Feedback Συζήτηση για το event "Γεννητούρια με τη Σέσουλα"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 27/9/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    και αυτά...

    [​IMG]

    αλλα μόνο αυτό στην 1η δόση για να γλυκαθείς... και να συνεχίσεις. Παρόλο που δεν χρειαζόμαστε τέτοια γλύκα για να συνεχίσουμε
     
    Αρέσει σε Gulit1, ath, soyla74 και 12 σε άλλους.
  2. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [​IMG]
    ναι ναι συμβαίνουν xD


    τελικά πολύ με αγάπησαν αυτά τα ζωντανά
    [​IMG]
    :p
     
    Τελευταία επεξεργασία: 17/6/16
    Αρέσει σε kolokythopitas, Gulit1, ath και 18 σε άλλους.
  3. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Δεν μπορώ να πω τα ίδια αφού έκανα μόνο 24 εκτροφές μέχρι τώρα και τ' αποτελέσματα ήταν τ' αναμενόμενα επόμενης γενιάς, υπέρβαση καμιά, πάω για παράδοση στις εργασίες του δρώμενου. 1ο βήμα και τσουπ! έρχεται εκείνη η ταμπέλα[​IMG] . Ρητορική η ερώτηση πλην ενοχλητική. Έχω περιθώρια επιλογής? μπορώ να παραδώσω 1/2 βατράχι? 2ο βήμα Οκ! 3ο βήμα πάλι τα ίδια[​IMG] Evieva άσε με να κουτουλήσω την ταμπέλα σου... για το γούρι...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, ath, soyla74 και 7 σε άλλους.
  4. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Στην ίδια μοίρα κι εγώ με την Λένα, Α π ε λ π ι σ ι α τα γεννητούρια.... Δυστυχώς η τύχη μου, έφυγε για χώρες μακρινές.... :p
     
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, nota.dim1802 και 6 σε άλλους.
  5. dalaveria.gr

    dalaveria.gr Ανερχόμενος

    [​IMG]


    φιλεναδα... επειδή δεν έμεινε βατραχοπόδαρο στην αποθήκη και δεν προβλέπεται να ξαναβρώ βατράχια (40.000 η τιμή τους) σου 'χω πρόταση... στον χαρίζω τον πολύχρομό μου...κάντον ζευγάρι με τον δικό σου , να τον βάλεις στο ζωοκομείο σου ν ανεβοκατεβαίνει τις σκάλες του "8οροφου" που φτιαξες!!!!:p

    να πούμε και τα σοβαρά τώρα... πρωτοφανή στοιχεία μας βγάζει αυτή η εκτροφή... 40.000 χρτλ ο απλός βάτραχος στη λαϊκή και στα 5.000 το πρώτο εκτροφής , η δενδροβατίδα... Τι ν αγοράσεις (ελάχιστες πωλήσεις και γιατί να πουλήσει άλλωστε κάποιος??) και τι να πουλήσεις ??? και πόσα να χεις απο δαύτα ??? Είναι η πρώτη φορά που δεν πούλησα κανένα νεοεισελθόν σε εκτροφή ζώο...
    Πάμε για άλλα ζωάκια τώρα και βλέπουμε...
     
    Αρέσει σε johnz, Gulit1, kolokythopitas και 13 σε άλλους.
  6. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]κι εμένα με αγάπησαν αυτά τα ζωντανά!! xD
     
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, nota.dim1802 και 15 σε άλλους.
  7. ΒΗΜΑΣΩΤΑ

    ΒΗΜΑΣΩΤΑ Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!!
    [​IMG]

    Τα βατραχάκια στη φάρμα μου χοροπήδησαν πρώτα στα νούφαρα, κέρδισαν όλα τα δώρα και τα υπόλοιπα ποζάρουν χαμογελαστά!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, misirli και 17 σε άλλους.
  8. johnz

    johnz Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αποτυχία τα γεννητούρια. Παρόλο που χάλασα πάνω από 500 σούπερ τροφές το μόνο που τύχαινα ήταν ζώα δεύτερης και τρίτης γενιάς.
     
    Αρέσει σε mama1234, kolokythopitas, skareleni και 5 σε άλλους.
  9. sofia

    sofia Μόνιμος στο φόρουμ

    Σήμερα είπα να τελειώσω με τα "μωρά κούκου"...

