Feedback Συζήτηση για το event "Νύχτες Πανσελήνου"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 22/10/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα
    για αλλη μια φορα θα εκφρασω την δυσαρεσκεια μου, σχετικα με τα 2 συνεχομενα εβεντ, της πανσεληνου και του επομενου. Απο την μια χανουμε τα αναδυομενα της βασικης φαρμας που θα μπορουσαμε να την γεμισουμε πχ δενδρα και απο την αλλη κοβετε την πανσεληνο στην μεση, γιατι θα μπορουσαμε να φυτεψουμε 6ωρα φυτα , ακομα και σε σουπερ χωραφια. Λες και δεν υπαρχουν μερες??? η πανσεληνος θα μπορουσε να ξεκινησει πχ στις 9 του μηνος, δεν χανουμε τιποτα αν δεν γινει στην ωρα της, μια φορα στο τοσο, εκτακτως. αντιθετως ετσι καταστρεφουμε αυτο το εβεντ, στο οποιο ουτος ή αλλως ο χρονος ειναι περιορισμενος.
     
  2. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Συγνωμη θα σε διορθωσω το ιβεντ της πανσεληνου το κανονικό του είναι 24ωρο...μας κακομάθανε (χωρίς παρεξήγηση παιδια) και θα σου πω πως κι εγω χαλάστηκα ! αλλα δεν χαίρεσαι που το έχει για μια μέρα; διότι σήμερα αρχίζει και το άλλο ιβεντ επομενως τα χωράφια θα είναι ελευθερα σχετκά γρήγορα!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, elenigri και βιβη.2003.
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    ειναι και αυτη μια αποψη, απ το ολοτελα καλη και η παναγιωτενα χα χα
     
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, elenigri και 2 σε άλλους.
  4. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους ,έκανα υπομονή 4 μήνες μπορεί και παραπάνω,άλλα άξιζε τον κόπο ,σήμερα ήρθε και η ανταμοιβή με πολύ δουλειά και στρατηγική,φυσικά και πολύ σούπερ λίπασμα που μάζευα μέρα με την μέρα, τελείωσα τις αποστολές και το δέος της επιτυχίας είναι για μένα πολύ μεγάλο . άρα βάλτε στόχο και με υπομονή και επιμονή θα έρθουν τα αποτελέσματα.να είστε όλοι καλά.
     
    Αρέσει σε Gulit1, takis.00, antigonis_farm και 4 σε άλλους.
  5. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    για άλλη μια πανσέληνο δεν μπόρεσα να πάρω τον κέρβερο!!!σε κανα μήνα πάλι !!τι να κάνουμεν!!!
     
    Αρέσει στους graganta, kolokythopitas και elenigri.
  6. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Και γω που τον πήρα τι κατάλαβα? ξέμεινα απ' όλα...
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  7. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    δεν πειράζει FARMERLENA65 εγω θα πάρω των κέρβερο στην επόμενη πανσέληνο,ενώ εσύ θα μαζεύεις φυτά!!!δέστο θετικά!!!
     
    Αρέσει στους graganta και kolokythopitas.
  8. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλήμερα, η νύχτα πανσέληνου είναι από τα εβεντ που με αρέσει πολύ.αν και τελείωσα τις αποστολές και τις ομάδες σύννεφων, πάντα είναι το ίδιο συναρπαστικό,σ' αυτό το εβεντ κατάφερα να φτιάξω μόνο δυο στάβλους αράχνης. να είστε όλοι καλά και να έχετε υπομονή γιατί αυτό το εβεντ την θέλει.
     
  9. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,αχ αυτό το εβεντ?δεν το χορταίνω όσο κι αν το παίζω. ειδικά όταν υπάρχουν υποχρεώσεις,δεν το προλαβαίνω όσο και να προετοιμαστώ, πάντα κάτι συμβαίνει και χάνω πολύτιμες ώρες,έτσι δεν μπορώ να εκπληρώσω τους στόχους μου,πχ θα φτιάξω 3 ή 5 στάβλους αράχνης κτλ. μήπως, θα πρέπει να γίνετε σαββατοκύριακο που δεν έχουμε:):):) τόσες πολλές δουλειές,να είστε όλοι καλά.
     
    Αρέσει στους antigonis_farm, GEPPO1 και monolith2.
  10. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    και εμενα μου αρεσει αυτό το ιβεντ αλλα εχω ένα μεγαλο παραπονο... γιατι πρεπει να είναι μονο στη βασικη φαρμα? δεν μιλαω για το νησι ουτε το ξεφωτο, αλλα τουλάχιστον πρεπει να είναι στο αγριο λιβαδι...θελουμε ποιο πολύ χωρο να φυτεύουμε γιατι μεχρι να παρουμε σταβλους και να κανουμε τις αποστολες περνανε μηνες..... νομιζω ότι θα συμφωνήσετε μερικοι...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, antigonis_farm, GEPPO1 και 3 σε άλλους.
  11. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    ενα φεγγαρι στρογγυλο
    μια νυχτα πανσεληνου
    φυτευω τα τρομαχτικα
    του γιωργη εγω τα δινω

    φαντασματα,ταφοπλακες,
    μουχλες και κουνουπιδι
    καθε αγροτης προσπαθει
    εις το event να δινει.

