Feedback Συζήτηση για το mini event "Μυστηριώδες δενδρύλλιο"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 2/10/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    κακαόδεντρο?:eek::wuerg::cry:
     
  2. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Βρε συ μην τσιμπας! ενα τυπογραφικό λάθος έκανα κι εγω! ξέρεις πόσο κοντά είναι το 4 με το 1 στο αριθμητικό πληκτρολόγιο; το προηγούμενο ποστ το διόρθωσα! :)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 20/12/15
  3. salt7000

    salt7000 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα και απο μενα! Πηρα και εγω 10 και 10 μυστηρια δενδρυλια και ετυχα λιτσι xxl,ματε xxl (x2),χαρουπια xxl και δυο xl,μπανανα xxl,φλογοδεντρο xxl κακι xxl και μανγκοστιν.Στη βασικη ετυχα αχλαδια xxl (x2),σουρβια xxl,μουρια xxl,ιαπωνεζικο σφενδαμι xxl,βελανιδια xxl,ελαιοδεντρο xxl,μουσμουλια xxl και κιτρινο λαπαχο (x2).Αυτα απο μενα! Μπορω να πω οτι σταθηκα τυχερη!:p
     
    Αρέσει σε GEPPO1, 2014chr, skareleni και 3 σε άλλους.
  4. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    καλημέρα εγώ λέω να αλλάξει τακτική το ιβέντ.......γυρίστε πίσω αναβαθμισμένα τα δέντρα που έδιναν προιόντα κ αναδυόμενα κ προσθέστε νέα δέντρα που να έχουν πραγματικό ενδιαφέρον, γιατί είναι κρίμα ένα τόσο αγαπημένο ιβέντ να περιορίζετε σε ένα νέο δέντρο κάθε φορά χωρίς ουσία .....
     
    Αρέσει σε figbis13, GEPPO1, xristos-ale3andros και 6 σε άλλους.
  5. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Εγω παιδια σας ανακοινώνω με μεγάλη μου χαρα τα αποτελέσματα πείρα 10 στην φαρμα οπου κερδισα αρκευθο κουμαρια χχλ 3 ιπποφαες(ναι ξερω παναγια μουxD)και χχλ δεντρα.Στο πολυπόθητο νησι και τι δεν κερδισα μαγκοστιν δεντρο γαρκινια γκρειπφουτ ολα αυτα χ1 και τα υπόλοιπα χχλ κιτρεα μηδικη φλογοδεντρα σχετικά τέλεια αποτελέσματα xD:inlove::inlove:Ακούω γνώμες!



    Υ.Γ πείρα ακόμα 4 αναμένοντε αποτελεσματα8)
     
    Αρέσει σε GEPPO1, xristos-ale3andros, 2014chr και 5 σε άλλους.
  6. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    πολυ καλα αποτελεσματα,Τζιμη!μπραβο σου!!!;)
    πηρα κι εγω 8 νησιου και πετυχα 2 χχλ χαρουπιες,1 γαρκινια,1 μανγκοστιν και καποια αλλα δεντρακια που δεν τα θυμαμαι.μια χαρα! :inlove:
     
    Αρέσει σε GEPPO1, xristos-ale3andros, 2014chr και 4 σε άλλους.
  7. kitsena

    kitsena Ειδικός του φόρουμ

    Αυτη τη φορά πολυ καλα τα αποτελέσματα . Ωραία ιδέα verybadfarmer για πιο ενδιαφέροντα δέντρα με προιόντα ! Θα μπορούσε να μπει και ενα και καινούριο χριστουγεννιάτικο !
     
  8. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    χάχα ευχαριστώ:music: απο τι βλέπω το μαγκοστιν δεντρό το πιάσαμε πολλοί και χαίρομαι γι αυτο :D
     
    Αρέσει σε GEPPO1, xristos-ale3andros, skareleni και 3 σε άλλους.
  9. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    μπραβο σε αυτους που πετυχαν κατι καλο , εγω ξανακανα το ιδιο λαθος και ξαναπηρα :cry:
    ειχα μεγαλες επιτυχιες οπως θα δειτε
    5 στη φαρμα ( 2 γιαπονεζικο σφενδαμι χλ, σουρβια χχλ, ελατο χχλ, μουσμουλια χλ) :mad:
    μεγαλη επιτυχια ειχα ομως και στο νησι
    5 στο νησι (φλογοδεντρο χλ, μανταρινια χχλ, αβοκαντο χχλ, κουμκουατ χχλ, γαρκινια) :mad:
    τα συμπερασματα δικα σας !! λετε να ξαναπαρω ??
     
  10. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    απαπα ποιος να σου κανει ξεματιαγμα εσένα :cry: οσον αφορα το αν θα ξαναπαρεις θα σου ελεγα ναι γιατι και εγω ειχα παρει 10 και ηταν μέτρια πειρα αλλα δεκα και επεσα απο τα σύννεφαxD
     
    Αρέσει στους GEPPO1 και soyla74.
  11. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    στα τελευταία 10 που πήρα στο νησί πέτυχα 2 μανγκουστίν και νεκταρινιές και χχλ μορίνγκα και πολλά 'αλλα
    όλα όμως χχλ .
     
    Αρέσει σε gtrullis, Stefoulini, verybadfarmer και 6 σε άλλους.
  12. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Όχι δεν κατάλαβες! το σοκ ήταν από το δικό μου νησί. εκτός από τα 3XXL που έχω μέσα, στην μπάρα περιμένουν άλλα 7 απλά+2XL+3XXL. Υπόλοιπα αποτελέσματα αργότερα...
     
