Feedback Συζήτηση για το event "Γεννητούρια με τη Σέσουλα"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 27/9/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ισως. Αλλά εγώ σαν διαχειρίστρια δεν μπορώ να αφήνω λανθασμένες αναρτήσεις στο Forum ;)
     
    Αρέσει στους Stefoulini και kolokythopitas.
  2. [stsimpouklis]

    [stsimpouklis] Γνώστης του φόρουμ

    Απο τα γεννητουρια αυτα ηταν τα καλυτερα!!!
    [​IMG]
    xD
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofouladim, psipsi1978 και 2 σε άλλους.
  3. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Επιτελουυυυυυσ το τελειωσα! :) :)
     
  4. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    elenigri θα το δοκιμάσω και αυτο τότε την επόμενη φορά!!!
    η αλήθεια είναι οτι δεν έβαλα πολλά εκτροφεία !!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και GEPPO1.
  5. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Να αναφέρω και το άλλο ενδεχόμενο το οποίο με έχει μπρεδέψει και εμένα αρκετές φορές.
    Ορισμένα ζώα εκτροφής μοιάζουν μεταξύ τους.
    Ανάλογα και με τι οθόνη έχει ο καθένας τα μπερδέματα συμβαίνουν... χρειάζεται προσοχή
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  6. giannissuper

    giannissuper Έμπειρος

    Καλησπέρα σας!!
    Μου ήρθε ο χρυσός γάιδαρος.
    [​IMG]
    Kαι εδώ τελειώνω.
    [​IMG]
    Καλή επιτυχία να εχετε.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .mariakeh., sofouladim και 8 σε άλλους.
  7. *TZOULIOS*

    *TZOULIOS* Προχωρημένος

    Είσαι πολύ τυχερός. Εγώ μέχρι τώρα το καλύτερο που έτυχα είναι μούμια καμήλα! :oops:
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, sofouladim και giannissuper.
  8. deppy1970

    deppy1970 Ανερχόμενος

    Το καλύτερο έγινε στη φάρμα μου. Ο χρυσογάιδαρος ήρθε αλλά δεν το πρόσεξα αμέσως. Φανταστείτε τη χαρά μου όταν πήγα να ξαναβάλω γαϊδουράκια για εκτροφή και τον είδα.
    Δε σας λέω τίποτα , τώρα φτιάχνω κατσαρόλες να παραδώσω στην αποστολή "σούπα και λάβρα"
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofouladim, psipsi1978 και 5 σε άλλους.
  9. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    εγω μεχρι στιγμης ειμαι αρκετα ευχαριστημενος! απο 4 απλα γουρουνια εναν αγριοχοιρο και απο 4 κανονικα προβατα ενα σγουρομαλλο!
     
    Αρέσει σε μιμζι, messi1234500, t.n.s.70 και 3 σε άλλους.
  10. GUMASBILL

    GUMASBILL Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    επιτελουσ κατι καλο!! τσιρκο παντα και παντα χορευτησ απο απλα!!!!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, sofouladim και .FARMERAMA010..
  11. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    κι εγω εχω ενθουσιαστει με τις εκτροφες! ειναι ολες παρα πολυ καλες! νομιζω οτι ειναι το αγαπημενο μου δρωμενο! ειχα μαζεψει παρα πολλες σ.τ απο διαφορες αποστολες και εχω κανει αφθονες και εχω ακομα πολλες! ζωακια! πολλα ζωακια!:D:inlove:
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, .FARMERAMA010. και GEPPO1.
  12. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    γειά σας,
    ξεκίνησα το πρωί όλο χαρά να παίξω γεννητούρια με τη σέσουλα,πήρα την προσφορά της σούπερ τροφής με τα 800τμχ είχα αρκετά γαιδαράκια αλλά αγόρασα κιόλας, για να εχω σίγουρα καλό αποτέλεσμα,......αλλά κάηκε η γούνα μου,τελείωσαν τα γαιδούρια,οι σ.τροφές κ η καλή διάθεση μου....γεννητούρια με το σταγονόμετρο,δεν ξέρω τι σκοπό έχει όλο αυτό,ένα αγαπημένο ιβέντ να γίνετε σκέτη απογοήτευση,εκτός απο της επόμενης γενιάς καμιά ανατροπή
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .mariakeh., sofouladim και 7 σε άλλους.
  13. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    και τα γεννητουρια συνεχιζονται! απο 4 απλα γουρουνια ενα ιπταμενο και απο αλλα 4 ενα μινι γουρουνακι!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε μιμζι, messi1234500, t.n.s.70 και 5 σε άλλους.
  14. *TZOULIOS*

