Feedback Συζήτηση για το event "Γεννητούρια με τη Σέσουλα"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 27/9/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. kikigr!

    kikigr! Ανερχόμενος συντάκτης

    Σε μενα ηλθε απο απλα προβατα ενα ανελπιστο χρυσο. Θα το βαλλω μαζι με το ροζ να κανουν παρεα γιατι ενα απο το καθενα δεν ξερω τι να τα κανω
     
    Αρέσει στους elenigri και kitsena.
  2. GUMASBILL

    GUMASBILL Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    εμενα παντωσ μια χαρα μου πηγανε!! πηρα ολα που ηθελα για το ιβεντ αμεσωσ με μεθεπομενα που μου εδωσε...
     
  3. .[agrotis].

    .[agrotis]. Νέος ειδικός


    Καμία λανθασμένη εντύπωση δε δίνει. Απλά σχολιάζεις επιθετικά το μήνυμα του γιατί όπως και εγώ είναι απογοητευμένος από τα γεννητούρια. Πολλαπλές εκτροφές για να πάρεις σχεδόν πάντα χαμηλότερου επιπέδου ζώο, απλό ή εκτροφής
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Τελικά για μια ακόμα φορά αποδεικνύεις οτι γράφεις για να μας προκαλέσεις.
    Μήπως θα ήταν καλύτερο να διαβάσεις και τις παραθέσεις των αναρτήσεων μου και όχι μόνο να αντιγράφεις τις απαντήσεις μου;
    Συγνώμη αλλά είναι αστείο αυτό που κάνεις. xD

    Η απάντηση μου για την λανθασμένη εντύπωση ήταν στην ανάρτηση του συμπαίκτη σου οτι δεν άνοιξε νέο θέμα ενώ στην πραγματικότητα υπήρχε ήδη ανοιχτό. 8)
     
  5. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Τελικα και μένα μου την σπάσαν τα γεννητουρια... και αποφάσισα να χαλάσω τα 3 μύρια μου για να τελειώσω το ιβεντ!!!
    Δεν λες πάλι καλα που μου φτάσανε για να πάρω τουλάχιστον κάποιες Σ.Τ. πίσω; χαχα!!! ε! το κανα και για τα πε νησιου διότι πριν λίγες μέρες ανοιξα και το 2ο νησακι...και περιμένουμε τον κοραλλογενη ύφαλο ;)

    και το αστείο της υπόθεσης!!!
    [​IMG]

    Δηλαδή έπρεπε πρώτα να τελειώσω αυτό που έκανα για να τύχω κάτι καλό; xDxDxD
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/12/14
    Αρέσει σε GEPPO1, ioanna6929, elenigri και 2 σε άλλους.
  6. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    εγω τα σταμάτησα τα αποτελέσματα απογοητευτικά!!και δεν επαιζα για να πάρω του ιβέντ γιατί όσα δεν είχα τα είχα αγοράσει!!
    στο επόμενη θα συμμετάσχω!!
     
    Αρέσει στον/ην elenigri.
  7. .FARMERAMA010.

    .FARMERAMA010. Μόνιμος στο φόρουμ

    Τα δικά μου γεννητούρια δεν ήταν καλά.
    Μόνο επόμενης γενιάς ........Δυστυχώς.......
    Πάντως το event το τελείωσα με αποθέματα.
    Καλή συνέχεια σε όλους!!!!!!!!
     
  8. kitsena

    kitsena Ειδικός του φόρουμ

    Μετά απο 2 χρόνια φουλ στο παιχνίδι , είχα την χαρά να δω απο καφέ κότες ... ουράνιο τόξο - ροζ κοτούλα :D Επιτελους , η πρωτη καλη μου έκπληξη στα γεννητουρια . Αυτο δεν σημαίνει οτι δεν θα ξαναγκρινιάξω . Καλά αποτελέσματα ! Και στα δικά σας !
     
    Αρέσει στους GEPPO1, βιβη.2003, *mava* και σε ακόμα ένα άτομο.
  9. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους. Θα πρέπει να πω ότι αυτήν τη φορά το συγκεκριμένο δρώμενο ήταν γενναιόδωρο(επιτέλους). Με λίγες -ελάχιστες για τα δικά μου δεδομένα- εκτροφές, μου έτυχαν:μία καμήλα άμπρα κατάμπρα, δύο καμαλαντίν,δύο μούμιες και μία μαϊμού πειρατής , όλα από απλά ζώα πρώτης γεννιάς!!!! Θα συνεχίζω την προσπάθεια ελπίζοντας και στη συνέχεια των εξαιρετικών αυτών αποτελεσμάτων.
     