    Αρέσει στους soyla74, GEPPO1 και xristos-ale3andros.
  13. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    συμφωνω απολύτως μαζι σου. εχει καταντησει μονοτονο το εβεντ. ενα βγάζουμε ενα βάζουμε. το θεωρω κουραστικό. τα δενδρα με προιοντα ηταν οτι καλύτερο εχουμε πάρει απο αυτό το εβεντ και θα έπρεπε να επανέλθουν και να εμπλουτιστουν με νεα προιοντα για να τα αποκτήσουν και οι νεώτεροι παίκτες και να εχει και ενδιαφερον για εμας.
    τωρα στο εβεντ πηγα αρκετά καλα. σε 6 δενδρυλλια της φαρμας πήρα ενα Αρκευθο τα υπόλοιπα ηταν αδιάφορα για μένα, ακόμα και το χχλγιαπωνέζικο θα τα αλλαζα με μια μαυρη ιτια. στον νησι πήρα ενα μαγκοστιν και 3 χχλ διαφορα. τα υπολοιπα θα τα ανοιξω το πρωι.
    καλη επιτυχια σε ολους σας και καλό σας βράδυ!!
     
    Αρέσει σε gtrullis, soyla74, verybadfarmer και 3 σε άλλους.
  14. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Κάτι φίλοι ήρθαν απόψε απ' τα παλιά (λα,λα,λα) ταμάρινθος XL, φλογόδεντρο XL, μανταρινιά XXL και αβοκάντο XXL στο νησί, 2 γιαπωνέζικα σφενδάμια XL, αμυγδαλιά XXL και μουσμουλιά XXL στη φάρμα:eek:
     
    Αρέσει στους jimixatz και 2014chr.
  15. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Γεια σαας παιδια..πειρα 2 στην φαρμα και 2 στο νησι οι εικονες μιλανε απο μονες τους:inlove:xD[​IMG] και..[​IMG] κρανιαα!xDΑξιζει δοκιμαστε το..μην ξεχναμε οτι τα δευτερα ηταν πρασινο ματε χχλ και κουμαρια χχλ οχι και χαλια8)
     
    Αρέσει σε powerranger91, gtrullis, soyla74 και 9 σε άλλους.
  16. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    jimixatz άμα σε θέλει η τύχη, ωραίος!
    Εγώ γέμισα με γκρέιπφρουτ και τα σχετικά αν και πέτυχα το νέο δεντράκι μόλις μία φορά.
    [​IMG]
    Οι τιμές σε ραγοστρόβιλο και γκρέιπφρουτ θα πέσουν αρκετά οπότε αν έχετε σκοπό να πουλήσετε τους συγκεκριμένους καρπούς κάντε το τώρα, αλλιώς κρατήστε τους καρπούς για το μέλλον, ίσως χρειαστούν... ;)
     
    Αρέσει σε *Chelsea*, monolith2, gtrullis και 8 σε άλλους.
  17. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλημερα.. ναι ειμαι λιγο τυχερος χαχα:p αλλα και εσυ τα πετυχες τα δεντρακια οποτε.. μια ερωτηση ποσα αγορασες?γιατι σκεφτομαι να αγορασω κιαλα:cry:
     
  18. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    Είναι πολυ ωραίο να βλέπω οτι κάποιοι βρίσκουν δεντράκια που είναι σπάνια,δυστηχώς σ΄εμένα μόνο αναβαθμήσεις έρχονται,ελπίζω να πέσουν οι τιμές ή να έχουμε πάρε δώσε λίγο σύντομα γιατί αλλιώς δεν βλέπω να τελειώνουν οι αποστολές.Καλή τύχη παιδιά!!!
     
    Αρέσει σε Stefoulini, soyla74, jimixatz και 2 σε άλλους.
  19. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Λοιπόν, εγώ αγόρασα τα πακέτα και για τη φάρμα και για το νησί.
    Στο νησί όλα πήγαν τέλεια! Εκτός από το αρχικό νέο δένδρο, πέτυχα άλλα 2 και επιπλέον 2 γκρέιπφρουτ και 3 νεκταρινιές. Και όλα τα άλλα ήταν XXL, εκτός 2 αστερόδενδρων XL.
    Στη φάρμα αντίθετα δεν πέτυχα τίποτα από τα καινούργια. Γέμισα μαύρες ιτιές και αγριοκυδωνιές, πολλά XXL, αλλά από τα τελευταία τίποτα. Αποφάσισα να αγοράσω άλλα 16 δενδρύλια και όλα καλά. Πέτυχα 1 επιπλέον της αρχικής κρανιά, 2 άρκευθος και 2 δένδρα κίτρινου λάπαχου. Και φυσικά τα υπόλοιπα γνωστά. Έτσι έμεινα ικανοποιημένη και από τη φάρμα, παρά το επιπλέον έξοδο.
    Δεν κέρδισα μόνο τα καινούργια XXL, αλλά δε μου είναι απαραίτητα, καθώς έχω απόθεμα καρπών και είμαι σίγουρη ότι στα επόμενα event μυστηριωδών δενδρυλλίων θα τύχω πολλά.
    Καλή επιτυχία σε όποιον αγοράσει δενδρύλια!!!
     
    Αρέσει στους skareleni, soyla74, gtrullis και σε ακόμα ένα άτομο.
  20. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    καλη επιτυχια σε οσους παιζουν σε αυτα τα μινι ιβεντ!!!!!!!!!!!!!!
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.