Feedback Συζήτηση για το event "Νύχτες Πανσελήνου"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 22/10/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. pontikosalex

    pontikosalex Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα σε όλη την παρεούλα , θα ήθελα να πω και εγώ μια σκεψη σχετικα με τις νύχτες πανσέληνου . Θα βοηθούσε πολύ να ήταν ενεργοποιημένα τα άνετα χωράφια και σε αυτη την έκταση , γιατί ο χρόνος είναι ήδη πολύ περιορισμένος, ειδικά για έναν νέο παικτη. Ευχαριστώ πολύ.. :)
     
    Αρέσει σε andriotiMarina, powerranger91, jimixatz και 6 σε άλλους.
  2. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα σε όλους,ήρθε το αγαπημένο δρώμενο και πάλι είχα δουλείες και δεν μπόρεσα <<να φτιάξω>>,στάβλους αράχνης,που τόσο ήθελα .κρίμα :oops:,γιατί, τόσες μέρες ήταν το εβεντ και αν φτιάξω ένα στάβλο θα είναι επιτυχία.δεν πειράζει θα τα καταφέρω καποια άλλη φορά. να είστε όλου καλά:):):).
     
    Αρέσει σε Gulit1, powerranger91, jimixatz και 6 σε άλλους.
  3. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    αυτη η ιδεα ειναι τελεια!τα ανετα χωραφια θα ηταν ιδανικα για να τα τοποθετουμε καθε φορα λιγο πριν μας αποχαιρετησει το δρωμενο της πανσεληνου,ουτως ωστε να τα βρισκουμε ετοιμα για θερισμα,οταν μας ξαναεπισκεπτεται.:D:inlove:

    πολυ χαρηκα με το νεο περιεχομενο της πανσεληνου,γιατι ειχα αρχισει να το βαριεμαι.μεθαυριο θα παρω τρομακτικο εργαστηριο χηνων και μελισσοκομειο(εχω τα φυτα) και θα μαζεψω τα 2 νεα φυτα για να παρω τα δυο νεα διακοσμητικα και θα προσπαθησω να προχωρησω οσο μπορω την νεα αποστολη.απο αυτην θα παρω και το τρομακτικο ινστιτουτο χηνων για την συλλογη μου.δε θα τα τοποθετησω,μπαρα θα πανε ουτως ή αλλως,αλλα τα θελω για την συλλογη μου.ενα απο το καθενα μού αρκει.τα διακοσμητικα ομως θα τα βαλω στον κηπο αντικαθιστωντας με αυτα αλλα που δινουν λιγοτερους πε.;)
    καλη τρομακτικη μας διασκεδαση!xD
    η αιματοβαμμενη φτερη...ολα τα φτερα..εεε...τα λεφτα ηθελα να πω!:p
     
    Αρέσει σε graganta, kolokythopitas, soyla74 και 10 σε άλλους.
  4. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημερα και καλως να ξαναρθει η πανσεληνος, ειναι το μονο ηβεντ που περιμενω με ανυπομονησια καθε φορα,
    αφου νομιζα πως ξεκινουσε χτες,:wuerg: και στις 4 ακριβως στηθηκα μπροστα στον η/υ, βρε που ειναι?? και δωστου ανανεωσεις,
    ωσπου δουλεψε το καμμενο (το μυαλο ντε) και κοιταξα την ανακοινωση, ουφ εκει κοντεψα να σκασω, γιατι εχασα και τη σιεστα μου μεσημεριατικα. powerranger91 εγω τα στηνω τα τρομακτικα, ακομη και τα παλια διακοσμητικα της πανσεληνου, που και που, εχουν πλακα ολες αυτες οι γλιτσες. Καλημερα και καλες τρομαρες σε ολους ευχομαι.
     
    Αρέσει σε GaTe987, graganta, Gulit1 και 11 σε άλλους.
  5. jewel

    jewel Νέος ειδικός

    το νεο γραφικο ειναι χαλια....χωραφια πισσα κατραμι, να δεις αμα φυτεψες δεν μπορεις...ωρες ωρες οι αλλαγες ειναι για κλαματα.
     
    Αρέσει σε lou999, μαρω69, evieva και 15 σε άλλους.
  6. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    και εγω θα ηθελα να παρατηρησω πως αυτά τα νεα σκουρα χωράφια είναι απελπισια , ειδικα όταν μαζεύεις τα 1χ1 χειροκίνητα...μηπως να το ξανασκεφτουν οι αρμόδιοι..?
     
    Αρέσει σε fisherman65, vaso1963, μαρω69 και 13 σε άλλους.
  7. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Θα συμφωνήσω για τα μαύρα χωράφια, είπαμε βρε παιδιά αλλαγές... αλλά προς το καλό, όχι προς το χειρότερο. Ελπίζω να διορθωθεί, γιατί πραγματικά δε βλέπεις [ακόμη κι όταν φοράς γυαλιά:p]
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, vaso1963, μαρω69 και 16 σε άλλους.
  8. ALCHEMIST.

