστειλα sms και πηρα 2 σταυλους και πετυχα πλατυποδα και κατι αχρηστο, γλυκάθηκα ,πηρα αλλουσ 30 με και πετυχα 2 χελωνες σκατζοχοιρους και κατι αλλα... απο αυτα που διαβαζω μαλλον τα πηγα πολυ καλα.
    καλη σας τυχη συναγροτες

    Αφαίρεση σχολίου σε λάθος θέμα
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 14/7/15
    Αρέσει σε pavlos-1999, .FARMERAMA010., ariadnim και 2 σε άλλους.
  10. flyla78

    flyla78 Μόνιμος στο φόρουμ

    Και εκεί που είχα αγανακτήσει με το εξπρές πήρα 2 μυσ.στάβλους και πετυχα χελώνα!
     
    Αρέσει σε psipsi1978, pavlos-1999, .FARMERAMA010. και 3 σε άλλους.
  11. .FARMERAMA010.

    .FARMERAMA010. Μόνιμος στο φόρουμ

    Απογοήτευση!!!!!!!!!!!!!!!
    Από το εξπρές(σκυλιά-κάστορες) από τον σταβλάρχη(γάτες-πελαργοί) ο ζωολογικός κήπος γέμισε με τους συνήθεις γνωστούς:eek:
    Και να πει κάποιος ότι είμαι μικρό επίπεδο.........:cry:Θέλω λίγο ακόμη για να "πιάσω" το 90ο.
    Τέλος πάντων. Συνεχίζουμε απτόητοι.;)
    Αντέχουμε στις επαναλήψεις........:music:
     
    Αρέσει στους maria071966 και ariadnim.
  12. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    αγόρασα δύο μυστυριώδης σταυβλάρχης "φοίνιξ" να δω πως θα πάει κι αναλόγως να συνεχίσω (ευτυχώς πήρα μόνο δύο) κι ακούσατε ακούσατε κίτρινο γαλακτοκομείο καιαιαιαιαι κίτρινο κοτέτσι.... τα λόγια περιτεύουν..............
     
    Αρέσει στους Stefoulini, elenigri, GEPPO1 και σε ακόμα ένα άτομο.
  13. gagalia

    gagalia Νέος ειδικός

    "φοίνιξ" Πηρα 2 .... κοκκινοι λαγοι και Αλκυονη :inlove:... φτου σκορδα!
    Καλη τυχη και σε σας παιδια
     
    Αρέσει σε ioanna6929, GEPPO1, elenigri και 4 σε άλλους.
  14. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    ρακουν και γουρουνι πορτοκαλι..
     
    Αρέσει σε Gulit1, ioanna6929, elenigri και 2 σε άλλους.
  15. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    μπράβο gagalia!!!και εγω την έτυχα την αλκυονη xDαλλά... σε λάθος φάρμα:cry:

    Διόρθωση παράθεσης
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 18/7/15
    Αρέσει σε maria071966, Stefoulini, psipsi1978 και 4 σε άλλους.
  16. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπερα πειρα 4 και ετυχα σκατζοχοιρο ποντικι και 2 καστορες++ αααα νταξει σκατζοχοιρο ειχα ενα τωρα με τον δευτερο καλα ειναι αλλα εχω 5 ποντικια αμαν θα βγαλω πανουκλα ετσι θα γινω:wuerg:τελος παντων καλη τυχη αλλα εγω ως εδω με τους σταβλους τους αγαπω αλλα δεν εχω χορο δυστηχως!
     
    Αρέσει στους kitsena, ioanna6929, elenigri και σε ακόμα ένα άτομο.
  17. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    εγω παιδια πραγματικα βαρεθηκα καθε τρεις και λιγο νεους σταβλους στον σταβλαρχη. ασε που δεν εχω πια χωρο να τους βαλω. για αυτο ισως ξαναπαρω σταβλαρχη αν ερθει νεος χωρος και αν βγουν απο τους σταβλαρχες οι αναβαθμισεις που αγοραζονται με χορτοταληρα και που για μενα ειναι αχρηστοι και μεινουν μονο οι κοκκινες αναβαθμισεις και οι μυστηριωδης σταβλοι. μεχρι τοτε απλα παρακολουθω.
     
    Αρέσει σε maria071966, Gulit1, yolanta71 και 5 σε άλλους.
  18. vaso1963

    vaso1963 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Πήρα πέντε στάβλους τέσσερις αδιάφοροι και ο πέμπτος ω!!! ναι φωλιά αλκυόνας και στα δικά σας!
     
    Αρέσει σε maria071966, Gulit1, Stefoulini και 6 σε άλλους.
  19. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Να σου πω ότι πριν καιρό πλατύπους, κίουι, και αρωματοποιεία, ήρθαν σε λάθος φάρμες; χαχα
     
    Αρέσει σε Gulit1, Stefoulini, jimixatz και 5 σε άλλους.
  20. rafaelos2011

    rafaelos2011 Τακτικός στο φόρουμ

    Παιδιά εγώ έχω απομείνει με δύο φιορίνια, οπότε μάλλον θα περιμένω μέχρι το επόμενο Πάρε - Δώσε.:cry: Συγχαρητήρια ωστόσο σε όσους πέτυχαν την πολυπόθητη αλκυόνη.:inlove:
     
    Αρέσει σε Gulit1, Stefoulini, jimixatz και 5 σε άλλους.