Συζήτηση για το mini event "Μυστηριώδης σταβλάρχης"

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 4/9/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. rodaggelos70

    rodaggelos70 Ανερχόμενος

    xD πλατυποδας παιδια......δεν το πιστευω .......το πρωι ειπα να χαραμισω ενα sms και αγορασα 3 σταυλους...δεν ειχα φιορινι ουτε για δειγμα.. αυτο ειναι καθαρα θεμα τυχης....
    συμπερασμα η τυχη ειναι σαν την πεταλουδα...οσο την κυνηγας τοσο απομακρυνεται....οποτε κατσε ακινητος και θα ερθει μονη της να καθησει πανω σου;)
     
    Αρέσει σε gtrullis, kitsena, graganta και 12 σε άλλους.
  2. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    πήρα έναν και επιτέλους ήρθε ο περιβόητος λύκος!
    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/3/15
    Αρέσει σε Gulit1, ioanna6929, sofouladim και 12 σε άλλους.
  3. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] γκλουπ! ούτε λύκος, ούτε πλατύποδας ακόμα! την άλλη φορά...
     
    Αρέσει σε GEPPO1, rodaggelos70, kolokythopitas και 4 σε άλλους.
  4. gagalia

    gagalia Νέος ειδικός

    γατούλα ....και φυσικα κι ενα ποντικι :sleepy: στο ραφι κι αυτα παρεα με τους συγγενεις τους.
    Απο ισορροπια δεν εχω παραπονο. Απο Λυκο και Πλατυποδα ΕΕΕΕχω
     
    Αρέσει σε graganta, ioanna6929, βιβη.2003 και 10 σε άλλους.
  5. -Barbie73-

    -Barbie73- Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα.
    Εγώ στην αρχή πήρα 10 και όλα πολύ καλά.
    Κόκκινες αναβαθμίσεις, λύκους και κίουι που δεν είχα:p
    Τους άλλους δέκα τι τους ήθελα;;;;;;;;;;;
    Ρακούν, κάστορες και πορτοκαλί κοτέτσια:mad:

    Και όλα αυτά γιατί;;;
    Για ένα και μόνο πλατύποδα που δεν ήρθε ποτέ!!!!:cry:
     
    Αρέσει σε siourdistan, graganta, ioanna6929 και 5 σε άλλους.
  6. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Μην στεναχωριέσαι καθόλου! Γλυτώσαμε την πλατυποδία...
    Α! αν σε παρηγορεί αυτό [​IMG] μόλις έφτασα τις 9 γάτες...
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, verybadfarmer και 4 σε άλλους.
  7. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα!! διαβασα αυτα που εγραψες, περι πεταλουδας και λεω, βρε μπας και εχει δικιο ο συναγροτης??? μπας και ερθει και η δικη μου πεταλουδα??? και τελευταια στιγμη εστειλα ενα sms πηρα 2 σταβλους και εκανα την αδιαφορη!! οτι και καλα δεν με ενοιαζε τι θα βγει, καταλαβατε για να κοροιδεψω την ...πεταλουδα!! αλλα που τετοια τυχη, οχι μονο πεταλουδα δεν ειδα, αλλα ειδα και εναν γαιδαρο (ευτυχως κοκκινο) και μια σπανια φωλια καστορων++!! αχχχ πεταλουδες και πρασινα αλογα (συγνωμη κοκκινοι γαιδαροι ηθελα να πω!!!)
     
    Αρέσει σε Gulit1, heavymetal7, graganta και 11 σε άλλους.
  8. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    καλημέρα!!! μην στεναχωριέστε οσοι δεν τύχατε τον πλατύποδα την επόμενη φορά ίσως να εισται πιο τυχεροί :p
    εγω έτυχα δυο αλλα κόκορα και βάτραχο δεν εχω τι να κάνουμε και εχω αγοραση ουυυυυυ δεκάδες!!
    καλή τύχη την επόμενη φορά καλή συνέχεια σε όλους;)
     
    Αρέσει σε graganta, ioanna6929, stavros72 και 5 σε άλλους.
  9. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    το 10ο γατί!!!!!!!!!! νιάουυυυυ...
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, psipsi1978, misirli και 2 σε άλλους.
  10. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    αγόρασα 4 στάβλους και κέρδισα 1 βάτραχο, 2 ποντίκια και 1 πλατύποδα. Αυτό το κίουι άφαντο. Ευτυχώς που εχει έρθει το τρένο στην πόλη και τα ποντίκια θα πανε ένα μακρινό ταξίδι... xD
     
  11. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    se 20 stavlous 2 kioui ala kanenas pltipous kamia xelona idomen..............8)
     
    Αρέσει στους βιβη.2003 και gtrullis.
  12. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    καλημερα παιδια για την ωρα ειμαι να σκασω και χωρις λογια το μεσημερι αναλυτικα και με ηρεμια γιατι τωρα θα μου το διαγραψουν
     
    Αρέσει σε 6770, trelos, mar και 3 σε άλλους.
  13. GeorgeK76

    GeorgeK76 Προχωρημένος

    Καλημέρα και από εμένα. Ανάμικτα συναισθήματα από το event θα έλεγα. Αν και πλέον διαθέτω κίουι, πλατύποδες και χελώνες, έχω πήξει στους κάστορες++. Θα έλεγα ότι 1/5 στάβλους είναι κάστορες. Για δε τις κίτρινες αναβαθμίσεις στάβλων, καλύτερα να μην αναφερθώ. Μήπως θα ήταν προτιμότερο να βγούν τελείως από τους σταβλάρχες; Εάν θέλω κίτρινη αναβάθμιση, μπορώ κάλλιστα να την αγοράσω με χορτοτάληρα, δε χρειάζεται να την πληρώσω με φιορίνια.
     
