Συζήτηση για το event "Κόμικ 6"

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 5/11/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Δεν πειράζει.Τα μικρά επίπεδα ευνοήθηκαν.Τα μεγάλα μπορούν να περιμένουν να ανεβούν οι τιμές για να πουλήσουν.Άσε που είναι ευκαιρία τώρα να αγοράσουν για απόθεμα.
     
    Αρέσει σε aloniaris, ellee68, *mava* και 2 σε άλλους.
  2. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Αν γκρινιαζουμε και για τα δωρα του κωδικου τι να πω. Και γκρινιαζεις επειδη ειναι καλα!!! Αυτο ειναι το κουφο.Στη φαρμα παιζεις. Οχι στο Χ.Α.
     
    Αρέσει σε aloniaris, ellee68, *mava* και 3 σε άλλους.
  3. angelina081981

    angelina081981 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους. Διαβάζω και δεν πιστεύω στα μάτια μου!!! Στα τόσα χρόνια που είμαι στο παιχνίδι, θαρρώ οτι είναι η πρώτη φορά που μας δίνεται ένας τόσο γενναιόδωρος μπόνους κωδικός ως αποζημίωση για τεχνικά προβλήματα που πρόεκυψαν. Μην γκρινιάζουμε κι ας μην είμαστε αχάριστοι βρε παιδιά.. Τα καλά πρέπει να τα λέμε και να τα επαινούμε.. Μπράβο λοιπόν στην εταιρεία για τα δωράκια που μας χάρισε και να ευχηθώ πάντα τέτοια! 'Οσο για την πληθώρα προσφορών και τις τιμές των βιοτεχνικών.. Να μια καταπληκτική ευκαιρία να προμηθετούμε πασχαλινές&στεφάνια σε τόσο χαμηλές τιμές..;)
     
    Αρέσει σε aloniaris, ellee68, *mava* και 4 σε άλλους.
  4. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Επιτελους μόλις τελείωσα κι εγω ! και εμένα μου ελειπαν καμια 100αρια φωτάκια αλλα με κάποια αγαθά (απο το bonus) ολοκλήρωσα κι εγω
     
    Αρέσει στους aloniaris, ellee68 και toylaaaaa.
  5. WrongBarcode

    WrongBarcode Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα σε ολους κριμα μας ματιασα αρχισε παλι η γκρινια τωρα για την γενναιοδωρια της φαρμας.....τι να πω εγω οσοι με ξερουν στην λαικη μου πουλαω ως επι το πλειστον ανοιξιατικα στεφανια και λογω του καπως μεγαλου μου επιπεδου και τα πολλα χρονια που παιζω στο παιχνιδι παραγω ολα τα προιοντα..και αλλοι σαν εμενα που κανουν το ιδιο δεν ειδα να παραπονεθουν.Τωρα νομιζω ειναι υπερβολικες οι ανησυχιες μας για τις λαικες πιστευω οτι και οι υπευθυνοι του παιχνιδιου το ξερουν και αν συνεχισουμε ετσι θα γινει σαν το καζινο που δεν χαριζει αλλα δανειζει...θα βρουνε τροπο να τα παρουν πισω.Οποτε οταν δεν εχεις κατι καλο να πεις καλυτερα να σιωπας......
     
    Αρέσει σε aloniaris, ellee68, *mava* και 2 σε άλλους.
  6. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    λοιπον συναγροτες, συναγωνιστες ,
    εγω που ειμαι νομιζω απο τις πιο γκρινιαρες τους φορουμ, αυτη την φορά, πραγματικα δεν εχω να πω τιποτα. ηταν απο τα καλυτερα εβεντ, απο αρχη φαρμεραμα. ακομα και ο μπονους κωδικος ήταν αψογος. νομιζω πως θα πρεπει να κρατησουμε την γκρινια για παρακατω, και οταν γινεται κατι καλό, θα πρεπει να το επιβραβευουμε, γιατι αν γκρινιαζουμε και συνεχεια κανεις σε λιγο δεν θα μας παιρνει στα σοβαρα!!! θυμηθητε οι παλιοτεροι τον μυθο, του τσομπανη με τους λυκους και διδαχθητε απο αυτον τον μυθο οι νεοτεροι!!!
    καλη συνεχεια και καλη καρδια!!
     