    και μου φύλαγαν μια έκπληξη!
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε jimixatz, Gulit1, kolokythopitas και 12 σε άλλους.
  10. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [​IMG]
    αυτό δεν το περίμενα :D
     
    Αρέσει σε jimixatz, Gulit1, kolokythopitas και 15 σε άλλους.
  11. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο παιχνίδι! Γεννητούρια χωρίς κάποιο δρώμενο από πίσω! Δεν θυμάμαι πότε ξαναέγινε! Μπορεί ο καθένας μας και η καθεμιά μας, να κάνει εκτροφή ελεύθερα! Συγχαρητήρια!!!
     
    Αρέσει σε jimixatz, powerranger91, markos5560 και 5 σε άλλους.
  12. bmanolos

    bmanolos Νέος ειδικός

    Ωραίο το δρώμενο και χρήσιμο....αλλά για όσους αγοράζουν σ.τροφές. Προσωπικά θα κρατήσω τις σ.τροφές μου γιατί έρχεται και δρώμενο εκτροφών σε καμμιά δεκαριά μέρες.....Καλά αποτελέσματα σε όσους συμμετέχουν. :)
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, jimixatz, powerranger91 και 6 σε άλλους.
  13. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    χαχα ευτυχώς που το πες...όχι πως δεν θα έκανα και εγω το ίδιο χαχα απλά επειδη αισθάνθηκα ότι είχα πολύ καιρό να παίξω...για την τιμή των όπλων έκανα 1 μικρή ομάδα εκτροφής κατσικιών...
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, jimixatz, powerranger91 και 5 σε άλλους.
  14. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπερα, ναι κι εγω χαρηκα με τα ξαφνικα γεννητουρια, αλλα καντε μια βολτα στη λαικη, ναι ναι σε σας το λεω bmanolos
    και misirli, κι αν δεν βρειτε κατι που να αξιζει να κανετε εκτροφη, καντε και μια βολτα στην κρυσταλινη σφαιρα, αλλα δεν λεω, ψαξτε και λιγο μονοι σας να ανακαλυψετε τι μας περιμενει. Εγω παω πολυ καλα σχετικα με τις εκτροφες που εβαλα,
    και θα κανω κι αλλες. Παντως δε νομιζω πως μας βαλαν εκτροφες τυχαια, ουτε δωσαν 120 σ.τροφες στο προηγουμενο ηβεντ στην τυχη. Κατι μεγαλο ερχεται, και θα βοηθησει και το ηβεντ το αυριανο.;)
     
    Αρέσει σε jimixatz, sofiapao76, markos5560 και 3 σε άλλους.
  15. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Α! Μη μου το χαλάτε! Θα το απολαύσω και θα κάνω του κεφαλιού μου... Πρώτη φορά έχω σ.τ. και θα τις καταναλώσω όλες! Για επόμενο event, έχει ο Θεός!
     
    Αρέσει σε jimixatz, powerranger91, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  16. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Δυστυχώς και μένα κατ' ευθείαν μου ήρθε εκείνο το "φοβού τους Δαναούς και δώρα φέροντας". Θα δείξει...
     
    Αρέσει σε jimixatz, skareleni, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  17. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    δεν εχω σκοπο να χαλασω στ που τις μαζευω με κοπο, χωρις κανενα λογο,αν και αυτο τωρα μου φαινεται περιεργο!!!
     
    Αρέσει σε jimixatz, powerranger91, skareleni και 3 σε άλλους.
  18. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG]
    πρώτη φορά πήρα προτελευταίας γενιάς
     
    Αρέσει σε gtrullis, evieva, monolith2 και 13 σε άλλους.
  19. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    [​IMG] Επιτελους..το χαρηκα....:inlove: με το πρωτο μαζεμα τελευταιας γενιας:inlove::inlove:...Καιρο ειχα να τυχω...αχχ μια ευχαριστη νοτα στην φαρμα μου:p:p...Και απο τα δικα σας;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Gulit1, gtrullis και 9 σε άλλους.
  20. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    αυτο ποιαααα ουτε που το φανταζομουν!!!...στον ουρανο να το γυρευεις και στην γη να το βρεις !!!.... αφου και που το ελαβα αυτο το πορτοκαλοπρασινομπλου δεν το πιστευω o_O:inlove:xD
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Gulit1, gtrullis και 11 σε άλλους.