    Αρέσει στους GEPPO1, kolokythopitas και βιβη.2003.
  10. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Εμένα το καλύτερο που έβγαλαν ήταν ένας λαγός σκιέρ.θα σταματούσα μόλις τελε'ιωσα το ιβέντ, αλλά διάβασα τα αποτελέσματα του Κώστα με τους γαιδάρους και είπα να δοκιμάσω και εγώ.Όλα αναμενώμενα και το αποκορύφωμα; Απο 4 πουασί, πήρα 2 πουασί!!!!!!!!!!!!
    Έλεος δηλαδή... Κρατάω τις σ.τ. για κάνένα ιβέντ.
     
    Αρέσει σε GEPPO1, Gulit1, johnz και 3 σε άλλους.
  11. billoulakos

    billoulakos Ανερχόμενος συντάκτης

    Κι εγω στην αρχη με περιπου 700 τροφες, ειχα απελπιστει... μονο αναμενομενα... και μετα ηρθε ο ρομπεν απο απλα κορακια :D:D
    Δυο χρονια τωρα που παιζω ειναι το πρωτο ροζ που πετυχαινω :)
     
    Αρέσει σε GEPPO1, johnz, graganta και 3 σε άλλους.
  12. chiquita

    chiquita Ανερχόμενος συντάκτης

    Το μόνο που μου ήρθε με τη σέσουλα σ' αυτά τα γεννητούρια ήταν η........
    .............απογοήτευση ............ -.- :(
     
    Αρέσει σε LILA413, GEPPO1, graganta και 4 σε άλλους.
  13. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο


    μπράβο σου!!!
    μην τα αφήνεις μόνα τους, και ταΐζετα να μεγαλώσουν΄, και πρόσεχε τα σαν τα μάτια σου δεν θα τα ξαναδείς ;)
     
    Αρέσει σε GEPPO1, kikigr!, graganta και 2 σε άλλους.
  14. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    Και πάλι καλησπέρα σε όλους. Νομίζω ότι ήταν τα καλύτερα γεννητούρια εδώ και τρία με τέσσερα χρόνια που παίζω το παιχνίδι. Μετά από τα προηγούμενα που ανέφερα και έχοντας στην αποθήκη μου 16 καμήλες-μούμιες και τρεις καμαλαντίν πριν λίγο ήρθε και το "επιδόρπιο": άλλη μία κατάμπρα από απλές καμήλες!!!!!! Μάλλον πρέπει να παίξω τζόκερ!!! Καληνύχτα σε όλους, συμπαίκτες και μη.
     
    Αρέσει σε GEPPO1, johnz, kolokythopitas και 5 σε άλλους.
  15. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    monolith2 πραγματικα εισαι πολύ τυχερη.Τόσα χρόνια που παίζω δεν θυμάμαι να μου έχει έρθει μεθεπόμενης γενιάς και αν εχει έρθει κάποιο που δεν θυμάμαι αντε να ηταν 3ης γενιας.Αυτα που γράφουν περι ροζ,χρυσό,λαμπερό κλπ μονο σε φωτο το εχω δει!!!δεν ξερω πως γίνεται και απο απλά βγαίνει προτελευταίας γενιάς !!!σε μένα ποτε!!
     
    Αρέσει στους ioanna6929, graganta και .[agrotis]..
  16. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR


    Θα σε παρακαλέσω να μην γράφεις ανακρίβειες.
    Αυτό που αναφέρεις δεν γίνεται και με αυτό το τρόπο μπερδεύεις τους συμπαίκτες σου.
    Σε παρακαλώ να γράφεις τα σωστά αποτελέσματα των εκτροφών σου. ;)
     
  17. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Δεν έχω κανένα λόγο να γράψω ψέματα,,Οταν είναι κάτι καλό το λέω
     
    Αρέσει στους GEPPO1, Gulit1 και elenigri.
  18. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Η ανάρτηση σου ήταν λανθασμένη.
    Δεν υπάρχει περίπτωση να έβαλες 4 πουασί και να πήρες σαν αποτέλεσμα 2 πουασί.
    Επίσης δεν είδα να ανοιξες θέμα για να αναφέρεις αυτό το "bug"
    Συνεπώς η ανάρτηση σου είναι άκυρη, μπερδεύει τους παίκτες με σκοπό να τους αποθαρρύνει και τέλος σε διαβεβαιώνω οτι από αυτήν την εκτροφή πήρες σίγουρα 1 Γαϊδουρόφωνος γάιδαρος και κάτι επιπλέον.
     
  19. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    δεν χρειαζόμαστε την ανάρτηση μιας συμπαίκτριας για να μας αποθαρρύνει ;) άσχετα αν έχει κάνει κάποιο λάθος!
     
    Αρέσει στους GEPPO1, graganta και elenigri.
  20. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    kai omos ginete BIBI mou kai egw etuxa 2-3 spania men alla ta peira!!! an valeis 10 peripou ektrofeia apo idia zwa exeis perisoteres pithanotites na pareis kati kalo apo to na valeis diafora egw ta pistevo ektos apo merika mikra se ilikia pou grafoun gia na kokoreftoun
    oti peiran kati kalo:p
     
    Αρέσει στους GEPPO1 και βιβη.2003.