Feedback Συζήτηση για το 48ωρο σημαντικό τεστ του διακομιστή Unity/WebGL | Farmerama GR

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 9/12/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. dimitriskiouranis

    dimitriskiouranis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Από το κινητό πώς μπορείς και παίζεις;; Προσπάθησα να βρω τρόπο αλλά δεν τα κατάφερα...

    εγω ακομα βλέπω λευκή σελίδα..απ'ο εχθες...
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 12/12/20
    Αρέσει στον/ην soyla74.
  2. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Σας παρακαλώ Κα snorkel μήπως μπορείτε να μου πείτε εάν η υποστήριξή έλαβε την απάντησή μου? Ευχαριστώ και πάλι.
     
  3. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ναι σε ευχαριστούμε.
     
  4. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ευχαριστώ και εγώ καλό υπόλοιπο.
     
  5. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

  6. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Από το κινητό πώς μπορείς και παίζεις;; Προσπάθησα να βρω τρόπο αλλά δεν τα κατάφερα...


    εγω ακομα βλέπω λευκή σελίδα..απ'ο εχθες...[/QUOTE]
    Έγραψα πιο πάνω τον τρόπο ίσως αν έχεις παλιό κινητό να είναι δύσκολο δε ξέρω ...κατέβασε αυτό το AD blocker που έχω γράψει και μπες στη φάρμα από εκεί ...δεν θα δεχτείς να κατεβάσεις το client και θα σε βάλει στο unity
     
  7. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα,
    κάτι που παρατήρησα μόλις τώρα....

    πάω να πουλήσω στην λαϊκή λίπασμα (έχω 296) βάζω στον Αριθμό προϊόντων 100 και μόλις αυξήσω το Πακέτο προσφοράς από 1 σε δύο μου μειώνετε αυτομάτως ο Αριθμός προϊόντων σε 50. Χωρίς να πατήσω προσφορά ξανα αυξάνω τον Αριθμό προϊόντων σε 100, μειώνετε το Πακέτο προσφοράς σε 1.

    Όπως και να έχει πατώντας Προσφορά αφαιρείται η σωστή ποσότητα.
     
    Αρέσει στον/ην marmar1357.
  8. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Στην επισκόπηση στους στάβλους εκτροφής πατώντας τα βελάκια (πάνω-κάτω) δεν ρολάρει το παράθυρο αλλά πετάγεται πολλές θέσεις πάνω κάτω με αποτέλεσμα να μην μπορείς να δεις τις εκτροφές που έκανες και αυτές που είναι έτοιμες.
     
  9. vouoikon63

    vouoikon63 Ανερχόμενος συντάκτης

    προσπαθησα να μπω απο το κινητο οπως εχουν πει πιο πανω οι συμπαικτες και δεν μπορεσα ,ειλικρινα απογοητευτικα ,δεν θελω να παιξω αλλο με αυτες τις συνθηκες και τα τοσα προβληματα, δεν μας φτανει που η ψυχολογια μας ειναι χαλια ειχαμε το παιχνιδι και ξεχνιομασταν λιγο τωρα τι.δυστυχως ετσι οπως παει αν δεν αλλαξει θα το παρατησω .

    /
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
  10. aris999

    aris999 Αρχάριος στο φόρουμ

    Στο νησί στην καινούργια έκταση διακοσμητικών μου, την σκεπάζει κόκκινο χρώμα δεν φαίνεται τίποτα
     
  11. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    μεσα στα πολλα προβληματα του 48ωρου που τρεχει ...ειχα αυτο .....προτιμω την πρωτη εκδοχη χαχαχα ......4 φιορινια το καθε χωραφακι αντι το φυτο του ιβεντ
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, georgios_2_, jimixatz και 2 σε άλλους.
  12. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Δεν βρίσκω στην αγορά το φιστίκι χαχαχαχαχα....
     
  13. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημέρα,
    να κάνω μία ερώτηση σχετικά με το 48ωρο τεστ.

    Σύμφωνα πάντα με τις Ε.Α. το τεστ θα "έτρεχε" μέχρι το Σάββατο 12 Δεκεμβρίου στις 11:00.

    Έχει πάρει κάποια παράταση η οποία ανακοινώθηκε και έχασα; Και αν ναι μέχρι πότε θα τρέχει;

    Ευχαριστώ
     
  14. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Δες:Αγαπητοί αγρότες,

    Λόγω των προβλημάτων που προέκυψαν σήμερα, οι ημερομηνίες έχουν αλλάξει ως εξής:

    Έναρξη του τεστ : Παρασκευή 11 Δεκεμβρίου 11:00
    Λήξη του τεστ: Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 11:00
     
    Αρέσει στον/ην AMSakis.
  15. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση
     
  16. kadim65

    kadim65 Νέος ειδικός

    Την λήξη του 48ωρου τεστ νομίζω την περιμένουμε όλοι με μεγαλύτερη αγωνία και από το εμβόλιο!!!! xDxDxDxD
     
    Αρέσει σε boykitsa68, skareleni, soyla74 και 6 σε άλλους.
  17. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαχαχαχαχα!!!!!!Ειναι αληθεια.......μετραω τα λεπτα για να παω να ανοιξω τα κασονια μου που εχουν μαζευτει πολλα...
     
    Αρέσει στους kadim65 και renalian.
  18. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Να πούμε και ένα τελευταίο, έτσι για να μην το ξεχάσουμε...

    μετά από κάποια επιλογή με το ποντίκι, γίνετε μία μετατόπιση του κέρσορα του ποντικιού.

    Όταν μαζεύεις κάτι μπορεί να σου προκαλέσει σύγχυση. (όχι πως είναι το μόνο που μπορεί να προκαλέσει σύγχυση... ;))
     
    Αρέσει στους dinaspyro, soyla74 και elenigri.
  19. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ!!!!!!!!!!φλας!!!!!!!!μου'ρθαν δακρυα συγκινησης χαρας στα ματια!!!!!!!!!!μετα την απελπισια των 48 ωρων...απελπιστικα πολυ πραγματικα εχει πολλα προβληματα και το γιουνιτη αλλα και η εκδοση και δεν ξερω αν θα μπορεσουν να φτιαχτουν σε 7 μερες;;που απομενουν!!!το μεγαλυτερο η ταχυτητα για την αγορα δεν το συζηταμε την αφησα τρεχωντας.......
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Megas_kokoriko, boykitsa68 και 5 σε άλλους.
  20. PIPITSA

    PIPITSA Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Επιτελους!!! Τελος το 48ωρο μαρτυριο!!!
     
    Αρέσει στους -sia1971- και dinaspyro.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.