    Αρέσει σε aloniaris, ellee68, *mava* και 4 σε άλλους.
  7. ketchup465

    ketchup465 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    εγω ακομαπροσπαθω θελω 20 φωτακια ακομα θα σκασω αν δεν τα καταφερω τα εχω κανει ολα κ παλι θελω 20 φωτακια
     
    Αρέσει στους aloniaris και ellee68.
  8. GUS50

    GUS50 Αρχάριος στο φόρουμ

    Δυστυχώς τα προβλήματα με το login με άφησαν με τη χαρά ότι θα το προλάβω...30 φωτάκια λείπουν ...είναι λίγα...αλλά χάνω τα σύννεφα...
     
    Αρέσει στους aloniaris και ellee68.
  9. ketchup465

    ketchup465 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    τα καταφερα μολις τελειωσα σας ευχαριστω ολους παρα πολυ για τη βοηθεια σας ευχαριστω παιδια
     
    Αρέσει στους aloniaris, ellee68, graganta και σε ακόμα ένα άτομο.
  10. GUS50

    GUS50 Αρχάριος στο φόρουμ

    Ευχαριστώωωωωωωωω!!!!Τα λόγια είναι φτωχά για να περιγράψω την συγκίνηση ....απο τα βάθη της καρδιάς μου ,ευχαριστώ για την βοήθεια που μου προσφέρατε!!!
     
    Αρέσει στους aloniaris, ellee68, *mava* και σε ακόμα ένα άτομο.
  11. Ελλάδιος

    Ελλάδιος Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Χαίρετε !
    Αυτό το δρώμενο ήταν στα μέτρα μου , δεδομένου πως τις πρώτες μέρες συνήθως χρησιμοποιώ
    μεγάλα και άνετα χωράφια !
    Τελικά απέκτησα (περπατώντας και όχι τρέχοντας) όλα τα έπαθλα , ακόμα και τα μπόνους ...

    ... αλλά μετά από τόσα και τόσα κόμικ , ακόμα δεν έχω γελάσει καθόλου ( ούτε και στο φόρουμ γελάω πια ... )

    Ευτυχώς , οι παπαρούνες είναι αγαπημένο μου φυτό , οπότε φύτεψα ακόμα και τις λαμπυρίζουσες.
    Πάντως, αν και αρχικά αναρωτήθηκα για την προέλευση της ονομασίας ...
    ... μετά από τόσους πολλούς μαθηματικούς υπολογισμούς , τη βρήκα τη λύση :

    Μάλλον, κάποιοι θέλησαν να μας αλλάξουν τα φώτα, γι' αυτό οι παπαρούνες ήταν λαμπυρίζουσες ,
    όμως το ρητό η ισχύς εν τη ενώσει , μας έσωσε !
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/11/14
    Αρέσει σε aloniaris, ellee68, SavoirAimer... και 9 σε άλλους.
  12. GUS50

    GUS50 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους.Αρχικά έκλαψα από συγκίνηση και στη συνέχεια γέλασα από χαρά.Σήμερα πήρα ένα μάθημα ζωής από τους συμπαίκτες μου και θα το θυμάμαι σε όλη μου τη ζωή.Καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε aloniaris, ellee68, toylaaaaa και 2 σε άλλους.
  13. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    πραγματικα πολυ ωραιο το ηβεντ απο τα δενδρυλλια πηρα ενα συρματοδεντρο ενα αλατοδεντρο και ενα δεντρο για κατσικισιο γαλα, οπως επισης μια κουκουναρια και μια μουρια χχλ. τα τρια πρωτα ηταν παρα πολυ καλα για το 68ο επιπεδο που ειμαι :) και γενικα τα δωρα ηταν σπουδαια!! περιμενω να δω τα αποτελεσματα απο τους μυστηριωδεις σταβλαρχες. ευχομαι ο ενας να ειναι ρακουν! :)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    και επισης θελω να ευχαριστησω ολους οσους με βοηθησαν και με συμβουλες αλλα και με τα αναδυομενα. χωρις αυτους δε θα τα ειχα καταφερει!


    Συγχώνευση ποστ - διπλοποστάρισμα
    Απαγορεύεται το διπλοποστάρισμα.
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 13/11/14
    Αρέσει σε aloniaris, ellee68, natalia_prod72 και 3 σε άλλους.
  14. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    τότε ναι αλλά τα λαμπυρίζουσα φυτά έκαναν την εμφάνιση τους απο την σελήνη, άρα απο τότε το ήθελαν χαχα
     
    Αρέσει στους aloniaris, ellee68 και GEPPO1.
  15. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το ιβέντ " Κόμικ 6 " έχει τελειώσει.

    Ευχαριστούμε όλους για τη συμμετοχή σας στη κουβεντούλα.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.