    για μια σειρα στη φασολια
    δουλευω χωρις κοπο
    μυγοπαγιδες,μυκητες,
    ...θα βρω εγω τον τροπο!
     
    Αρέσει σε Gulit1, jimixatz, megakanoni και 16 σε άλλους.
  12. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Ρε παιδιά,πανάκριβος είναι αυτός ο Γιώργης.Δε νομίζετε; Μήπως να άνοιγε κανα μαγαζάκι ακόμα, να χάσει το μονοπώλιο;.Μας γδέρνει κανονικά.Και με το νόμο.
     
    Αρέσει σε Gulit1, georgia469, GEPPO1 και 5 σε άλλους.
  13. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    εγω καταφερα να παρω την αραχνη της αποκριας, μου ελειπαν λιγα και τα εχωσα αναμεσα στα ματια και τα χταποδια χαχα. συμφωνω skevo μου, αλλα χρονια το λεμε, για αλλον ενα χωρο για την πανσεληνο και μαλλον θα γερασουμε και θα λεμε τα ιδια. graganta μου, οποιος εχει τα γενια εχει και τα χτενια, οποτε..... δεν εχουμε επιλογη, καταραμενο μονοπωλιο!!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, Stefoulini, graganta και 2 σε άλλους.
  14. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    αυτό το εβεντ μάλιστα, το ευχαριστήθηκα με την καρδιά μου, πέρασα τόσο ωραία!!!:):):)ελπίζω ολοι να διασκεδάσαμε, το ίδιο .παρόλο που είχα δουλεια και έλειπα αρκετές ωρες και μια μερα ολοκληρη,καταφερα με την στρατηγικη μου,να παρω ,τα καλύτερα δώρα που μου εχει δώσει ως τώρα το παιχνίδι.να είστε όλοι καλά.
     
    Αρέσει σε Gulit1, GEPPO1, Stefoulini και 2 σε άλλους.
  15. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα παιδια. πεσαμε με τα μουτρα στην δουλεια (με τοσα εβεντ μαζεμενα) που ξεχασαμε να πουμε συγχαρητηρια στην εταιρια, για αυτο το τριημερο εβεντ πανσεληνου (το σωστο να λεγετε)!!! πολυ ωραια σκεψη και τουλαχιστον εγω θα μπορεσω να παρω επιτελους τον κερβερο και τον λαγο δρακουλα, που τους παλευω τοσο καιρο. σας ευχομαι μεγαλο τρομο και καλο δρακουλοκυνηγι χαχα!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/6/15
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, georgia469 και 9 σε άλλους.
  16. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    όντως μπράβο γιατί σε 24 ώρες πες μέχρι να το πάρεις είδηση οτι ξεκίνησε πέρασε η μιση μερα και δεν μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα
    εγω προσπαθώ για πρώτη σειρά σύννεφων (800 πε)
    και στο μέλλον την άλλη που είναι και καλύτερη
    καλά πανσεληνοθερισματα :p
     
    Αρέσει στους Gulit1, kolokythopitas και GEPPO1.
  17. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους ,συγχαρητήρια στην εταιρία που για μια άλλη φορά έδωσε τόσο χρόνο,στο αγαπημένο μου εβεντ.δεν έβαλα πολλούς στόχους αυτήν την φορά γιατί είχα πολλές δουλειές .αλλά επειδή ήταν σαββατοκύριακο ήταν τέλειο ,θέλω λίγο ακόμη να τελειώσω την αποστολή (την μόνιμη)τις άλλες τις έχω κάνει,την άλλη φορά πιστεύω να έχω αρκετό προσωπικό χρόνο για να απολαύσω το εβεντ της πανσελήνου καλύτερα ,όχι ότι δεν το χάρηκα,όμως όταν προσφέρεις<< εθελοντισμό>> πρέπει να κάνεις υπομονή στα πάντα.να είστε όλοι καλά:):):).
     
    Αρέσει σε Gulit1, 2014chr, mimara και 4 σε άλλους.
  18. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    επιτελους πηρα τον κερβερο. τωρα παω για τον λαγο δρακουλα και κλειδωνω την φασολια, ελπιζω να πρλαβω!!
    να σαι και εσυ καλα και χρησιμος στην κοινωνια. ειναι το καλυτερο παιχνιδι
     
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, graganta και 2 σε άλλους.
  19. papatas

    papatas Αρχάριος στο φόρουμ

    ας το σκεπτεί η εταιρεία και να γίνει 3ημερο το εβεντ και σαββατοκύριακο
     
    Αρέσει στους ioanna6929 και kolokythopitas.
  20. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους ,πως συμβαίνει όταν έρχετε αυτό το εβεντ να εχω πάντα πολύ δουλεια δεν το καταλαβαίνω , αλλά δεν πειράζει χαλάλι. το ξενύχτη είναι σίγουρο μέχρι να τελειώσει το σούπερ λίπασμα , μετά βλέπουμε τι θα σπείρω , θέλω να πάρω δύο στάβλους αράχνης και νομίζω ότι θα τα καταφέρω.να είστε ολοι καλα.:):):)
     
    Αρέσει σε Stefoulini, ioanna6929, xristos-ale3andros και 2 σε άλλους.