    Αρέσει σε natalia_prod72, rodaggelos70, xara2011 και 9 σε άλλους.
  14. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    Πηρα 9 σταυλαρχες και ηρθε ο σκιουρος και ο πλατυποδας που δεν ειχα! Αλλα και τα αλλα που ηρθαν τα περισσοτερα τα ειχα απο 1-2 οποτε ηταν καλοδεχουμενα! Οσα τα ειχα απο 5 φορες οπως ποντικια σκαντζοχοιρους και τυφλοποντικες που με τιμησαν ξανα πηγαν απευθειας στο γιγαντικα! Δηλωνω πολυ ευχαριστημενη και ευχομαι και σε σας τα αποτελεσματα που θελετε! ;)
     
    Αρέσει σε rodaggelos70, xara2011, βιβη.2003 και 5 σε άλλους.
  15. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Πήρα 4 σταυλάρχες.Τον 1 δεν τον άνοιξα ακόμα, Ο πρώτος όπως πάντα απογοήτευση. Πελαργός. Κοιτάζω τη χελωνίτσα που πηγαινοερχόταν στον υπο κατασκευή σταύλο και λέω, τι μας τη δείχνουν για να πάρει μετά τη θέση της ένας πελαργός ας πούμε... Και μόλις ανοίγω τους άλλους δύο δεν πίστευα στα μάτια μου. Χελώνα!!!! Και 1 κόι, κίτρινο ή πορτοκαλί. Είχα άλλα 17 φι. Είπα να μην πάρω άλλον, αλλά υπέκυψα. Λετε να είναι ο πλατύποδας που μου λείπει;
     
    Αρέσει σε Gulit1, rodaggelos70, xara2011 και 5 σε άλλους.
  16. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    λοιπον παιδια ακουστε τι επαθα εχω παρει 1 πακετο 30 και χελωνα λεω ας παρω και αλλα 20 τα βαζω και τιποτα χελωνα γιοκ καστορες στο φουλ για μια φορα ακομη (ξαναεγινε με καστορες) λεω ας παρω αλλα 23 (χτες το βραδυ) το πρωι τιποτα εβαλα αλλα 20 και τωρα το μεσημερι παλι τιποτα λοιπον το εχω ξαναπει αν ειναι μονο θεμα τυχης και οχι αναλογικα εγω που ειμαι ατυχος δεν πρεπει να αγορασω ξανα τιποτα.93 σταυλους και ουτε μια χελωνα τι να πω για την εταιρια καλα ειναι να μαζευουν τα χρηματα αλλα να υπαρχη και η λογικη ειχα δωσει στο εαυτο μου μια διορια απο τα δενδρυλια ως εδω τελος θα παιζω χωρις αγορες εαν κανω λαθος ο χρονος θα μου το πει.ευχαριστω που μ'ακουσατε
     
    Αρέσει σε 6770, trelos, mar και 13 σε άλλους.
  17. tolisskorpios

    tolisskorpios Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ωραια . Γεμισαμε τωρα λυκους και Κιουι . Για πλατυποδες και χελωνες φυσικα ..ουτε κουβεντα
    και καλα οι λυκοι ..Τρωγονται καπως .
    3 κιουι που εχω τωρα ,,,,...Πως θα τα ταιζω ????
    που πρεπει να παω στο 95 επιπεδο ( σε 2-3 χρονια ) για να βρω δαφνη να φτιαξω τροφες !!!!!!!!!!!!!!

    Ευτυχως που σε προηγουμενο εβεντ μας εδωσαν εργαστηριο ...πλατυποδα παντως και δεν εχουμε πλατυποδες να βαλουμε μεσα :)
    γιατι με τις τιμες που εχουν ...δυσκολο το κοβω ( κριση και εδω )
     
  18. souhome

    souhome Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    με την πρωτη ήρθε η χελωνίτσα !!!Περίεργο!!!Και με την δεύτερη το Κιουι!!!!!!!Γεναιόδωρος αυτήν την φορά ο σταυλάρχησ!!!!!
     
    Αρέσει σε graganta, xristos-ale3andros, gtrullis και 5 σε άλλους.
  19. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    εχω ανοιξει 3 και ελαβα κιουι , (εχω αλλο ενα ) πιστα ταρανδου,κιτρινη λιμνουλα κοι ..... περιμενω αλλα 2 .....μακαρι να ερθει το χελωνακι ολα τα αλλα τα εχω :p
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, xristos-ale3andros, ariadnim και 3 σε άλλους.
  20. antzypet

    antzypet Νέος ειδικός

    εχω παρει συνολο 15, στους οποιους ηρθαν κ βατραχοι, κ ποντικια, κ περιστερια, κ ενα κιουι.. τα οποια εκτος απο το κιουι, εφυγαν μακρια με τρενο γιατι απο ολα κρατω το πολυ τεσσερα αντε πεντε..περιμενω αλλο ενα κ σκεφτομαι μηπως παρω αλλους πεντε το πολυ!πλατυποδα κ χελωνα ακομα δεν ειδα κ μπαινω σε πειρασμο!