    ALCHEMIST. Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σας:)
    Τι είδους οικολογική καταστροφή έγινε στην έκταση της Πανσελήνου,και τα χωραφια μας εχουν τέτοιο μαύρο χάλι? Μαλλον βρίσκεται πάνω σε πετρελαιοπηγή,και θα αντλήσουμε πετρέλαιο σύντομα:p
    Μπορει τα καινούργια φυτά με τα υπέροχα γραφικά να γραφουν πολύ ωραία πανω στα μαύρα χωράφια ,αλλα προτιμώ τα προηγούμενα χωράφια,και θέλω να τα ξαναδώ.
    [​IMG] [​IMG]
     
    Αρέσει σε bibina.2, vaso1963, μαρω69 και 22 σε άλλους.
  9. MikrosSporos

    MikrosSporos Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    και εμενα απο την μερια μου δεν μου αρεσουν καθολου τα μαυρα χωραφια...προσπαθουσα να καταλαβω αν ειχα φυτεψει φαινοντουσαν σαν ειχαν πιασει ζιζανια...γενικα μαυρα χαλια τα χωραφια.....
     
    Τελευταία επεξεργασία: 28/5/16
    Αρέσει σε vaso1963, μαρω69, ath και 16 σε άλλους.
  10. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Συμφωνώ για τα χωράφια. Μοιάζουν φυτεμένα και μπερδεύουν. Τα φυτά πάρα πολύ όμορφα, αλλά πάλι λίγων ωρών. Επειδή δε μπαίνω πολύ συχνά,έχω μεγάλο απόθεμα σε πολύωρα φυτά και λίγα απο τα μικρά. Τι να βάλεις τη νύχτα ή όταν πας για δουλειά; Τουλάχιστον ας έβαζαν άνετα χωράφια και εδώ, όπως είπαν και οι συναγρότες.
     
    Αρέσει σε Gulit1, jimixatz, vaso1963 και 10 σε άλλους.
  11. pontikosalex

    pontikosalex Ανερχόμενος συντάκτης

    Και όχι μόνο όταν τελειώνει το δρώμενο αλλά και κατά την δειάρκεια της νύχτας , όπου μπορούμε να βάλουμε 2ωρα και 3ωρα !! Βάζω αναγκαστικά 6ωρα και 8ωρα για να μην πάνε χαμένες οι ώρες ενώ στην ουσία χρειάζομαι άλλα φυτά !!!
     
    Αρέσει σε pap100, skareleni, gtrullis και 8 σε άλλους.
  12. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    καθε αλλαγη μεχρι να την συνηθησουμε μας φαινεται υπερβολικη. ας κανουμε λιγη υπομονη!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στους skareleni, jimixatz, misirli και σε ακόμα ένα άτομο.
  13. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    στην αποστολη μαγικος καθρεφτης χρειαζονται 666 φυτα αρκετα προκλητικος αριθμος μηπως να παει 1 πανω 1 κατω?ετσι για να δειξουν οτι υπαρχει σεβασμος στα ιερα και τα οσια καλο απογευμα
     
    Αρέσει σε Μαριώ68, pap100, jimixatz και 6 σε άλλους.
  14. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Πόση υπομονή να κάνεις, όταν δε βλέπεις τι φυτεύεις;;;
     
    Αρέσει σε Gulit1, Louisa, jimixatz και 3 σε άλλους.
  15. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλημέρα σ' όλους!
    Βλέπω η κουβέντα για την Πανσέληνο έχει ατονήσει..
    Πιστεύω ότι θα τονωθεί πάλι, γιατί έρχεται δρώμενο πανσελήνου -σε 1 εβδομάδα, σύμφωνα με το ημερολόγιο.
    Θυμηθείτε λοιπόν να φυτέψετε μεγάλο φυτό τελειώνοντας σήμερα, γιατί μπορεί να απαιτούνται αναδυόμενα στο δρώμενο που έρχεται.
     
    Αρέσει σε heavymetal7, misirli, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  16. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα φίλοι συμπαίκτες/τριες,δεν ξέρω τι συμβαίνει με την πανσέληνο..δυο πανσέληνοι και μια εκτροφή νυχτερίδας δεν κατάφερα να ολοκληρώσω ...κι ανθοδέσμη του τρόμου έβαλα,και τσάντι μηλ-καρ.έβαλα και ξυπνητήρι στις 4 τα ξημερώματα έβαλα...για μια σπορά δεν το συμπλήρωσα....μακάρι να γίνει ενδοιάμεσα κανένα δρώμενο πανσεληνου να πάρω την εκτροφούλα...διότι με την αγριάδα έμεινα :D
     
    Αρέσει σε heavymetal7, graganta, 2014chr και 2 σε άλλους.
  17. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]
    δρακουλιάρικα....εργαστήρια!!!!!!!και ασβός...δράκουλας!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα (όταν το παιχνίδι έχει κέφια!!!)xD
     
    Αρέσει σε heavymetal7, Gulit1, graganta και 10 σε άλλους.
  18. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    με παίδεψε, αλλά την τελείωσα κι αυτήν :D
    [​IMG]
    καλώς να έρθουν νέες να έχουμε να ασχολούμαστε :p

     
    Αρέσει σε *ΜΑΜΑ*, xaris68, GaTe987 και 10 σε άλλους.
  19. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]εμένα κι αν με παίδεψε αυτή η αποστολή!!!!! xD ξεχασμένη εντελώς εδώ και χρόνια:p
     
    Αρέσει σε *ΜΑΜΑ*, heavymetal7, Nantia123 και 7 σε άλλους.
  20. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] επιτέλους! και στα δικά σας...
     
    Αρέσει σε Gulit1, skareleni, GaTe987 και 8 σε άλλους.