    *TZOULIOS* Προχωρημένος

    Καθόλου καλά...εκτός από μία μούμια καμήλα, απογοητεύτηκα πολύ!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, graganta και GEPPO1.
  15. pan15200188

    pan15200188 Γνώστης του φόρουμ

    Παρ'όλες τις λίγες σ.τ. μου έπαιξα και κατάφερα και εξέθρεψα 2ο κοτόπουλο νανάκι,έφτασα τις καφέ κότες σε 10,τις μεταξωτές σε 3,2 θεότρελα κοτόπουλα,1 για σούπα και κλασικά ο κόκκορας ανεμοδείκτης από το προηγούμενο ιβεντ :music:
    Μόλις έτυχα 3ο νανάκι από 4 κανονικές κότες xD8):music:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/2/15
    Αρέσει σε kolokythopitas, dionmilia84, sofouladim και 4 σε άλλους.
  16. Tiravei

    Tiravei Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αγαπητοι συναγροτες,
    μηπως εχει υπολογισει κανενας ποσες εκτροφες χρειαζονται συνολικα και ποσες σουπερ τροφες για να φτιαξεις εστω και ενα τελευταιο ζωο εκτροφης? π.χ. Ξεκινωντας απο το απλο γουρουνι μεχρι το γουρουνι κουμπαρας?

    lvl 85
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, antigonis_farm και sofouladim.
  17. dalaveria.gr

    dalaveria.gr Ανερχόμενος

    65.536 απλα ζωα θέλει δίχως καμία υπέρβαση για να πάρεις ένα χρυσό (διαιρείς /4 και φτάνεις στην μονάδα-χρυσό)
    21.844 εκτροφεία για να γίνει (μονο για τα κίτρινα θέλει σχεδόν 20.500 εκτροφεία)
    και σύνολο 43.688 τροφές
     
    Αρέσει σε kitsena, kolokythopitas, antigonis_farm και 16 σε άλλους.
  18. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Ε, λοιπόν πρωτοτύπησα σήμερα εκτρέφοντας μερικά ζωάκια αφού προχθές δεν το ευχαριστήθηκα και το μόνο που κατάφερα ήταν να φάω περίπου 70 τροφές χωρίς ουσιαστικό αποτέλεσμα. Έχει χαθεί πια το απρόβλεπτο, καμιά υπέρβαση μόνο επόμενης γενιάς.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, .mariakeh. και dionmilia84.
  19. dionmilia84

    dionmilia84 Προχωρημένος

    οντως πολυ φτωχω..μετα δυσκολιας σου δινει ενα καλο ζωο.. ομως παλι καλα και με το παντα τελιωσα (στο νησι) οποτε κλεινω τη καριερα μου ως εκτροφεας "νησιου" μεχρη νεωτερας..8) καλη υπομονη!! σε οσους συνεχιζουν.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 11/2/15
  20. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα σε όλους,όπως είπα και στο παρελθόν έστω και ένα ζωάκι επομένης γενιάς να πάρουμε είναι κέρδος,επειδή πάντα βάζω ένα όριο στα εκτροφεία και πόσες σούπερ τροφές θα ξοδέψω σταμάτησα την εκτροφή και τα αποτελέσματα ήταν πολύ καλά ,πήρα ζωάκια επόμενης και παραπάνω γενιάς( όχι χρυσά) και είναι πάντα ένα υπέροχο εβεντ .να είστε όλοι καλά.
     
    Αρέσει σε Tiravei, ariadnim, monolith2 και 3 σε άλλους.